Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

    А, и между другото, успяхме да сгащим новия Mercedes ML:




    Коментар


    • #47
      От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

      Ха добре дошли. Супер. Пак ми се приходи като гледам снимките. Ще чакам с нетърпение разказа.

      Коментар


      • #48
        От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

        Добре дошъл и от мен!

        Еееехх...пак съм там...много яки снимки,давай и разказа

        Поздрави,
        търся си подписа....

        Коментар


        • #49
          От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

          Все още чакаме разказа - пътеписа, личните Ви впечатления ............
          0887 246718

          Коментар


          • #50
            От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

            Най накрая и на мен ми остана малко време да напиша няколко реда.
            Чак когато кацнахме във Винхук осъзнах, че една мечта се е сбъднала, още повече в добра компания и с
            приятели.
            Дребните неуредици в началото не можаха да помрачат еуфорията, която беше обзела всички. Очаквахме цветна Африка.....И се почна.
            Ицо седеше неотлъчно до мен от ляво (няма грешка, там движението е обратно),въоражен с всякаква снимачна техника.Не пропускаше нищо интересно, така че разчитам изцяло на него за снимки и забележителности. Аз ще споделя някои по-специфични наблюдения и от време на време някоя аматьорска снимка направена от мен.
            Състезанието, както го нарекох, в началото на темата се оказа, че не е съвсем състезание а повече приключение с опознавателна цел.Вярно е, имаше ефект-научих много за Африка и по специално за Намибия от тестовете, които решавахме всяка вечер.
            Надявам се Ицо да разкаже повече, като подкрепя всичко със снимки.Надявам се и че не ми се сърди за моментите, в които не можех да спра за да снима, и за няколкото скока тип Роби Гордан,при които в автомобила наставаше пълна бъркотия-летяха камери,фотоапарати,гпси шишета и какво ли не.
            Та така, за дванадесет дни изминахме малко под 4000км.Истината е, че когато не ти е скучно, километрите не се усещат.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:namibia track.JPG
Прегледи:1
Размер:43.5 КБ
ID:5234507Това е трака от цялата обиколка на Намибия(доста неща съм съкратил, ако някой го интересува мога да му изпратя с всички подробности)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02884.jpg
Прегледи:1
Размер:73.0 КБ
ID:5234533А това всеки може да познае от къде е.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X