Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • zzlatev
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Пеко, не знаеш най-хубавата вест. Има шанс да получим телевизионно време в национална ефирна телевизия и техническа помощ. Познай чии филм ще е първо обработен и показан? Мисля си там за едни кадри от Дакар, а после и една Малайзийска разходка...

    Остави коментар:


  • CarTest™
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Пеко .... цялата фамилия те гледаме ...
    За клиповете вече и пуканки ще трябва да вземам ...

    Остави коментар:


  • icerunner
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
    ...Много съм учуден от това голямо количество постове...и все хубави
    Какво има да се чудиш - направи най-интересния, атрактивен и впечетляващ репортаж в този портал! Поздравления и от мен!

    Остави коментар:


  • PETER BLIZNAKA
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Пеко, ще търсим зала за поне 150 души и ще организираме среща да покажеш и да разкажеш за 3-4 часа по-подробно. И аз съм бил тук-там, ама твойто.. Нямам думи.
    Леле Злати то цял концерт ще стане....Няма проблеми само казвайте за кога та да преговарям програмата.Имам и два диска от предишни издания както и много интересни издания от организаторите.Чакам и много снимки и филм от колегите.

    Много съм учуден от това голямо количество постове...и все хубави
    Радвам се че ви е харесъл материала и това е най добрата награда за мен.Това значи че съм се справил със задачата по отразяването на събитието което е един от най важните моменти при такъв вид приключения.Благодаря за указаното внимание и добрите пожелания.Надявам се още догодина да ви зарадваме с още по добри новини и сензациони репортажи.....нещо започва да се мъти ама живот и здраве ще видим какво през новата година.Тези дни ще се пробвам да кача всички мой снимки както и няколко клипа от RFC-07

    Весели празници

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Пеко, ще търсим зала за поне 150 души и ще организираме среща да покажеш и да разкажеш за 3-4 часа по-подробно. И аз съм бил тук-там, ама твойто.. Нямам думи.

    Остави коментар:


  • Kaishin
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Браво Петре много яко преживяване е било. Какво мислиш за едно участие там да се организираме и да го направим? в момента някой мои проекти ми стопиха финансиите и неможах да се включа

    Остави коментар:


  • Краси
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    четох повече от час цялата тема, за момента немога да намеря точните думи за това което видят и прочетох,
    просто нещо уникално !!!

    Браво, невероятно преживяване

    Остави коментар:


  • dragomir_68
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Браво Петре

    Остави коментар:


  • iiiopo
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Уау уау ауа. Безмълвен съм. Страхотен репортаж.

    Остави коментар:


  • redair
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Нямам думи... Само мога да ти благодаря за страхотният репортаж.

    Остави коментар:


  • Краси Грудев
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Браво!!!
    Прочетах всичко за 1 минута а като видях часовника се оказа,че съм откарал над час.

    Остави коментар:


  • Любо Африката
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Изпитвам национална гордост като знам че има такива "железни" българи. Такива хора движат прогреса! Респект и уважение.

    Остави коментар:


  • haflinger
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    След третия прочит (и трета халба вино) вече не мога да сдържа сълзите си Ехххххххххххххххххххххххх

    Остави коментар:


  • haflinger
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Гордо позирам с певиците от хотела и чисто новите си дрехи, купени от Outdoor магазина. Е-ех, защо трябваше да излитам след 2 часа...


    А не! Твърдо НЕ! Къв полет, кви 5 лева бе пич?! Ти накрая си се изложил! Бе обади се бе брато - билета ще ти презаверим, друг (и) ще ти купим... За къде си се разбързал. Ехххххх младоооост.......... Колко бързо минаваш, и как не те ценим когато си наоколо

    Остави коментар:


  • err0r
    отговори
    До: Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Колко още има да разкаже и да покаже. Докато писахме 2-ра и 3-та серия през 5 минути ми разказваше, а с езика на ръцете доплълваше думите. Просто уникално преживяване, което както той сам каза няма да забрави никога! Евала, братчед!

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X