Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rainforest challenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

    Колеги ето тук има снимки от миналогодишния Реинфорест току що ги намерих давам линка тук като загрявака за това което ще донесе близнака след завръщането си от Малайзия много ме е яд че не можах да си организирам средствата така че и аз да помогна но нищо следващия път.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #17
      До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

      Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
      Незнам дали не е пресилено, но дали да не не помислим за някакъв символичен подарък (отжелаещи от форума разбирасе), като един символ на неговия дух и страст, след като се върне от този свръх сървавър.
      Нямя нищо пресилено и незаслужено за хора като близнаците Аз се включвам в идеята с подарък от наша страна Петър получава от моя страна покана с покрити разходи по самолетен билет и престой за една седмица за състезанието което организираме в Segurilla Spain на 28,29 и 30 март 2008 / виж www.giproad4x4.com/ успех в Малайзия Петре и внимавай КОМАРИТЕ
      Позадрави Иво.

      Коментар


      • #18
        До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

        Браво! Петър Близнака се очертава като специален кореспондент на световните офроуд събития...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #19
          До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

          Петре и да си слагаш презерватива редовно, че малайзийските комари ги знаеш какви са ... !
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #20
            До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
            Ето че се появи и първата възможност за вкарване в действие на нашата инициатива. В началото на следващия месец започва Rainforest chalenge - Малайзия. Едно от най-тежките и трудни офроуд състезания в света. Много дни в джунглата, при 100% влажност и страхотна кал. Пълно със змии, насекоми и прочие гадости. Както организаторите казват ако нямате здравословни проблеми заповядайте, ще ви ги осигурим...

            Петър Близнака се нави да ходи. Този път с официална акредитация и въобще както си му е реда. Спонсорите които са намерени до момента са осигурили основната част от парите но не достигат ~1500лв. Предлагам на всички които считат за разумно да помогнем за отиването на Петър да ми пратят ЛС... Аз участвам, само ми е жал за Близнака но той си е достатъчно луд... Ходил съм в Малайзия та знам какво го чака...
            Извинете ме за късното включване, но нямам нищо против да внеса някаква сума за общи цели и нужди на форума. Какъв е начина за това на кого и как?
            Аз мисля, че по-рано бях дал предложение за членски внос.
            Моля някой да ме "светне".
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #21
              До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Извинете ме за късното включване, но нямам нищо против да внеса някаква сума за общи цели и нужди на форума. Какъв е начина за това на кого и как?
              Аз мисля, че по-рано бях дал предложение за членски внос.
              Моля някой да ме "светне".
              Прочети тук и тук
              LZ1PER

              Коментар


              • #22
                До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

                ми да, може да мине за ръчен багаж. покривам летищните такси за багажа.

                сериозно!
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #23
                  До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

                  На RFC стават страшни работи - вижте тук последните две публикувани новини http://www.marathonrally.com/news/8387.0.html
                  Вчера не са пускали информация, надявам се всичко да е наред и да са се измъкнали от капана. Къде пратихме доброто момче???? Дано да е добре и да успее да хване самолета за връщане, че...
                  [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                  Коментар


                  • #24
                    До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

                    Надявам се да се оправат всичките там ,пък и щом армията ще им помага да се надявам че няма да има проблеми.Преди няколко години имаше нещо подобно и тогава спасителната операция беше по голямо приключение от самото състезание.Стискам палци.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #25
                      До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

                      Вчера ми писаха, че пътува към Куала Лумпур, от там вече ще ни звънне или пише, така че всеки момент очакваме новини от него. Определено ще му останат незабравими спомени от тази авантюра...
                      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

                        Прибра се!!! жив и може би здрав... Било е меко казано напълни гащи, но повече от самия Петър...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

                          Снимкиииииииииии.....

                          Коментар


                          • #28
                            До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

                            Трогнат съм от добрите думи и пожелания благодаря на всички.

                            Наистина това издание се превърна в най голямото изпитание за организатори състезатели и медии. Десет годишното юбилиейно RAINFOREST CHALENGE-2007 напълно оправда очакванията за едно от най тежките състезания на планетата. Повече от 70% от возилата са все още някъде там в джунглата някои може би завинаги.Тези шест денонощия който изкарахме принудително в джунглата с колегите бяха същински ад.Имаше и изчезнали и ранени хора и удавени коли и масова евакуация. За щастие всички са живи.Много интересни и невероятни неща преживях и утре ще започна да подготвям материяла само имайте търпение.

                            Ето две три снимки за по нетърпеливите






                            Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 14-12-07, 03:14.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

                              Петре Добре дошъл!!!
                              Важното е че си жив и здрав!

                              Разпусни малко. То писането няма да избяга (Часа е 3:30 ...)
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • #30
                                До: Rainforest chalenge - Малайзия (От специалният ни кореспондент - Петър Близнака)

                                Олеле. Жив ли си бре.
                                Добре че и тоя chalenge мина.
                                Ако има състезание на луната, знам кой ще го отразява.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X