Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Дойде моментът, в който с радост мога да ви съобщя новината, че тази година българското off-road общество ще бъде представено със състезателен отбор на едно от най-тежките и легендарни trophy състезания в света.
    The International Off-road Challenge of Malaysia - RAINFOREST CHALLENGE 2013
    През 2007 и 2012, с вашата помощ, имах честта да се докосна до магията на това екстремно приключение. Приключение, което ме промени и ме накара да мечтая за участието ми като състезател в предизвикателството на дъждовната гора. Веднага след завръщането ни със Събин през 2012, идеята за български отбор на Rainforest Challenge стана още по-силна и не ми даваше мира, особено след последния ми разговор с Луис Уии (създател на RFC) и думите, които той изрече.

    ВИДЕО -

    Започнах да търся подходяща база за създаване на състезателен автомобил, мотивиран и подготвен екип, както и финансиране за адекватно участие. Предвид спецификите на състезанието и смутните времена, в които живеем, тези задачи се оказаха най-трудните препятствия преди стартовата арка. Отвъд тях е само джунглата.
    Преминах през тежки решения, почти непреодолими премеждия и саможертви. Обмислях различни варианти и вече знам кои са хората, на които мога да се доверя – отборът е готов. Сега сме на прага да приключим първия етап от нашата подготовка. Остават по-малко от 15 дни до пълното завършване на състезателния джип. Предстоят финални тестове и корекции на допълнителното оборудване. Между 15 и 20 октомври състезателната и асистентската машини тръгват за Порт Келанг, Малайзия. Техническият преглед ще се проведе в Куала Лумпур на 28 ноември, а същинският старт е на 30 ноември. Времето, в което автомобилите пътуват, ще използваме, за да завършим физическата подготовка на отбора, която започна преди 3 месеца.
    Вярвам, че с общи сили ще се справим в най-трудното изпитание за нас.
    Чувствам форума и всички вас като неразделна част още от първото ми участие на RFC през 2007 г. Както всеки път, вие ще бъдете надлежно информирани за етапите, през които преминаваме и за всичко, което се случва по време на състезанието. Очаквайте още новини в следващите дни.

  • #2
    От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Разгеле, обяви го официално!!! Давай подробности за колата, за екипа, абе за всичко....

    Коментар


    • #3
      От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Крайно време беше. Покажете им как се прави. Успех.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        Отсега пожелавам успех на отбора.

        Понеже всички знаят, че българите са яки, изобщо не поставям под съмнение купата. Въпросът е за кое място ще е

        И аз чакам за подробности за машината и екипа.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Супер!Ще следя с интерес!!
          .....а за колата ...то за там са малките джипки че в тая джунгла,предполагам ще е някое Сузуки....
          Късмет!
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #6
            От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Голямо Браво!

            Успех!
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              Супер!Ще следя с интерес!!
              .....а за колата ...то за там са малките джипки че в тая джунгла,предполагам ще е някое Сузуки....
              Късмет!
              Много би ми било интересно да видя Пеко в Сузуки!
              Успех на отбора! Това е първата добра новина за седмицата и месеца! Ще очаквам новини!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #8
                От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Много се радвам за начинанието Ви и ще следя с интерес състезанието.

                Желая здраве и късмет на екипа!
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Успех!
                  Дано преодолеете всички препятствия с лекота!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Много би ми било интересно да видя Пеко в Сузуки!
                    Успех на отбора! Това е първата добра новина за седмицата и месеца! Ще очаквам новини!
                    Американско Сузи .....както и да е!
                    Пак пожелавам късмет и успехи!
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • #11
                      От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      БРАВО !!
                      И Успех !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Успеххх!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          УСПЕХ

                          Много готино начало на седмицата. Отивам на работа с усмивка

                          Идея за името на тима - "The Masochists"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            Успех !
                            Ще следя с интерес и стиснати палци.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #15
                              От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              УСПЕХ!!!!!!!!! Стискам палци!
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X