Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

    Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
    "И нека Силата бъде с вас!"
    Аиде стига де , или прекалено много сте гледали "Междузвездни войни" или пак са ги пуснали по някоя кабеларка. Не преекспонирайте моля.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Аиде стига де , или прекалено много сте гледали "Междузвездни войни" или пак са ги пуснали по някоя кабеларка. Не преекспонирайте моля.
      Що бе Благо, сега така е модерно!
      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

        Някаква информация ще има ли възможност да се получи преди да е свършил тоя манш?

        П.П. Марте, кога ще направиш джамборето за руснаците и къде ще е - като гледам в някоя голяма бирария Хайде да е след постите, че да има и пържолки . Естествено, ако признаеш, че руснаците не са отпаднали в началото, щото то отдавна мина, пък гледам нищо не си писал ...
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          час и половина клип има за участието на Руснаците ако не се льжа в Тубата и май мернах Петър около 50тата.За идея какьв е терена тая година и кой как вьрви много става.
          Може ли да дадеш линк, да видим и ние клипчето.

          Коментар


          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

            Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
            Може ли да дадеш линк, да видим и ние клипчето.
            Има един ама той е за миналата година, тук. Ако става въпрос за някой нов пуснете линк
            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

              Простено,да му е на Марто,джамборето за руснаците,защото нашия джип,не можа да участва и с това коренно се промени облога.Но пък за това винаги ,да си спомня руската поговорка че един бит ,струва повече от трима не бити.И то господ си знае работата до догодина имат време да му направят тестове в реална обстановка,да му пратят огромния бензинов двигател на някоя бегачка за пред кафето и да променят концепцията за там с дизелов мотор,щото водата е много голяма и непрекъсната.

              Коментар


              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                Тя непрекъсната водата там,ама доста от победите там са с бензинови машини! Та май всичко си е фифти-фифти!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                  Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                  Простено,да му е на Марто,джамборето за руснаците,защото нашия джип,не можа да участва и с това коренно се промени облога.Но пък за това винаги ,да си спомня руската поговорка че един бит ,струва повече от трима не бити.И то господ си знае работата до догодина имат време да му направят тестове в реална обстановка,да му пратят огромния бензинов двигател на някоя бегачка за пред кафето и да променят концепцията за там с дизелов мотор,щото водата е много голяма и непрекъсната.
                  Малко прекаляваш със съветите си, всички разбрахме какво ти е мнението за бензиновия мотор. Но нали се сещаш че точно тези двамата еднаквите знаят какво правят и не го правят по картинки от компа в къщи. Едва ли ще се сетиш за човек обикалял повече от тях по състезания из света създавайки си многобройни контакти точно с хора които врят и кипят в конструирането на 4х4 машини. А и не вярвам ти да си виждал мотор като този който те използват, има точно 3 (ТРИ) кабела по него.

                  Коментар


                  • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                    Нали ,познаваш Сашо Ковачев,преди около 3-4 г ,решиха да сложат точно такъв мотор на оная Г -класа ,която претърпя 10 000 промени ,заради тези 3-кабела(те тогава го искаха заради това че има само 5) и после започнаха ,дертовете.А нямам нищо против бензинките,освен Дефендъра нямам нищо дизелово,и не съм фен на дизела.Не казвам че близнаците не разбират от джипове,а заигравката беше към Марто за дизеловата Тойота,и нещата са съвсем безобидни,не знам ти защо се впрягаш.Познавам близнаците от 2002-2003 когато ние се опитвах ме да караме офроад,те и тогава бяха в космоса спрямо нас,но това не ми отнема правото да имам собствено мнение.

                    Коментар


                    • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                      Единствената кола която остана миналата година в гората беше с дизелов двигател.

                      Планираха смяна на главата в джунглата за да я извадят в последствие от зоната на здрача.

                      Коментар


                      • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                        Сабине,сигурно е така,ти знаеш по-добре от мен,щото си бил на терена.Но мнението ми беше че за такова състезание,в дъждовната гора е по-удачно да бъде колата с дизелов мотор.Но не значи че аз,разбирам повече нещата от хората които или там,просто различно мнение от масата.Освен това хората там са българи и с колело,да са пак ще сам за тях,но не променя това нещата,да можеш да кажеш че според теб с еди какво си биха се представили по-добре.

                        Коментар


                        • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                          06.12.2013 Преди 2 часа
                          Top 10:
                          Team 117 (Johor, Malaysia),
                          Team 104 (Vladivostok, Russia),
                          Team 131 (Terengganu, Malaysia),
                          Team 111 (Moscow, Russia),
                          Team 108 (KL/Siberia,Russia),
                          Team 118 (Kuala Lumpur, Malaysia),
                          Team 106 (Ricky Kim: Korea/Malaysia),
                          Team 119 (Kuantan, Malaysia),
                          Team 109 (Desert Foxx, Belgium)
                          Team 103 (Malaysia/Bulgaria)

                          Коментар


                          • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                            Облога си е облог и бирата си е бира (само не мога да се отворя кога в цялата работа се намесиха и пържолите..?! )... Моята прогноза бе свързана с окачването, а не с мотора на руската Тойота! Очаквах да има повече скали (както миналата година), но тази явно са наблегнали на калните бани и водните спортове! Здраве да е... Важното е, че явно българо-малайзийският тим изнася лекция на останалите! Дай боже да е така до края! Амин...

                            Коментар


                            • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Сабине,сигурно е така,ти знаеш по-добре от мен,щото си бил на терена.Но мнението ми беше че за такова състезание,в дъждовната гора е по-удачно да бъде колата с дизелов мотор.Но не значи че аз,разбирам повече нещата от хората които или там,просто различно мнение от масата.Освен това хората там са българи и с колело,да са пак ще сам за тях,но не променя това нещата,да можеш да кажеш че според теб с еди какво си биха се представили по-добре.
                              Ами на мен и двете ми джипки са дизел, така че нищо не казвам освен факта какво се случи миналата година в зоната на здрача.

                              Модерните бензинови двигатели нямат проблем с тока. Това го знам от първа ръка и защото мотоциклетите с които караме често са под водата и стига да не засмукат вода нямат никакви проблеми а при засмукване на вода бензиновият двигател има дори предимство според мен.

                              Коментар


                              • От: Български отбор на RAINFOREST CHALLENGE 2013

                                Говорих с Петър. При тях е 21:00. Зоната на здрача са я отменили след целодневна битка, защото има много паднали дървета, които няма как да се отрежат достатъчно бързо за да могат да завършат навреме. Реките образували се от неспиращите порой са повалила много вековни дървета измивайки почвата от корените. Нашите вървели към 9-ти но са отпаднали три джипа и предполагат че са около 6-то място. Петър биел лебедки като полудял, защото джиповете на първите са с портални мостове и правели огромни коловози а нашите се влачили по мостове си поради значително по малкия клирънс.

                                Всички са здрави, като изключим проблемите с гъбясалите крака, десетките пиявици които ги смучат нон-стоп и издраните крака и ръце от клони и въжета.

                                Един от най-гадните ми спомени са хилядите отрязани от реинджърите фиданки, които като забити в земята стрели с остриетата нагоре чакат да се подхлъзнеш и набучиш върху тях, а когато са покрити и с вода - не искам да си представям даже!! Краката ми бяха целите в рани.

                                Борбата продължава!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X