Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Chinela
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
    Наистина тези дни бях много зает и нямах никакво време ....................лошото е че все не остава време от работа.
    Не това е най-лошото, НАЙ-ЛОШОТО е, че няма да ви остане време, да похарчите парите изкарани от многото работа....
    Обаче аз и комшийката сме насреща, дайте кинтите и чудеса ща направим ЗА ВАШЕ ЗДРАВЕ, пък и ще ви остане време за репортажа.

    Остави коментар:


  • PETER BLIZNAKA
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Наистина тези дни бях много зает и нямах никакво време да направя продължението.И на мене ми тежи така като седи до никъде..До два три дни ще го завърша.А после трябва да направим със Събин и филмчето..лошото е че все не остава време от работа.
    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 26-02-13, 15:24.

    Остави коментар:


  • Stank
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Страхотен репортаж !! Ебати "къпинака" , представям си ако беше валяло какъв мармалад щеше да е .

    Остави коментар:


  • Chico
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Страхотно изживяване!Едно въпросче само:
    Двигателят на Попей май е от супра,а скорости и раздатка?

    Остави коментар:


  • Десислав Добрев
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    От всичко видяно и прочетено до момента разбирам, че вие двамата сте били най-добре оборудвани за оцеляване в джунглата и направо се чудя как някой участници в ралито са си позволили да нямат храна, вода и изобщо неща от първа необходимост..
    Истински професионалисти сте!!! Беър Грилс може само да се учи от вас!
    Поздравления момчета!!!
    С нетърпение очаквам видео клиповете!

    Остави коментар:


  • belata
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Еее,велики сте,за пореден път ни правите съпричастни,поклон за труда и енергията ви!

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
    Хънтър наистина нямаше такъв вид лиани..както и бамбук и бананас.Нямаше и една река като в Терангану.Там се преджапваха хиляди поточета и заблатени местности дълбоки от глезен до гърди.И аз бях озадачен от разликата.Двете места са на близо 750км едно от друго.Разликата в тея джунгли е все едно да сравняваш езеро с океан.Колумбиеца ни каза че при тях пък било още по различно.Също така не мислих че няма да вали.Имаше от къде да се извади вода но предпочетохме да го направим в краен случаи.Има вариант да направиш база в състезателна джипка но повечето пъти трябва страшен късмет да сте през цялото време заедно.Каквото и да си говорим в Мелака си беше повече като гора а не класическа джунгла.Сега по магистралите беше пълно с маймуняци а в гората нямаше нито един.

    Има едно друго интересно състезание в друг вид джунгла но още го проучваме.
    Напълно е възможно, не познавам тази територия. Я кажи нещо за другото състезание, може и на ухо че нещо взеха да ме лазят мравчици

    Остави коментар:


  • PETER BLIZNAKA
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Близнак имам питанка. Не си за първи път в джунгла та да останеш без вода, не попита ли поне някой местен да те светне кои са питейните лиани? Гледам по картинките че е влажната зона и няма начин да няма такива.

    Хънтър наистина нямаше такъв вид лиани..както и бамбук и бананас.Нямаше и една река като в Терангану.Там се преджапваха хиляди поточета и заблатени местности дълбоки от глезен до гърди.И аз бях озадачен от разликата.Двете места са на близо 750км едно от друго.Разликата в тея джунгли е все едно да сравняваш езеро с океан.Колумбиеца ни каза че при тях пък било още по различно.Също така не мислих че няма да вали.Имаше от къде да се извади вода но предпочетохме да го направим в краен случаи.Има вариант да направиш база в състезателна джипка но повечето пъти трябва страшен късмет да сте през цялото време заедно.Каквото и да си говорим в Мелака си беше повече като гора а не класическа джунгла.Сега по магистралите беше пълно с маймуняци а в гората нямаше нито един.

    Има едно друго интересно състезание в друг вид джунгла но още го проучваме.
    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 16-02-13, 12:45.

    Остави коментар:


  • err0r
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Руснакът Олег е операторът, чийто клипове са пуснати в другата тема. Не е от карачите. Бахтито го написахме отделно, за да не излезе като хардкор псувня.

    Остави коментар:


  • BENZBOSS
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    БАХТИ не се ли пише слято???

    Давай още,че ми свьрши пиенето и ще подкарам и аз нещо по плажа вьн.Тоя Руснак защо с челниче кара,няма ли ламБа някаква по така?

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Евала! Пеко - Президент!!!

    Остави коментар:


  • edoors
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Пеко, все по-интересно го правиш!

    Остави коментар:


  • pelivano
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Страхотен репортаж!!! Ще следя темата с голям интерес

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Близнак имам питанка. Не си за първи път в джунгла та да останеш без вода, не попита ли поне някой местен да те светне кои са питейните лиани? Гледам по картинките че е влажната зона и няма начин да няма такива.

    Остави коментар:


  • Венци- малкия
    отговори
    От: Rainforest Challenge 2012 - Melaka - 5 години по-късно

    Тийм Мазохисти rulz

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X