Привет от Испания. Реших да споделя едно мое мнение по темата. За мен Дакар от много време се е превърнал в пълна БОЗА! Защо трябва да участват отбори и ОТБОРИ? Какво искам да кажа- всеки ден слушаме само за ГЪЗАРА Карлос Сайнц или за ПЛАСТМАСОВИТЕ Митцубишета а простичките карачи.......да го ду..т!? Вчера копилота на Алфан припада от умора и хиликоптера цъфна на момента а преди два дни човека бере душа сам и никой не му обръща
внимание......>>>>++++! Сайнц почупи WV то и на другия ден се появява с ново.......какво е това СРАМ. Кома сменя мотори когато му дойде и зад него кара РАНИЦАТА така му казват тук , да му дава части и тн........и който няма КВО???? Това не е така!!! Пълна несправедливост! Сайнц, Петерхансел и тн. карат чупят и след това хапват, душ спане и джуджетата да правят и който няма???
Много примери мога да направя и може би много не са съгласни с мен но Дакар се е превърнал в в РЕВЮ на марки и да мерят кой по- голям го вади!
За мен коли, мотори камиони и атевета- всичко на борда и който до където стигне................да видим дали класирането щеше да е същото?????
Поздрави Иво