Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

    Поясни, къде в правилника пише, че може да се даде втори гпс на следващият ден

    Коментар


    • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

      Стояне нищо лично ама ако втория ГПС по някъкъв начин е маниполиран след финала ко праим .....
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Чакай малко, много остро взе да го даваш. Спорят и умуват, защото спокойно могат да си прехвърлят трак от друг GPS и да го представят. Не казвам, че момчетата са го направили, но не трябва да има място за съмнения. Пък за пощата няма да го коментирам, че тогава всички ще са с перфектни тракове.
        Може, но трябва да се "хакне" файла и времената на точките да се корегират и да отговарят на реалните. Не е невъзможно, но е предизвикателство.

        Коментар


        • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

          Всяко състезание едно и също, една тълпа недоволни оплюва и отрича всичко. Вярно, че е обществен форум, но забелязвам пълно неуважение към труда на масовия глупав организатор, дето си губи времето за да го сърби дупето.

          Коментар


          • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

            Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
            Може, но трябва да се "хакне" файла и времената на точките да се корегират и да отговарят на реалните. Не е невъзможно, но е предизвикателство.
            В интерес на истината съм виждал БГ екипаж да дава два ГПС.Като ги питах що пък два -щото единия ако има проблем да проверят втория....та те така .
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
              Стояне нищо лично ама ако втория ГПС по някъкъв начин е маниполиран след финала ко праим .....
              Ние след финала сме на свини. GPS изобщо не ни требре.

              Коментар


              • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

                Опа, Стоянчо, тълпа ще викаш на роднините си. Никой в нищо не обвинява нито Делев, нито момчетата. Трябва да няма спорни положения. Лека полека ще се изчистят. В съда му викат прецедент. И без нерви. Моля.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

                  Това е събирателно, но кой както се припознае. Наздраве от мен аз празнувам двоен рожден ден. Засега сме на тъщата, след малко почва бебето.

                  Коментар


                  • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

                    Стояне, никой не отрича труда на организаторите, къде го видя това? Даже напротив-аз никога няма да сегна да критикувам за нищо и никакво организаторите, щото ми е ясно на какъв огън се пекат.
                    Но, в случая явно има недоволен екипаж(Ачо13), и е прав да протестира, защото цитира правилника. А класирането на другия екипаж е поправено в явно несъответствие с него, ако и логиката да говори друго.

                    При това положение напишете в правилника, че решенията за класиране се вземат от организаторите в съответствие с логиката, а не с написаното в правилника.
                    Или го оправете този правилник да няма такива бъгове.

                    Може да звучи като заяждане или дребнавост, но не е.
                    Аз го възприемам като във правото-има си написан закон, и всичко трябва да се отсъжда според него. Може логиката и общественото мнение да искат друго решение, но съдът е ДЛЪЖЕН да вземе решение съобразявайки се единствено с написаното в закона.
                    В случая с правилника.

                    Докато продължават да се вземат решения "по логика" а не по написаното в правилника-все ще има такива поводи за недоволства.

                    Спирам да пиша по тази тема.

                    Иначе браво на организаторите-по сникмите и клиповете се вижда, че е станало яко каране. С възможности за гресиране
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

                      Чл.68. Компетентните лица, които вземат решения при случаи непредвидени в този правилник са съдиите (спортните комисари) и директора на състезанието.

                      Ето да цитирам и аз.

                      Коментар


                      • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

                        От Самовара : явно някои хора пият Бирата за 10 Мин,така и не можах да си обясня как един и същи джип ни изпреварваше три пъти по трасето,но поне ми стана ясно защо скочи цената на гъбите,относно трака на тоя екипаж 34 ,ние карахме с три (Кърджали 2 ден 70км на задно и 2часа за, Трак щото са ми продали скапани батерии, на Варна същото) тва ли ви е проблема че са го предали на другия ден ,тогава им казаха минаха си трасето и караха много мъжката.И Още нещо: помогнахме на екипаж с проблем ,можехме да загубим всичко ама тва не е най важното. Правете си кефа живота е кратък

                        Коментар


                        • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

                          Веднъж организатора на Сърбия трофи каза на всички: Вие сте дошли да карате или да мамите. Тези които са отваряли GPS трак знаят че е доста голямо предизвикателство да се манипулира, както и умения за да се направят доста корекции в метражи, времена, скорост. Липсваха някъде 6-7 километра преди финала и по книгата е най прекия път. Аз съм сигурен че са преминали правилно трасето, но ги наказахме защото такива са правилата. Те се защитиха и махнахме наказанието ... Третия ден разликата между финширането на всички класове и времето за преминаване на трасето произтича от престоя на специалния етап за публиката, който е изваден от общото време. Класирането е справедливо и коректно. Защо споровете и претенциите не бяха на място, да се отворят тракове, протоколи ... а се пренасят тук, дори и от хора които не са присъствали...
                          Пътечката за която говорят Стоян и Иван Попов е мината от Тойотата на Венци нагоре и надолу и от Цялото състезание през 2014г. надолу. Имаме трипове само за джипки, така че няма как да се правят трасета с АТВ. С атв-то само се търсят трасетата после минава екипа за пътно офроуд строителство и накрая джип със трип описва книгата. Всички трасета са преминати от Тойотата на Венци (с цената на каре, полуоска, хъб, лебедка, шнорхел, водна помпа .... и много тенекии) е изключение на 2 екстремни участъка, които през 2014 г. са преминати от моята кола и в последствие от цялото състезание в същата посока.
                          На колите с нестандарни мостове може да им е малко тясно, но пък те имат предимство в други участъци, ако има друг път ще го вземем предвид. Твърденията, че трасето е правено с АТВ са безпочвени и несериозини (нека Венци напише колко му струва правенето на трасето с АТВ ) ...
                          Всеки, който не се е качил на стълбичката има право да е недоволен, но нашата цел е да се направи състезание в което всеки да е доволен че е завършил.
                          Последно редактирано от rocky; 10-06-16, 10:17.
                          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                          Коментар


                          • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

                            За ширината на трасето няма как да не ви докачам. Все пак пловдивската група от години ми е любима. Да не се обидите, може догодина да тестваме със Змотата.

                            Качете една снимка на Тойотата на Венци. Най-изстрадалата Тойота в България.

                            Коментар


                            • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

                              Purvo da se izvinia za srifta no niamam drug!Taka da obiasnia,sled finala na den purvi predadohme GPS-a,vecherta na brifinga vyrnaha samo na Trophito GPS-ite.Sutrinta kogato otidoh da si go vzema vidiah che imame edin chas nakazanie popitah za kakvo e i mi be obiasneno che niamame pulen trak vednaga pomolih Orga-ta da se zakachi otnovo GPS-a te go napraviha i razbraha che sa napravili grshka i ni se izviniha i kazaha che ste premahnat nakazanieto!Vecherta otnovo ne beshe manato i gi pomolih otnovo!Sled schupvane i uspeshen final na tretia den blagodarenie na KIRO i MILEN nie znaehme che sme treti prosta smetka tri dni karane dva finisha treti na minimalno vreme razlika ot pyrvia i vtoria s edno nakazanie ot vtoria den 15 min za ne dostatuchen prestoi na znak stop!I hop iznenadaaaa niama ni na kartata na treto miasto.Ioste po vreme na nagrajdavaneto otidoh do Orgata i direktno popitah dali sa ni mahnali edinia chas nakazanie!Nakazanieto si systestvuvashe razbiram gi horata umora mnogo rabota Nasko nai korektno proveri i otnovo ni se izvini obadi se na horata ot Stamboliiski i stana edna malko nepriatna situacia hem za nas hem za nas!Te obraha ovaciite radvaha se i izvednuj triabva da dadut kupite na drug!Na men systo mi stana kofti kato gi gledah kak se razdeliat s kupite!MOLIA VI BEZ INTRIGI PROSTO KARAITE ZABAVLIAVAITE SE NE RAZVALIATE SYSTEZANIATA S GLUPAVI I DREBNAVI ZAQJDANICI,BYDETE MYJE!!!!

                              ----------

                              Първо да се извиния за шрифта но нямам друг!Така да обясня,след финала на ден първи предадохме ГПС-а,вечерта на брифинга върнаха само на Трофито ГПС-ите.Сутринта когато отидох да си го взема видях че имаме един час наказание попитах за какво е и ми бе обяснено че нямаме пълен трак веднага помолих Орга-та да се закачи отново ГПС-а те го направиха и разбраха че са направили грешка и ни се извиниха и казаха че ще премахнат наказанието!Вечерта отново не беше махнато и ги помолих отново!След счупване и успешен финал на третия ден благодарение на КИРО и МИЛЕН ние знаехме че сме трети проста сметка три дни каране два финиша трети на минимално време разлика от първия и втория с едно наказание от втория ден 15 мин за не достатъчен престои на знак стоп!И хоп изненадаааа няма ни на картата на трето място.И още по време на награждаването отидох до Оргата и директно попитах дали са ни махнали единия час наказание!Наказанието си съществуваше разбирам ги хората умора много работа Наско наи коректно провери и отново ни се извини обади се на хората от Стамболииски и стана една малко неприятна ситуация хем за нас хем за нас!Те обраха овациите радваха се и изведнъж трябва да дадът купите на друг!На мен също ми стана кофти като ги гледах как се разделят с купите!МОЛя ВИ БЕЗ ИНТРИГИ ПРОСТО КАРАИТЕ ЗАБАВЛяВАИТЕ СЕ НЕ РАЗВАЛяТЕ СъСТЕЗАНИАТА С ГЛУПАВИ И ДРЕБНАВИ ЗАЯЖДАНИЦИ,БъДЕТЕ МъЖЕ!!!!
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-06-16, 18:00.
                              Христо Георгиев-0889022988
                              Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                              Коментар


                              • От: BULGARIA TROPHY 2016 (03-05.06.2016)

                                Първоначално публикуван от skalata70 Преглед на мнение
                                От Самовара : явно някои хора пият Бирата за 10 Мин,така и не можах да си обясня как един и същи джип ни изпреварваше три пъти по трасето,но поне ми стана ясно защо скочи цената на гъбите,относно трака на тоя екипаж 34 ,ние карахме с три (Кърджали 2 ден 70км на задно и 2часа за, Трак щото са ми продали скапани батерии, на Варна същото) тва ли ви е проблема че са го предали на другия ден ,тогава им казаха минаха си трасето и караха много мъжката.И Още нещо: помогнахме на екипаж с проблем ,можехме да загубим всичко ама тва не е най важното. Правете си кефа живота е кратък
                                Кире, ако това си ти, ще ти кажа същото, което ти казах в тоалетната след финала: Ти не им помагаш, а правиш интрига и сечено на другите вкл. и мен, защото не ги вадиш от ситуация, а ги теглиш на ласо половината трасе за да се качат на стълбичката. Да наистина с това си решение поемаш голям риск и за своето класиране, но пречиш и на другите да те изпреварят. Това, че сме те изпреварвали няколко пъти не е фатално, важното е, че сме били в трасето и когато намерим гъби се връщахме пак на точката. Набираме сила и опит с навигаторчето, та стягайте се! И пак казвам НЯМАМЕ нашия екипаж никакви претенции за класирането ни, даже и да не карахме "мъжката" помагахме на Всички, които настигахме и имаха нужда, без да правим сметки за класиране. Трасетата и книгите бяха много добри, природата ни там е Уникална. Освен гъбки видяхме и толко дивеч, колкото някои ловци не виждат цял живот. П.С. Не разбрах какво общо има това състезание с Варна,батерии,Кърджали и тн.
                                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X