Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

    Победителите

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1016684_10151699412288699_1646342907_n.jpg
Прегледи:1
Размер:103.3 КБ
ID:5498050

    Коментар


    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

      http://youtu.be/iCWtf7oO7dU
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

        Искам да благодаря на всички от Пловдив които помогнаха това състезание да се случи. Въпреки огромните затруднения Вие допринесохте традицията да не бъде прекъсната още в ранна възраст. Благодаря на състезателите за доверието. Ние наистина дадохме всичко от себе си мероприятието да се получи. Класирането е готово, но ще го проверим още веднъж преди да го публикувам за да сме изцяло обективни. Призовата тройка е проверена и многократно и няма да се промени. Открихме една техническа грешка която ще направи леко разместване след 9 място.

        Искам и да помоля за помощ всички, които да били на затвореното трасе в Неделя около излизането от дерето. При Чешкият отбор има скъсана лента. Очевидци казаха същия ден, че лентата е скъсана от клон, натиснат от колата. От публикуван по горе клип видях, че и колата е много близо до лентата. Моля който е бил там да сподели какво е видял или за още снимки и видео. Имаше много хора и мисля че може да изясним ситуацията. Ако лентата е скъсана от автомобила ще последва наказание от 20 мин. което ще доведе до размяна на местата на четвъртия и петия. Моля споделете какво сте видяли за да бъдем изцяло обективни и безпристрастни.
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

          Лентата , както са ти казали, беше скъсана от клон натиснат от колата.

          Коментар


          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
            Искам да благодаря на всички от Пловдив които помогнаха това състезание да се случи. Въпреки огромните затруднения Вие допринесохте традицията да не бъде прекъсната още в ранна възраст. Благодаря на състезателите за доверието. Ние наистина дадохме всичко от себе си мероприятието да се получи. Класирането е готово, но ще го проверим още веднъж преди да го публикувам за да сме изцяло обективни. Призовата тройка е проверена и многократно и няма да се промени. Открихме една техническа грешка която ще направи леко разместване след 9 място.

            Искам и да помоля за помощ всички, които да били на затвореното трасе в Неделя около излизането от дерето. При Чешкият отбор има скъсана лента. Очевидци казаха същия ден, че лентата е скъсана от клон, натиснат от колата. От публикуван по горе клип видях, че и колата е много близо до лентата. Моля който е бил там да сподели какво е видял или за още снимки и видео. Имаше много хора и мисля че може да изясним ситуацията. Ако лентата е скъсана от автомобила ще последва наказание от 20 мин. което ще доведе до размяна на местата на четвъртия и петия. Моля споделете какво сте видяли за да бъдем изцяло обективни и безпристрастни.
            Лентата се скъса от купето на екипажа: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=U8D0-_oWtKU - тук се вижда ясно на 1:03. Саша ми прати това видео по рано днес.

            Коментар


            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

              Лентата беше скъсана от клон, видях го лично, а и ако се загледате внимателно в клипа ще видите и сами.

              Коментар


              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                Лентата беше скъсана от клон, видях го лично, а и ако се загледате внимателно в клипа ще видите и сами.
                Организаторите ще се произнесат, ако имаш материали ги сподели, останалото са само приказки.

                Коментар


                • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                  Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                  Лентата беше скъсана от клон, видях го лично, а и ако се загледате внимателно в клипа ще видите и сами.
                  Аз бях на 1-2 метра лентата се скъса от клона 100% категоричен съм. Не съм коментирал дали е отбелязано като наказание.
                  Последно редактирано от Агоп Серопян; 01-07-13, 17:46. Причина: Неправилно се изразих първоначално
                  Газ 69 2.4i
                  Густо майна, пътят свърши !!!
                  GSM: О895 7О6О59

                  Коментар


                  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                    Организаторите ще се произнесат, ако имаш материали ги сподели, останалото са само приказки.
                    Въпросният клип е сниман от Петър
                    Газ 69 2.4i
                    Густо майна, пътят свърши !!!
                    GSM: О895 7О6О59

                    Коментар


                    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                      Mоите материали ти си ги споделил вместо мен , а организаторите ако искаха да се произнесат е така без да знаят мнението на публиката нямаше да питат. Все пак казах каквото имах да казвам.Не съм пристрастен, няма значение за мен кой е 4ти и кой е 5ти.

                      Коментар


                      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                        А причината клонът да скъса лентата каква е? Вятър? Джип, излязъл наполовина от трасето или...?
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                          Браво Наско.Направихте едно уникално състезание.Които не присъства може само да съжалява.Искам да благодаря на целия орга екип за това което бяхте направили.Поздрави ОГИ.

                          Коментар


                          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                            Сега гледах пак клипа и лентата наистина формално се къса от клон, който се бута от предния капак на джипа. Ако клонът не е бил там можело е и да няма скъсване, но това практически е скъсване на лента. Скъсване на лента е и ако тя се скъса от оборудване на джипа - пътека, джак или въже.

                            Но всичко това е интерпретация на организаторите. Например в състезанията от траял веригата това ще се брои като скъсана лента и излизане от трасето, което се наказва отделно.

                            Ако в момента на правенето на класирането този казус е разглеждан и е взето решение, няма какво да се дискутира повече и да се променят решенията.

                            По-добре качете още снимки и клипове, ако може и с моя УАЗ, че аз пострадах нелепо и за мен сезонът приключи, поне да има какво да гледам
                            Последно редактирано от Стоян Францов; 01-07-13, 18:28.

                            Коментар


                            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                              А причината клонът да скъса лентата каква е? Вятър? Джип, излязъл наполовина от трасето или...?
                              Между 17 и 19-та секунда ясно се вижда клон4ето,което торпедото на джипа подпира.Вьрха на клона е опрял лентата.При следващата маневра торпедото наведе много напред клона и на една педя от тавана, лентата не издьржа и се скьса.Полу4исе камши4ен ефект и след скьсването лентата изхвьр4а напред.Ако джипа не беше излязьл с цялото си торпедо извьн трасето и не беше натискал клона,лентата нямаше да се скьса.Това е гледната ми то4ка.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                                Eто 2 снимки за теб, по късно и клип ще пусна. Който иска мога да му кача клип с неговата машина, снимал съм почти всички участници (с малки изключения)!

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_IGP8331.jpg
Прегледи:2
Размер:308.6 КБ
ID:5498121

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_IGP8335.jpg
Прегледи:2
Размер:290.3 КБ
ID:5498122

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X