Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

    Браво на организаторите за чудесното състезание и честито на победителите. Организацията беше на ниво, както и трасетата бяха много добре подбрани, можеха да са и малко по-трудни нищо че и УАЗ-а го направихме да заприлича на войнишко канче
    Тук е момента пак да благодаря на всички които ми помогнаха в петък и събота да оправя УАЗ-а за да мога да карам всички дни. Най-вече на Росен, който в петък в 22:30 заряза купона за да отидем до Пловдив за да завари сферата на предния мост, както и на Антон който мина през тях за да донесе електрожен.
    http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

    Коментар


    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
      То карането лесно,но като го съчетаеш с навигация си е друго.На теб ли трябва да се обяснява?
      Поне гъби набрахте ли?
      В шампионата водиш все пак.
      Явно и навигацията ми е непонятна , а и с карането не се справям щом съм със 7 часа по бавен от майсторите ...
      Гъби имаше много , път до азимута оттам от където бяхме нямаше ....
      Това е временно явление , други са фаворитите
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

        Това в долния десен ъгъл е Киро, който, като един Бен Джонсън изскочи и надбяга навигатора, със скорост непозволяваща снимка, като постави колан на дървото за въжето на лебедката (неделя в дерето)
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

          Благодарности и от мен към организаторите и всички присъстващи на това уникално състезание.
          Браво Наско!
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

            Мисля си, че миналата година състезателите малко подцениха тежеста на трасетата, тази година ние малко подценихме състезателите. Машините и опита на екипажите се развиват много бързо. Паркинга беше вече наистина като на трофи състезание. Вече никой не се притеснява от пътни книги, азимути и т.н. Ако не бяхме заложили капана с контролата, всички щяха да са ОК с навигацията. Бакалов не се брой, аз бях изненадан че направил такова загубване и мисля че е по скоро лошо стечение на обстоятелствата. Накрая поорязахме малко трасетата, но като видях как се справяха екипажите мисля че не беше необходимо. От 27, 9 незавършили (като се има предвид, че Боян и Руси бяха по скоро за участието) накрая мисля че машините наистина се развиват в правилна посока. Според мен смисъла на трофито е издръжливост на машините и навигация и екипажите точно там се развиват, Адмирации за Всички!
            Ние също като организатори се учим от грешките си и се развиваме. Догодина очаквайте още по добре организирано състезание, по добри трасета и наказания адекватни на трасетата. А подготовката за догодина .... започва след 2 седмици
            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

            Коментар


            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

              А догодина в коя посока ще е?
              http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

              Коментар


              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                Поздравления за Наско и цялата Пловдивска компания, поздрави на всички участници в този офроуд празник- беше страхотно!
                Три дни минаха като един миг и вече ми липсвате...!
                Поне ще ви гледам на видеото... Поздрави на всички!
                Ето така беше през погледа( обектива )на моята камера..или поне това, което успя да види.



                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  ...
                  Има и още нещо , макар че се бях зарекъл да не го казвам - някой от екипажите НЕ СПАЗВАХА ПРАВИЛНИКА , например караха и разузнаваха трасето преди старта , боравене с въжето на лебедката когато е под напрежение , използване на лебедка без успокоител и други такива ... за подсказванията по време на състезанието дори помощ (вижте хубаво началото на клипа http://www.youtube.com/watch?v=pMN-xMJFZJs когато първия екипаж е накрая на изкачването на екстрема и дърпането на колана от навигатора и човек от публиката - на Сливен Здравко и Цони отнесоха 1 час наказание за същата ситуация ) от страна на асистенцията им или техни хора , в това число влиза и доста чужди екипажи насочвани от един наш небезизвестен организатор на азимута в кариерата първия ден , не искам да коментирам ...
                  Бакалов, радва ме амбицията ти и желанието за победа, това е хубаво !
                  Забелязвах, че коментираш всичко и всички, даже ми хареса и самокритиката ти, като оценяваш възможностите си, даже и под формата на шега !
                  Искам да вмъкна две уточнения :
                  - Небезизвестния организатор беше публика (както и още 50 човека) и много съжалявах, че не знам трасето, иначе щях да подскажа на първите сърби, щото ми стана мъчно за тях - 40 мин. се въртяха. Искам да ти кажа, че си в грешка за подсказването и затова ще ти потвърдят организаторите ! Единствения екипаж, който върнах тръгвайки си, беше без значение за класирането...
                  - Това, което направи на втория ден, връщайки се след втора контрола обратно по посока на движението е за дисквалификация, защото ти лично прецака изкачването на много екипажи спускайки се срещу тях ! Представям си, ако някой друг се спускаше докато ти се изкачваш и да беше те спрял...не ми се мисли какъв вой щеше да бъде.
                  В тази връзка искам да ти кажа, че е хубаво да погледнеш и отстрани, не само от твоята камбанария...

                  Коментар


                  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Бакалов, радва ме амбицията ти и желанието за победа, това е хубаво !
                    Забелязвах, че коментираш всичко и всички, даже ми хареса и самокритиката ти, като оценяваш възможностите си, даже и под формата на шега !
                    Искам да вмъкна две уточнения :
                    - Небезизвестния организатор беше публика (както и още 50 човека) и много съжалявах, че не знам трасето, иначе щях да подскажа на първите сърби, щото ми стана мъчно за тях - 40 мин. се въртяха. Искам да ти кажа, че си в грешка за подсказването и затова ще ти потвърдят организаторите ! Единствения екипаж, който върнах тръгвайки си, беше без значение за класирането...
                    - Това, което направи на втория ден, връщайки се след втора контрола обратно по посока на движението е за дисквалификация, защото ти лично прецака изкачването на много екипажи спускайки се срещу тях ! Представям си, ако някой друг се спускаше докато ти се изкачваш и да беше те спрял...не ми се мисли какъв вой щеше да бъде.
                    В тази връзка искам да ти кажа, че е хубаво да погледнеш и отстрани, не само от твоята камбанария...
                    Г-н Христов , първият ден на кариерата се е налагало дори организаторите да се намесват за да спре с подсказването за посоката на азимута . Колкото до това че се спусках срещу движението , аз уведомих съдията на контролата , а той от своя страна Атанас Делев , който ме чакаше на края на улея и знаеше че ще спускам . Спускането го извърших отстрани на улея и не съм попречил на нито един екипаж да се изкачи . Единствено на Мариан с Гегата се наложи да даде малко назад за да се разминем и това стана след като го попитах дали има нещо против , но той беше спрял и изчакваше Милен кмета да му освободи трасето . Така че съм готов да се извиня на всеки колега , който каже че съм му попречил по някакъв начин , а и не видях никъде в правилника забрана която води до дисквалификация за това , че карам трасето срещу движението щото така ми е кеф и толкова мога ... моята камбанария е скромна , но винаги гледам отстрани преди да се кача на нея ...
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Г-н Христов , първият ден на кариерата се е налагало дори организаторите да се намесват за да спре с подсказването за посоката на азимута . Колкото до това че се спусках срещу движението , аз уведомих съдията на контролата , а той от своя страна Атанас Делев , който ме чакаше на края на улея и знаеше че ще спускам . Спускането го извърших отстрани на улея и не съм попречил на нито един екипаж да се изкачи . Единствено на Мариан с Гегата се наложи да даде малко назад за да се разминем и това стана след като го попитах дали има нещо против , но той беше спрял и изчакваше Милен кмета да му освободи трасето . Така че съм готов да се извиня на всеки колега , който каже че съм му попречил по някакъв начин , а и не видях никъде в правилника забрана която води до дисквалификация за това , че карам трасето срещу движението щото така ми е кеф и толкова мога ... моята камбанария е скромна , но винаги гледам отстрани преди да се кача на нея ...
                      Бакалов, нямам нищо лично, а и правилника ви съм го чел отгоре-отдолу, но по принцип на всички състезания се наказва движението в обратна посока. Казвам го, защото чух коментарите на някои от тия, които се качваха.

                      Коментар


                      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                        Същинската част на Състезанието...
                        Ден първи - Кариерата...!



                        Четвърта контрола и Финал на Ден първи.
                        Последно редактирано от Таня Кълева; 04-07-13, 14:09. Причина: Добавяне на линк
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Бакалов, нямам нищо лично, а и правилника ви съм го чел отгоре-отдолу, но по принцип на всички състезания се наказва движението в обратна посока. Казвам го, защото чух коментарите на някои от тия, които се качваха.
                          Както казах аз бях отстрани и не пречех на никого ,така че ще се извиня на всеки , който каже че съм му попречил при спускането си по улея .
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                            На контролите падна голямо подсказване и помагане на екипажи от страна на хора от публиката. Някои май си бяха организирали и цяла система от помагачи, улесняващи ги в ориентирането. Имаше отбори даже, които не се стараеха да се крият. Не че нещо, но се забелязваше. Мисля, че не е позволено от правилника. С изключение на това състезанието беше просто прекрасно организирано. Имаше много за снимане.
                            Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                            Коментар


                            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                              В цялата суматоха по горе, забравих да напиша най-важното: Много малко са състезанията в България, които имат участници от 3 чужди държави (даже щяха и да са 4), и които догодина ще дойдат отново. Намерихме много нови приятели, което прави състезанието супер успешно!

                              А следващата година всички възлови точки и азимути от навигацията ще бъдат скрити от очите на помагачите, само контролите ще дебнат
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                                Ако може да задължите Войводата да не си бръсне мустака цяла година , за да се вижда зад храстите догодина
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X