Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

    [QUOTE=banjo;1896117][COLOR=#222222][FONT=Times]Направи разбор на това което си писал. Какъв петъчен ден какъв трети етап, какво оплакване на съдията. Явно не си чел какво съм писал в темата. Относно петъчния ден съм казал че имаше малоумни препятствия поставени не на място а тоест ниския мост под който неможеха да влязат поне 50% от автомобилите!
    1.Кажи ми дали организаторите преди да стартира етапа не разясниха за естеството на екстрема.И ти примерно като навигатор можеш да прецениш от каде и още повече дали да влизате в него!
    2.Говоря в момента не към Banjo както ти сам каза да не се обръщаме а към Благой който сам не поиска да каже нещо докато беше самото състезание.Смятам че Делев,Стайков и всички помогнали да го има биха приели като критика ама на място.Защо все някой реве в форума като приключи всичко.
    Нарочно те попитах за даден етап от петъчния ден за да видя какво ще отговориш.Дали не беше оревал съдията защото препятствието били "малуумно"!
    Не го приемай лично като нападка към теб но според мен за всяка претенция според мен човек може да предяви контестация която сигорно ще бъде
    разгледана.
    За друго да се подсетиш защо ти задавам тези въпроси си припомни че лично аз те попитах през петъчния ден дали да не ви изчакаме да влезнете в предпоследния специялен етап или да влезнем ние като и без другото го бяхте пропуснали!

    Относно колегата с Триповете донякаде съм ЗА неговото мнение защото през неделния ден аз лично го видях да носи няколко комплекта устройства.Дали защото някой си е купил или не немога да кажа но това няма значение.Според мен всеки който иска да бъде рекламиран трябва да спомогне организатора по някакъв начин.

    Според мен за първо толкова мащабно състезание всичко от Пловдивската група се представиха добре.Винаги ще има недоволни и така ще е.
    Както каза Благой има проба има грешка.Но човек трябва да се поучава от тях и да става по-добър.

    Надявам се да не съм обидил никого с думите си.
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

      [QUOTE=ДиДжейДавел;1897012]
      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      1.Кажи ми дали организаторите преди да стартира етапа не разясниха за естеството на екстрема.И ти примерно като навигатор можеш да прецениш от каде и още повече дали да влизате в него!
      2.Говоря в момента не към Banjo както ти сам каза да не се обръщаме а към Благой който сам не поиска да каже нещо докато беше самото състезание.Смятам че Делев,Стайков и всички помогнали да го има биха приели като критика ама на място.Защо все някой реве в форума като приключи всичко.
      Нарочно те попитах за даден етап от петъчния ден за да видя какво ще отговориш.Дали не беше оревал съдията защото препятствието били "малуумно"!
      Не го приемай лично като нападка към теб но според мен за всяка претенция според мен човек може да предяви контестация която сигорно ще бъде
      разгледана.
      За друго да се подсетиш защо ти задавам тези въпроси си припомни че лично аз те попитах през петъчния ден дали да не ви изчакаме да влезнете в предпоследния специялен етап или да влезнем ние като и без другото го бяхте пропуснали
      Според мен за първо толкова мащабно състезание всичко от Пловдивската група се представиха добре.Винаги ще има недоволни и така ще е.
      Както каза Благой има проба има грешка.Но човек трябва да се поучава от тях и да става по-добър.

      Надявам се да не съм обидил никого с думите си.
      С това твое изказване си личи че нямаш никаква представа за какво става дума. Така е защото четеш с предварително подготвено предубеждение.
      Много си далеко от истината.
      Относно екстрема "мост" писах че е "малоумен" не до толкова че нямаше как да се мине а защото бе в самото начало на етапа където още няма разкъсване на кервана и образуването на "тапа" бе неизбежно. Да обясниха какво е препятствието но след края на деня самия Атанас си призна че препятствието "куца" и е било проблемно. Ако си забелязал там нашия екипаж предпочете да запази първо автомобила си и второ загубата на време която щяхме да изгубим при висенето в тапата нямаше да е в наша полза. На това се казва " тактическо нарушение".
      Това че някой от състезателите ме е питал през петъчния ден дали може да мине пред нас, никого не сме спирали особенно когато не сме имали адекватно работеща лебедка а единствените екипажи които сме пропускали бе на трите дерета преди финала. Не те знам с кой автомобил си бил но ако не си Сърбина или Гаргата то остава да си с Ровъра който се опетла на азимутите преди финала на деня.
      Относно критиките: не бъди сигурен че не съм им ги казал, не случайно споменах за видеото на Таня Кърлева . На самото видео съм си казал мнението точно на организатора а и лично на Делев. Знаеш ли кога се подават контестации? Подават се след обявяване на резултатите а това бе два дни след награждаването така че разбираш ли за какво пиша във форума.

      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        С последните постове видях истинското лице на пловдивските организатори. Толкова голяма злоба и некомпетентност не съм виждал никога до сега . Бъдете сигурни че никога няма да присъствам на каквито и да е мероприятия организирани от вас. Чувствата са взаимни. Прекрасното трасе с изключение на моста бе провалено от организаторска некомпетентност.
        Относно Шумен , ако достигнете нивото на организацията им няма да имате грешка но злобата ви е замътила погледа. Другите участници са още под въздействие на адреналина и незнаят още на кой свят са но като се окопитят ще разберат истината.
        Приключих с вас .
        Колега,престани вече нали приключи с момчетата.ХОДИ СИ САМО НА РОДНИНСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ,ТАМ ТИ Е МЯСТОТО.
        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

        Коментар


        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

          Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
          Колега,престани вече нали приключи с момчетата.ХОДИ СИ САМО НА РОДНИНСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ,ТАМ ТИ Е МЯСТОТО.
          Относно "роднинското състезание" ще ти го кажа както го казах и на Тодор Христов след подобно подмятане само че ще ти го пиша публично - Да Го ............... Престанете с глупостите и тъпите подмятания. Не съм роднина и никога не съм бил в роднински отношения с който и да е от организаторите на въпросното състезание. Личи си колко сте информирани и какви умници сте.

          P.S. извинявам се на четателите за нецезорния израз , това не е обида към тях.
          Последно редактирано от rocky; 17-07-12, 07:42. Причина: Цензура
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

            Колеги, моля да не правите един човек по важен отколкото е и да замърсявате форума.
            Вие няма да го промените - и него, и неговото мнение.
            Не му обръщайте внимание и тази помия която се лее ще спре да се лее.

            Коментар


            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

              Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
              Колеги, моля да не правите един човек по важен отколкото е и да замърсявате форума.
              Вие няма да го промените - и него, и неговото мнение.
              Не му обръщайте внимание и тази помия която се лее ще спре да се лее.
              Подкрепям с две ръце.
              Лесно е да упрекваш някой но трудно е да направиш същото.Найстина ако не обръщаме внимание ще е по-лесно.Еххх тедо защо го нямаше тоз зелен дифендер!
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Относно "роднинското състезание" ще ти го кажа както го казах и на Тодор Христов след подобно подмятане само че ще ти го пиша публично - Да Го ............... ...
                Лагадов, и на мене ми обеща да го... ама не стана и си останах недовършен
                Демек да не разчиташ, че ще стане работата

                Коментар


                • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

                  Айде баннаха великия трофист...
                  И какво ще правим сега? От кой ще се учим на офроуд?
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Айде баннаха великия трофист...
                    И какво ще правим сега? От кой ще се учим на офроуд?
                    От тебе Бай Руси От Маринов на правилници, а от мене мурафети "меджународни" както викат в Македония

                    Коментар


                    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      От тебе Бай Руси От Маринов на правилници, а от мене мурафети "меджународни" както викат в Македония
                      VAALLLAAA....VALLLAAAA...
                      Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                      "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                      Коментар


                      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

                        Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                        VAALLLAAA....VALLLAAAA...
                        Абе какви са тези чуждици ? Не го знам този език -АЗ полиглота !
                        http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                        Коментар


                        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          ......, а от мене мурафети "меджународни" както викат в Македония
                          Тук съм напълно съгласен, нямаш стигане!
                          Последно редактирано от draev; 18-07-12, 17:49.
                          Стоян Драев тел:+359877915301
                          blood 0 RhF +

                          Коментар


                          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            От тебе Бай Руси От Маринов на правилници, а от мене мурафети "меджународни" както викат в Македония
                            На каде отива бг офроуда-
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                              Аз лично имам една молба.
                              Моля хора който са участвали в повече такива състезания като Тодор Христов,Йосиф Лагадов и всички други да изкажат едно мнение.
                              Защото всички говорихме за различни неща но според мен те могат да направят някой съвет и препоръка.Нищо че карат рали-рейд преди години всички карага трофи!
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар


                              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                                Правя обещаното уточнение към това видео:



                                Озовах се на финала за клас Трофи втори ден минути, след като беше финиширал екипаж 216 и там съвсем спонтанно се проведе един непринуден разговор и споделяне на мнения между членовете на екипажа и ОРГА тима при включена камера.
                                След непростимото и агресивно поведение на Благой в темата, реших, че не мога и аз да причиня допълнително огорчение на организаторите като видят и чуят човека, излял по тях толкова много помия, както се изрази Тедо... И съзнателно отрязах видеото в тази му част.
                                Никой организатор на мероприятие от подобен род не заслужава да получи подобно крайно агресивно отношение като "награда" за хъса и труда положени в името на Състезанието и участниците му!
                                Нито едно от пловдивските момчета не заслужава личните нападки, квалификации и обиди! Всички те са стойностни и способни хора и дадоха всичко от себе си, за да се случи Състезанието, за което като фен на офроуда и приятел им БЛАГОДАРЯ!
                                В никакъв случай не искам да се "възпламенявам" темата в негативната й част, която за съжаление помрачи донякъде хубавите емоции на всички ни. И, за да се запомнят само позитивните моменти от това невероятно офроуд преживяване, предлагам сега пълен запис на дружеския разговор - #216 & ОРГА.

                                От уважение към Организаторите обаче го публикувам в тази тема- пост 110
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...90#post1902590
                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X