Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

    Първоначално публикуван от eddiesoft Преглед на мнение
    Ако визирате мен - радвам се, че има такива мероприятия но говорех персонално за хората и поетите от тях обещания. Тогава да попитам къде беше логото на тениските и на стартовите номера? Или и за това лъжа както и за това, че беше обещано да се брандира? Ако беше казал, че нямате възможност - нямаше да ги пратя. Или лъжа, че за два дена не намери 5 мин. да ти дам трипчетата? Или, че ми обещаваш втора седмица да ми изпратиш нещата? Както виждаш от уважение към работата която сте се опитали да свършите до сега не писах, но явно трябва да правим общо достояние неща които щяха да си останат между нас? И ако забеляза не съм те нарекъл крадец!!! А лъжец. И си стоя зад думите. Ако трябва да извадя разпечатка от телефона колко пъти съм звънял за да ми изпратиш нещата? И бяха все обещания, че ще бъдат изпратени.
    Както след всяко състезание, темата се превърна в махленски спор. Може би тук малко повече, защото не модерираме мнения и оставяме всеки да каже каквото мисли.

    Това е последното мнение което пиша в тази връзка! Не мисля че е необходимо да се обяснявам като ученик за изопачени факти.

    Относно колегата с триповете, той се появи 15 мин преди старта в Събота, в Неделя го нямаше ... не знам за какви 2 дни говори? За Логото му: За да се сложи на тениски, пътн и книги, номера и т.н. той трябва да го изпрати в електронен вариант (файл) за да могат от рекламната агенция да го поставят върху всички материали, но не получихме такъв ... За винила е прав, забавихме го с връщането, но просто нямаме време да го организираме. Не сме върнали още много неща на Тодор Христов и Вера Лагадова, Гладиатор, но те проявяват малко разбиране ...
    Надявам се някой ден с колегата да се видим, да пием по едно и да се разберем, без да използваме силни епитети тук в темата.

    В организацията на състезанието имаше пропуски, вярно е. Направили сме си изводите за догодина. Това е ни е първото мероприятие с такъв мащаб, в един момент хората не достигнаха. Основната ни цел беше да се направят добри трасета и добри пътни книги ... и мисля че я изпълнихме!
    Последно редактирано от rocky; 13-07-12, 09:08.
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • #77
      От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
      В организацията на състезанието имаше пропуски, вярно е. Направили сме си изводите за догодина. Това е ни е първото мероприятие с такъв мащаб, в един момент хората не достигнаха. Основната ни цел беше да се направят добри трасета и добри пътни книги ... и мисля че я изпълнихме!
      И аз имам забележка...и то много сериозна и важна в спортен аспект...!
      В заявката изрично посочих, че искам мажоретки и масажистка...
      Организаторите не ми ги осигуриха, аз бях напрегнат и схванат в резултат на което се класирахме трети вместо първи
      Моля следващия път да няма издънки...сега ви прощавам

      Коментар


      • #78
        От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        И аз имам забележка...и то много сериозна и важна в спортен аспект...!
        В заявката изрично посочих, че искам мажоретки и масажистка...
        Организаторите не ми ги осигуриха, аз бях напрегнат и схванат в резултат на което се класирахме трети вместо първи
        Моля следващия път да няма издънки...сега ви прощавам
        +1
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • #79
          От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          И аз имам забележка...и то много сериозна и важна в спортен аспект...!
          В заявката изрично посочих, че искам мажоретки и масажистка...
          Организаторите не ми ги осигуриха, аз бях напрегнат и схванат в резултат на което се класирахме трети вместо първи
          Моля следващия път да няма издънки...сега ви прощавам
          Да беше минал покрай Русе;Дунавмост;щяхме да ти осигурим и мажоретки и масажистки и всякакви леки другарки.И всичко на промоция
          ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
          Г 230Е
          Г 500 0887 390 703

          Коментар


          • #80
            От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

            Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
            Да беше минал покрай Русе;Дунавмост;щяхме да ти осигурим и мажоретки и масажистки и всякакви леки другарки.И всичко на промоция
            Ами то трофито в Русе предстои Помислете върху организацията на отдиха на участниците.....
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #81
              От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

              Първоначално публикуван от eddiesoft Преглед на мнение
              Пловдивските организатори - ЛЪЖЦИ И МОШЕННИЦИ !!!!
              До сега си мълчах, но явно ще трябва да разберат и другите за какво става въпрос.
              Мисля, че доста от Вас които четете вече ме познават. Казвам се Янислав Илиев и правя трип компютрите с които някои от Вас карат.
              Просто съм разочарован (да не кажа отвратен) от държанието на организаторите (визирам г-н Атанас Делев !!!)
              Понежв се опитвам да популяризирам трип компютрите, които са БЪЛГАРСКО !!!! производство, и съответно много са малко хората които ги интересува това, се свързах преди пловдиското състезание с г-н Делев за да го попитам дали има възможност да рекламира устройството.
              Беше ми обяснено, че за рекламата трябва да заплатя сумата от 500 лв или да предоставя едно устройство като награден фонд. С което получавам правото на 2 транспаранта, логото на фанелките и на стартовите номера. До тук - всичко в границите на нормалното. Попитах г-н Делев има ли възможност да му изпратя рекламните материал(тези които са ме виждали знаят, че съм трудноподвижен). Получих утвърдителен отговор. Изпратих му транспарант и плакати. На 30 юни сутринта бях в компекс Сарай. След дълго оглеждане не успях да открия нито плакат, нито транспаранти... Опитах се да попитан г-н Делев какво става и ми се каза, че след 5 мин ще се появи. Нормално е на едно такова мероприятие да е лудница и затова изчаках... Да, но сцената с петте минути се повтори няколко пъти за давата дена - събота и неделя. До неделя на обяд така и не можах да се видя с него за да разбера кога ще е награждаването на адвенчърите за които носех трипове (освен за един както се бяхме договорили за първо място бях подготвил награди и за второ и трето място). За два дена така и не успях да се срещна с него. Не видях съответно логото на TripX нито на фанелките, нито на стикерите със стартовите номера. Поради тази причина си тръгнах в неделя на обяд.
              Но... историята продължава. Изчаках да се успокоят събитията. Нормално е едно такова мероприятие да е свързано с доста тичане. Опитах се да се свържа с г-н Делев и след доста опити - успях. На въпроса какво стана и защо нямаше никаква реклама получих отговор, че от хотела не са разрешили да се лепят плакати. Само, че тениските и стартовите номера не са ги печатили от хотела... Поисках да ми изпрати обратно транспарантите и то няколко пъти. До ден днешен още не съм ги получил. Искам да го попитам тук във форума толкова ли е закъсал за моите винили, че не желае поне да ми ги върне. Или просто като цялата организация - всичко се прави с единствената цел да се бият в гърдите...
              Та, г-н Делев, моля Ви, изпратете ми транспарантите. Или ако толкова не желаете да м ги изпратите - кажете ми да си напечатам други. Втори ден не желаете да ми вдигнете като звъня. Поне имайте доблестта да се извините ако сте ги загубили и да не ме мотаете.
              П.С.
              От вчера вече и Венцеслав Стайков ме лъже, че ще ми ги изпрати.

              Колега, ти къде ДРЕМА 3 месеца,че се появи точно на датата на старта бе?!!

              Кат си голям бизнесмен,що не си прати хора да ти свършат работа,ами мрънкаш тука кой те бил излъгал.

              Тъкмо си мислех да си купя от твоите трипове, ама на, разминах се, а кой знае колко още като мен се отказаха точно сега....

              Вместо реклама, нали се сещаш сега какво си направи,но нищо , те бизнесмените "така" правят

              Коментар


              • #82
                От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                Не си прав колега.
                Делев който се оправдава трудно занапред ще си намери спонсори , колкото и дребни и "нещастни' да са те...
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #83
                  От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                  Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                  Колега, ти къде ДРЕМА 3 месеца,че се появи точно на датата на старта бе?!!

                  Кат си голям бизнесмен,що не си прати хора да ти свършат работа,ами мрънкаш тука кой те бил излъгал.

                  Тъкмо си мислех да си купя от твоите трипове, ама на, разминах се, а кой знае колко още като мен се отказаха точно сега....

                  Вместо реклама, нали се сещаш сега какво си направи,но нищо , те бизнесмените "така" правят
                  Сега ще ти отговоря и на теб, защото аз малко по-нагоре бях написал, ама няма кой да чете... И бил ли си участник в разговорите за да даваш оценка на нашите спорове? Да, ако бях такъв голям бизнесмен, наистина щях да си изпратя хора. А ако си забелязал, благодарение на "добри" шофьори се придвижвам с помощни средства и се наложи да си продам целият бизнес за да оживея. И това го казвам буквално а не преносно. И за сметка на някои други които са моето състояние аз се опитвам да направя един продукт за да имам с какво да преживявам. А за такива като теб които не ги интересува качеството на самия продукт, а това кой е производител - ами просто ги съжалявам. И като изключим това, че ги правя аз - продукта е БЪЛГАРСКИ !!!. Е, аз никой не съм накарал на сила да си го купи, но мисля, че не съм отказал нищо на никой и то не само за моя продукт, ами и за Terratrip, който ми се пада конкурент. Плюсове и минуси на единия и другия не им е мястото в тая тема да се изтъкват все пак.

                  А и на Наско да му отговоря, че до ден днешен също получавам от него и e-mail на който да му изпратя в електронен формат логото. И ако някой не е разбрал -ДА, НОСЕХ ТРИПОВЕ И ГИ РАЗНАСЯХ ПОЧТИ ПОСТОЯННО. И имаше доста хора които го видяха това, но мисля да приключа темата. Това ще ми е за обица да не вярвам на устни обещания. А за организираното мероприятие както вече казах - моите уважения, но за неудържаните думи -на старото мнение съм.

                  Коментар


                  • #84
                    От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                    Първоначално публикуван от eddiesoft Преглед на мнение
                    Сега ще ти отговоря и на теб, защото аз малко по-нагоре бях написал, ама няма кой да чете... И бил ли си участник в разговорите за да даваш оценка на нашите спорове? Да, ако бях такъв голям бизнесмен, наистина щях да си изпратя хора. А ако си забелязал, благодарение на "добри" шофьори се придвижвам с помощни средства и се наложи да си продам целият бизнес за да оживея. И това го казвам буквално а не преносно. И за сметка на някои други които са моето състояние аз се опитвам да направя един продукт за да имам с какво да преживявам. А за такива като теб които не ги интересува качеството на самия продукт, а това кой е производител - ами просто ги съжалявам. И като изключим това, че ги правя аз - продукта е БЪЛГАРСКИ !!!. Е, аз никой не съм накарал на сила да си го купи, но мисля, че не съм отказал нищо на никой и то не само за моя продукт, ами и за Terratrip, който ми се пада конкурент. Плюсове и минуси на единия и другия не им е мястото в тая тема да се изтъкват все пак.

                    А и на Наско да му отговоря, че до ден днешен също получавам от него и e-mail на който да му изпратя в електронен формат логото. И ако някой не е разбрал -ДА, НОСЕХ ТРИПОВЕ И ГИ РАЗНАСЯХ ПОЧТИ ПОСТОЯННО. И имаше доста хора които го видяха това, но мисля да приключа темата. Това ще ми е за обица да не вярвам на устни обещания. А за организираното мероприятие както вече казах - моите уважения, но за неудържаните думи -на старото мнение съм.
                    Съжалявам,че не можеш да се предвижваш лесно,но това няма нищо общо с обидите ти от рода на "лъжци и мошеници"!
                    Никой не оспорва качествата или недостатъците на продукта ти.
                    Това че е български-с големи букви,не променя тона ти по никакъв начи,нито на някой му се четат ругатните ти.
                    А ако искаш да се развива и да има успех, за друг път ще знаеш кога и как да го промотираш.

                    ЪЪЪ, и не ми отговори, къде беше последните 3 месеца,че не можа да се свържеш с Делев или Венци?
                    Защо не написа в темата че ще бъдеш спонсор? Много хора щяха да те очакват,но кой съм аз да те уча на бизнес....

                    Коментар


                    • #85
                      От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                      Сигурно с следващите редове ще изляза наивник и ще ме намразят някои колеги,но:
                      1-во.За състезанието в Нова Черна,не сме поискали и 1лв.от Яни,защото,това което той направи за нашият спорт,на тези цени ....ами няма аналог.
                      2-ро.Не го познавах лично до Лазарово.Там се видяхме случайно и след 5мин.разговор се разбрахме какво да рекламира при нас.Дойде лично/който го познава,знае за какво иде реч/,въпреки проблемите със здравето.
                      3-то.И аз и моят навигатор,пък и други колеги си купихме от неговият продукт и мога да кажа,че е с отлично качество.Знам също така,че е отремонтирал трипове на колеги след "удавяне"в река и то безплатно.

                      Колегата,който е решил да не купува неговият трип,според мен само ще загуби.Не са ми приятни такива отношения между колеги и то едните организатори,а другите производители на оборудване за нашият спорт.
                      Вярно е,че малко се попрекали с тона и затова моля да си стиснете ръцете,за да може занапред да вървим нагоре.
                      Знам какво е да си организатор,вече трето състезание правим,знам много добре и негативите и позитивите от една такава дейност.В крайна сметка най-важно е да се почустват и организатори и участници,пък и спонсори удовлетворени от състезанието и да не се дири кой, какво,защо или как не е свършил и как трябвало да бъде!
                      Може да модерирате мнението ми.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #86
                        От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                        Има грешка , има и прошка.

                        Обаче нали си спомняте приказката за мечката и дърваря..и за лошата дума?

                        Според мен и единия и другия трябва да се извинят(Делев би го направил) и да приключим.

                        Коментар


                        • #87
                          От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                          Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                          Има грешка , има и прошка.

                          Обаче нали си спомняте приказката за мечката и дърваря..и за лошата дума?

                          Според мен и единия и другия трябва да се извинят(Делев би го направил) и да приключим.
                          +1
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #88
                            От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                            Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                            Има грешка , има и прошка.

                            Обаче нали си спомняте приказката за мечката и дърваря..и за лошата дума?

                            Според мен и единия и другия трябва да се извинят(Делев би го направил) и да приключим.
                            Ако аз ти обещая нещо няколко пъти и не го свърша как би ме нарекъл? Дали няма да кажеш, че лъжа? Погледни кога го написах. И защо ли ? Дали защото се заяждам? Ако съм искал да се заяждам дали щях да чакам толкова време и да повторя едни същи разговори в различни вариации, но с един и същ ефект. Знаеш ли, не се познаваме и може някога да седнем на една маса, но най ме хвана яд от неспазените уговорки и то многократно. Ако някой беше казал, че няма възможност - ще го разбера, но да се обещава нещо многократно и да не става ... е както искаш го наречи.

                            Коментар


                            • #89
                              От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                              Колега(eddiesoft), във философията се казва: "Създавай приятели, а не врагове!"

                              пп: Всички, включително и ти знаете, че няма да бъдеш ощетен.

                              Коментар


                              • #90
                                От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                                Големи философи се извъдихте там в Пловдив.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X