Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2012, коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Ами то се вижда за какво иде реч. Цялото състезание е организационен провал. "Приятно" ми беше да си пиша с вас . Достатъчно доводи представих в подкрепа на тезата си. Сърказма си е ваш, негативите са за ваша сметка.
    P.S. Приятно ми бе да се запозная с всичките комари и конски мухи в бивака и трасето .
    banjo на който не му понаса да се изнаса.......
    вярно че организацията малко куцаше,но състезание с такъв мащаб и малко средства се прави трудно
    всички сме нахапани от комари и т.н.

    Коментар


    • #62
      От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

      Всичко си беше Ок само една препоръка (като гост) ....давайте повече инфо на място къде са интересните места за публиката.За събота нищо не беше упоменато,питах в бивака къде са...казаха ми ей там по пътя ще ги видиш.Мисля,че ако имаше информационна табела ,поне с GPS координатите щеше да е доста улеснено.Просто препоръка.

      Благодаря на всички които участваха в това интересно мероприятие ,благодаря на организаторите и се надявам да приемат с внимание предлодложението ми за нещо като информационна табела за гостите.
      Благодаря Ви.
      Последно редактирано от M.Mihnev; 05-07-12, 10:47. Причина: допълнение
      OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

      Коментар


      • #63
        От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

        Първоначално публикуван от M.Mihnev Преглед на мнение
        Всичко си беше Ок само една препоръка (като гост) ....давайте повече инфо на място къде са интересните места за публиката.За събота нищо не беше упоменато,питах в бивака къде са...казаха ми ей там по пътя ще ги видиш.Мисля,че ако имаше информационна табела ,поне с GPS координатите щеше да е доста улеснено.Просто препоръка.

        Благодаря на всички които участваха в това интересно мероприятие ,благодаря на организаторите и се надявам да приемат с внимание предлодложението ми за нещо като информационна табела за гостите.
        Благодаря Ви.
        Споделям това мнение, ако имаше повече информация за интересните места и аз щях да се споделя тук два- три часа видео.Сега чакаме видео предимно от Таня Кълева
        Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
        Пламен Златарев 0888 66 03 18

        Коментар


        • #64
          От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Само че никъде в регламента няма предвидено наказание за трак на тези, които не са се включили в контролното време.

          А по повод удължаването на контролното време в правилника (и не само в нашия) има и такъв текст



          По-точен и кратък отговор не бях виждал.
          По такива мнения си личи компетентността и културата на хората.
          Последно редактирано от venci67; 05-07-12, 14:24.
          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
          TOYOTA BJ40 3.5D
          Венци 0887551059

          Коментар


          • #65
            От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

            Браво на организаторите. Мога да кажа само че това е най-доброто ТРОФИ правено досега в България. Поздравления!!! само късния час на стартовете малко усложниха обстановката но другото беше много добре.Надявам се само че това ще стане традиция и догодина ще е още по добро с изчистени грешки и взети поуки. Според мен няма нужда от намаляне на дължината или трудноста просто един по ранен старт.Благодаря ви за това състезание отдавна чакам да се направи такова нещо и у нас .

            Коментар


            • #66
              От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              .....
              Приключих с вас .
              Колега нали приключи ? Казваш че организаторите не държали на това, което са обявили...ок ами ти ?

              Браво на всички, които са допринесли за реализацията на трофито
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • #67
                От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Ами то се вижда за какво иде реч. Цялото състезание е организационен провал. "Приятно" ми беше да си пиша с вас . Достатъчно доводи представих в подкрепа на тезата си. Сърказма си е ваш, негативите са за ваша сметка.
                P.S. Приятно ми бе да се запозная с всичките комари и конски мухи в бивака и трасето .
                banjo , стига толкова ...
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #68
                  От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                  Banjo,като си ходил по толкова състезания,да си видял някой да си оставя боклука на трасето? Ирина ви направи забележка,вие си направихте оглушки.
                  Бутилките, които оставихте на трасето ги дадохме на Бакалов,защото бях с мотора и нямаше как да ги вземем.За такова нещо на Ладога глобата е3000 рубли.
                  В Словакия за два дни каране,около 120 км ,около 200 джипа видях само едно пластмасово шише.

                  Коментар


                  • #69
                    От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                    Първоначално публикуван от Антон Пенчев Преглед на мнение
                    Banjo,като си ходил по толкова състезания,да си видял някой да си оставя боклука на трасето? Ирина ви направи забележка,вие си направихте оглушки.
                    Бутилките, които оставихте на трасето ги дадохме на Бакалов,защото бях с мотора и нямаше как да ги вземем.За такова нещо на Ладога глобата е3000 рубли.
                    В Словакия за два дни каране,около 120 км ,около 200 джипа видях само едно пластмасово шише.
                    Ето за това,ще ни забранят да "скитаме" по горите,и няма да имаме право на реплика!!!
                    JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                    BMW X5 E70 4.8is

                    "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                    Коментар


                    • #70
                      От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                      Като гледам разправиите май за другата година ще имаме нужда от това.
                      АНТИСМЪРДЕЖНА &#10.doc

                      П.П Това е измислено от тати през 1983г. Поради ред причини.
                      Бензин ,а не кръв ,Двигател , а не сърце , Бутало а не мускули , Машина , а не човек !
                      Алекс 0884459666

                      Коментар


                      • #71
                        От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                        Първоначално публикуван от aleks 97 Преглед на мнение
                        Като гледам разправиите май за другата година ще имаме нужда от това.
                        [ATTACH]469448[/ATTACH]

                        П.П Това е измислено от тати през 1983г. Поради ред причини.


                        sigpic

                        Коментар


                        • #72
                          От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                          Пловдивските организатори - ЛЪЖЦИ И МОШЕННИЦИ !!!!
                          До сега си мълчах, но явно ще трябва да разберат и другите за какво става въпрос.
                          Мисля, че доста от Вас които четете вече ме познават. Казвам се Янислав Илиев и правя трип компютрите с които някои от Вас карат.
                          Просто съм разочарован (да не кажа отвратен) от държанието на организаторите (визирам г-н Атанас Делев !!!)
                          Понежв се опитвам да популяризирам трип компютрите, които са БЪЛГАРСКО !!!! производство, и съответно много са малко хората които ги интересува това, се свързах преди пловдиското състезание с г-н Делев за да го попитам дали има възможност да рекламира устройството.
                          Беше ми обяснено, че за рекламата трябва да заплатя сумата от 500 лв или да предоставя едно устройство като награден фонд. С което получавам правото на 2 транспаранта, логото на фанелките и на стартовите номера. До тук - всичко в границите на нормалното. Попитах г-н Делев има ли възможност да му изпратя рекламните материал(тези които са ме виждали знаят, че съм трудноподвижен). Получих утвърдителен отговор. Изпратих му транспарант и плакати. На 30 юни сутринта бях в компекс Сарай. След дълго оглеждане не успях да открия нито плакат, нито транспаранти... Опитах се да попитан г-н Делев какво става и ми се каза, че след 5 мин ще се появи. Нормално е на едно такова мероприятие да е лудница и затова изчаках... Да, но сцената с петте минути се повтори няколко пъти за давата дена - събота и неделя. До неделя на обяд така и не можах да се видя с него за да разбера кога ще е награждаването на адвенчърите за които носех трипове (освен за един както се бяхме договорили за първо място бях подготвил награди и за второ и трето място). За два дена така и не успях да се срещна с него. Не видях съответно логото на TripX нито на фанелките, нито на стикерите със стартовите номера. Поради тази причина си тръгнах в неделя на обяд.
                          Но... историята продължава. Изчаках да се успокоят събитията. Нормално е едно такова мероприятие да е свързано с доста тичане. Опитах се да се свържа с г-н Делев и след доста опити - успях. На въпроса какво стана и защо нямаше никаква реклама получих отговор, че от хотела не са разрешили да се лепят плакати. Само, че тениските и стартовите номера не са ги печатили от хотела... Поисках да ми изпрати обратно транспарантите и то няколко пъти. До ден днешен още не съм ги получил. Искам да го попитам тук във форума толкова ли е закъсал за моите винили, че не желае поне да ми ги върне. Или просто като цялата организация - всичко се прави с единствената цел да се бият в гърдите...
                          Та, г-н Делев, моля Ви, изпратете ми транспарантите. Или ако толкова не желаете да м ги изпратите - кажете ми да си напечатам други. Втори ден не желаете да ми вдигнете като звъня. Поне имайте доблестта да се извините ако сте ги загубили и да не ме мотаете.
                          П.С.
                          От вчера вече и Венцеслав Стайков ме лъже, че ще ми ги изпрати.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                            Първоначално публикуван от eddiesoft Преглед на мнение
                            Пловдивските организатори - ЛЪЖЦИ И МОШЕННИЦИ !!!!
                            Както се знае, обикновено монетата има 2 страни, така е и с човешките отношения. В тази връзка мога да кажа следното:
                            Колегата наистина ни потърси и каза че иска да участва с реклама на неговия продукт. Не ние него, а той нас! След като казах какви са условията, на него му се видя скъпо и след време се разбрахме каквото предложи той, така да бъде, след като рекламира продукт, полезен на всички нас.
                            Какво се случи:
                            1. Изпрати винили (без стойки, колчета и т.н.), Да така е, но ние като организатори наистина нямахме време да поставим. Всички други спонсори си изпратиха представители, които брандираха още от Петък сутринта. Отделно не изпрати файл с лого, което да поставим на тениски и пътни книги ….
                            2. За да сме мошенници, трябва да сме взели/откраднали/ нещо, и в замяна да не сме дали нищо. В случая, колегата изпрати винили, без да изпрати обещаната награда от него – Трипмастер. Както всички видяха, в наградите които се раздадоха не присъстваше неговият продукт. Дори не потърсихме обещаният Трип.
                            3. Въпреки всичко аз лично поставих негов винил на старта на затворения етап на Трофито в Неделя.
                            4. Винилите не са загубени ще ги пратим когато сме в града и на разположение, просто сега всеки наваксва с работата


                            Това е историята!
                            За информация, сумата с която сме „вътре” след състезанието е четири цифрена.

                            ЗАЩО този първи опит да направим нещо стана трън в очите на толкова хора ….
                            Ако има още някой да клевети, то да го направи СЕГА, за да оставим темата да се развива със снимки и клипове.
                            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                            Коментар


                            • #74
                              От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                              Ако визирате мен - радвам се, че има такива мероприятия но говорех персонално за хората и поетите от тях обещания. Тогава да попитам къде беше логото на тениските и на стартовите номера? Или и за това лъжа както и за това, че беше обещано да се брандира? Ако беше казал, че нямате възможност - нямаше да ги пратя. Или лъжа, че за два дена не намери 5 мин. да ти дам трипчетата? Или, че ми обещаваш втора седмица да ми изпратиш нещата? Както виждаш от уважение към работата която сте се опитали да свършите до сега не писах, но явно трябва да правим общо достояние неща които щяха да си останат между нас? И ако забеляза не съм те нарекъл крадец!!! А лъжец. И си стоя зад думите. Ако трябва да извадя разпечатка от телефона колко пъти съм звънял за да ми изпратиш нещата? И бяха все обещания, че ще бъдат изпратени.

                              Коментар


                              • #75
                                От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                                Първоначално публикуван от eddiesoft Преглед на мнение
                                Ако визирате мен - радвам се, че има такива мероприятия но говорех персонално за хората и поетите от тях обещания. Тогава да попитам къде беше логото на тениските и на стартовите номера? Или и за това лъжа както и за това, че беше обещано да се брандира? Ако беше казал, че нямате възможност - нямаше да ги пратя. Или лъжа, че за два дена не намери 5 мин. да ти дам трипчетата? Или, че ми обещаваш втора седмица да ми изпратиш нещата? Както виждаш от уважение към работата която сте се опитали да свършите до сега не писах, но явно трябва да правим общо достояние неща които щяха да си останат между нас? И ако забеляза не съм те нарекъл крадец!!! А лъжец. И си стоя зад думите. Ако трябва да извадя разпечатка от телефона колко пъти съм звънял за да ми изпратиш нещата? И бяха все обещания, че ще бъдат изпратени.
                                ".По- културен "човек не бях чувал от години ( с две основни образования съм). по-гадно обаждане по GSM скоро не съм имал.
                                Пращам ти плаката,който намерих днес в моята кола прибрана сега от трасетата, и 30лв. за да си направиш нов.

                                ПП. Съжалявам за злият тон на писане ,най- малко съм очаквал такова мнение от колега с инженерно образование.
                                Последно редактирано от venci67; 13-07-12, 01:31.
                                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                                TOYOTA BJ40 3.5D
                                Венци 0887551059

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X