Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    Първоначално публикуван от targa
    Sega az sam na red.
    Тарга,да разбирам ли,че ще се видим на траялчето.Eдно Mc Glennon как би ни се отразило а?
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #77
      От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      Адаш искам да участвам с удоволствие, ама ако няма да има спомагателни машини, аз нямам котва! Така че ако някой предлага свястна котва на свестни пари ще я купя, иначе не знам!
      Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

      0888 20 93 63

      Коментар


      • #78
        От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        Ще ви осигурим котви "под наем". Т.е-ще има една или две котви(моята и на Коко) които ще са на разположение за полване от такива като теб които нямат.

        Идеята е да няма машини които да служат за "дърво", и всеки да се оправя с каквото има налично в джипа.
        Затова всякакво допълнително оборудване е силно препоръчително.
        И пътечки ще донеса, ако някой няма.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #79
          От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Николай Узунов, Илия Колев - Г класа, Силистра, клас "модифициран".
          Последно редактирано от SEA_WOLF; 05-04-14, 21:11.
          Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

          0888 20 93 63

          Коментар


          • #80
            От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            2.2. В клас стандарт влизат машини във фабричния си вид, задължително с фабричните си брони, монтирани на фабричните захвати по рамата. Без наличието на лебедки.
            ...
            Искаш да кажеш, че само защото нямам задна броня, няма да ме пуснеш в ''Стандарт'' с това:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0091.jpg
Прегледи:2
Размер:139.4 КБ
ID:5576386
            ?
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #81
              От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Каквото съм искал да кажа-казал съм го.
              Класовете са разделени по ясни критерии, и няма да се правят компромиси за приятели. Колкото и да се уважаваме.
              Ако искаш да си в малкия клас-сложи си броня, оригинална, хваната на оригиналните места. Иначе минаваш в по-големия клас. Сори Майкъл...

              Ама ти си за прото, стягай портокалчо, кво се лигавиш с това паджеро...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #82
                От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                За по сигурно покажи кой в кой клас е:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:без име.JPG
Прегледи:1
Размер:70.1 КБ
ID:5576397
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #83
                  От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Стига бе, мърморан такъв...
                  На пръв поглед, и от снимките трите джипа са си за трите класа. Ама по снимки толкова. Като се види на място може да изникнат неща които не се виждат на снимка.

                  А и не разбирам защо толкова се натискаш да караш в най-малкия клас. Аз винаги бих се стремил да съм в най-големия.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Ей раннобудници,защо така още от сабаале почнахте дискусията,да не ви натириха жените рано,рано.Пък на въпроса на Благо-нека нещата предварително да са ясни,за да няма после туй,онуй.Състезателите питат,организаторите отговарят.Все пак това мероприятие е за кефа на участниците.Ай до скоро,че отиваме на трасето на Рамануша,да се готвим за вашия кеф.Поздрави!
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • #85
                      От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      Искаш да кажеш, че само защото нямам задна броня, няма да ме пуснеш в ''Стандарт'' с това:[ATTACH=CONFIG]698760[/ATTACH]
                      ?
                      Борко,правилата са за всички Мен.Виж на Сливен мога да пусна малко "фандък",ама от Кольо нищо не очаквай.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • #86
                        От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                        Искаш да кажеш, че само защото нямам задна броня, няма да ме пуснеш в ''Стандарт'' с това:[ATTACH=CONFIG]698760[/ATTACH]
                        ?
                        Теб ще те пуснат пеша по трасето

                        За да не четем после ,,Как счупих...."
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • #87
                          От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Ако искаш да си в малкия клас-сложи си броня, оригинална, хваната на оригиналните места. Иначе минаваш в по-големия клас.
                          От: Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2014 - правилници и технически изисквания

                          Технически изисквания
                          към машините
                          участващи в състезание по офроуд
                          част от Траялен шампионат „4х4 Екстрийм”
                          клас Стандартен


                          Клас Стандартен–Предназначен е за стандартни джипове.


                          Изисквания за

                          1. Гуми

                          Диаметърът на гумите се ограничава до 85 см включително, измерен по хоризонталния диаметър.
                          Забранени гуми: тип- тракторна, тип Саймекс(Кайман), тип бутонка, тип Богър(Кугър).

                          2. Окачване
                          Машините в този клас могат да бъдат подобрявани, но изискването е да са с оригиналния за модела тип окачване (ресьорно, пружинно- трилинково с панхард, пружинно с А-рамо и т.н.)
                          Не се допуска използването на coilover и airshocks.

                          3. Рама, купе
                          Не се допускат съществени промени по купето и рамата(изрязване на твърдия таван, скъсяване на купето, изместване на мостовете,скъсяване на рамата, премахване на стандартните калници за модела, местене на радиатора отзад и т.н.). Трябва да са запазени оригиналните габарити на джипа. Машините трябва да имат предна и задна броня.
                          Местата за буксиране и вдигане на джипа трябва да са боядисани в червено.

                          Та...
                          Никъде не пише оригинална, с оригинални захвати. Не се заяждам- просто всяко състезание с негов си правилник. На Банджо самурая също е ощетен заради две тръбни брони.


                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #88
                            От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Стига бе, мърморан такъв...
                            На пръв поглед, и от снимките трите джипа са си за трите класа. Ама по снимки толкова. Като се види на място може да изникнат неща които не се виждат на снимка.

                            А и не разбирам защо толкова се натискаш да караш в най-малкия клас. Аз винаги бих се стремил да съм в най-големия.
                            Сега пък мърморан.
                            За снимките само показвам ти колиш и бесиш.
                            За другото грешно си ме разбрал. За мен ще е чест да съм в големия клас и с малкия автомобил да "счупя зъбите" на "батковците" но "батковците " защо искат да си играят на катерушките с "малките" не ми е ясно.
                            Както и да е ще те уважим и ще се забавляваме пък дали ще карам е друг въпрос. Косьо иска да дойда да помагам и може така да стане.
                            Последно редактирано от banjo; 06-04-14, 09:27.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #89
                              От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              Към Благой и Борко, карайте във средния клас, че да можете да се съберете 3 джипа. За детския ще трябва да се записвам и аз за да се съберат 3 джипа, ама може и да не ме пуснат защото съм в организацията и не съм 4х4.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Та да се "включа" и аз с "моето разбиране на нещата" :
                                Траял Ивански ≠ Траялен шампионат - не гледайте правилата от там ( класове и други ) за състезанието, което тук се коментира ...
                                Ето как, аз лично, разбирам разликата в класовете показана в картинки и описана в правилника:
                                стандартен Samurai:


                                Модифициран Samurai:


                                Прото Samurai


                                Снимките само онагледяват идеята...

                                Това ако не ме лъже разбирането на правилника е какво трябва да се има в предвид , за този клас специално ...
                                Ако е необходимо, могат да се извадят много още снимки на различните марки и модели...

                                ПП: Не се заяждам с поставянето на снимките на Samurai ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X