Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    И ние потегляме следобяд,ще се видим довечера
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      Очакваме ви.

      След малко тръгвам да забивам колове и да опъвам ленти, та цял ден ще съм на трасето.
      Ако някой има въпроси, или не може да намери мястото-да звъни.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        След малко закачам караваната и потеглям.След оглед на трасето за клас -стандартен -ще решим дали ще участваме.Хатидже Мехмедова и Мехмед Мехмедов Тойота 90 гр Кубрат.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          В Бургас заваля дъждец , как е около трасето?.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Идват със страшна сила.И държа да отбележа,че Асен беше на минерална вода.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13062014393.jpg
Прегледи:1
Размер:127.1 КБ
ID:5593113

            Коментар


            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Малиии кви мухи и комари...не се търпи!
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                Това щото миришеш като съкварталците си...
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                  Това щото миришеш като съкварталците си...
                  Ха ха...аз от години живея в Ц.Брод.....нямам нищо общо с мангалистан отдавна! Просто вие там се къпете веднъж годишно в Камчията за туй не ви хапят.....
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Кой говори за мангалистан?
                    Каменоломната де е?

                    ПП: Моля модератора да изтрие мненията не свързани с темата,след полунощ.
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ за 14.06.2014 ...
                      - 7:45 - продължаване на записването
                      - 9:00 - Край на записването
                      - 9:05 - Брифинг за всички участващи
                      - 9:45 - Жребий за първи стартиращи в етапите от първа състезателна част
                      - 10:00 - Старт на първа състезателна част
                      - 13:00 - Край на първа състезателна част
                      - 14:15 - Жребий за първи стартиращи в етапите от втора състезателна част
                      - 14:30 - Старт на втора състезателна част
                      - 18:00 - Край на втора състезателна част
                      - 21:00 - Проверка за алкохол на екипажите желаещи да участват в нощен етап. След което - жребий за първи стартиращи в трета състезателна част
                      - 21:15 ( около ) - старт на трета състезателна част ( нощен етап )
                      - 23:00 - Край на трета състезателна част / Край на състезателен ден

                      Относно резултати - след края на 2ра състезателна част ще започне обработката на протоколите от етапите. Орга екипа ще се постарая преди началото на нощният етап да има публикувано предварително класиране до 2ри състезателен етап.
                      Предварително генерално класиране за първи състезателен ден ще бъде публикувано сутринта ( с пристигането на съдиите ) в лагера на 15.06.2014 ...

                      лека вечер на екипажите в лагера ... и се пазете от комарите ...
                      siko

                      Коментар


                      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Привет!
                        Орлин Паскалев, Сузуки витара няма да участва...
                        Искрено съжалявам, че утре няма да мога да участвам, въпреки, че бях обещал на Кольо...
                        Брат извинявай...всъщност смятам да поднеса извиненията си утре вечер във вид на бутилка уиски...
                        Приятелите трябва да се уважават...
                        Истината е, че съм ангажиран служебно утре и вдруги ден...съжалявам...
                        Търся двама трима лъва, от АСК Добрич за посещение на мероприятието на авера Кольо...
                        Ще спонсорирам пътуването с малко газ и 8 кенчета каменица...за мен една, добре де максимум две, а останалата ще даря на пътуващите с мен събутилници...ъъъ...авери...просто ме боли гърлото и за сега не смея да пия повече от една бира...
                        Въпросната фиеста ще бъде тръгване около 17:30 от Добрич...т.н.и задължително връщане в Добрич най късно къде 3 или 4 часа сутринта, че да поспа и аз поне два, три часа...
                        Моля ако някой желае да звънка...телефона го имате всички...
                        Успех...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0203.jpg
Прегледи:1
Размер:64.0 КБ
ID:5593271Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0193.jpg
Прегледи:1
Размер:60.3 КБ
ID:5593272Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0199.jpg
Прегледи:1
Размер:232.4 КБ
ID:5593273Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0197.jpg
Прегледи:1
Размер:210.9 КБ
ID:5593274Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0195.jpg
Прегледи:1
Размер:152.6 КБ
ID:5593275
                          Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                          Коментар


                          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Тъкмо се прибираме и ние от дневния етап.
                            Прахоляк бол, дъжд засега никакъв, но въпреки сухото време, на някои места веселбата беше пълна. Честно казано, ако на същите тия места имаше два пръста рядка глинеста кал, вместо прахоляк - не съм сигурен дали изобщо щеше да мине някой
                            Комбината Любо Динев / Живко Бакалов (няма да уточнявам кои са, щото не мисля, че имат нужда от представяне ) се оказа отлична. Сега се чудя как би изглеждал обратния вариант (ей сега бат' Любчо ме уби вече ).

                            Нощния етап ще го пропусна (семейни ангажименти), но пожелавам на всички участници да не ги подвежда техниката и много късмет!
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              Хайде Коле, дай класиране за първи ден да видя какво направиха Силистренските лъвове!
                              Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                              0888 20 93 63

                              Коментар


                              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                Тъкмо се прибираме и ние от дневния етап.
                                Прахоляк бол, дъжд засега никакъв, но въпреки сухото време, на някои места веселбата беше пълна. Честно казано, ако на същите тия места имаше два пръста рядка глинеста кал, вместо прахоляк - не съм сигурен дали изобщо щеше да мине някой
                                Комбината Любо Динев / Живко Бакалов (няма да уточнявам кои са, щото не мисля, че имат нужда от представяне ) се оказа отлична. Сега се чудя как би изглеждал обратния вариант (ей сега бат' Любчо ме уби вече )

                                Нощния етап ще го пропусна (семейни ангажименти), но пожелавам на всички участници да не ги подвежда техниката и много късмет!
                                Ако Данчо ми устиска на карането ще ги изтрепем , ама и джипка трябва да си направим .
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X