Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    Коле, я обясни цветно как се стига за трасето.
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      Тц ,тц,тц
      Знаех си аз че не трябва да пускам снимки и клипове ....
      Кольо видя ли сега какво стана???
      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
      0898 51 31 46

      Коментар


      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
        Коле, я обясни цветно как се стига за трасето.
        От околовръстното на Шумен ,хващаш за Бургас,минаваш покрай Радко Димитриево и 500 метра след селото има един железопътен надлез.Слизаш от надлеза и след 200 метра има отбивка в лявата страна (ама там сигурно ще има табели)
        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
        0898 51 31 46

        Коментар


        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
          Аз да питам има ли нужда от помощници или да грабвам торбата със семки и да идвам.
          Знаех си аз, че без тебе няма да мине, ама...
          Заповядай чиче, тъкмо се чудех кого да сложа за съдия, че един човек ми липсваше, вече всичко е наред.

          За сведение на купонджиите-в събота вечерта, някъде към 20:00 в лагера ще бъдат внесени тави с печено агне и дроб сърма. Времето което ще прекарат на външна температура е колкото да бъдат докарани от най-близката махала на селото(където ще бъдат опечени в традиционна селска пещ)-някъде между 500 метра и 1 километър, та от тавите ще се вдига пара. Започвайте да се облизвате...

          ОБАЧЕ!!! Ще имаме нощен етап който ще "отвори" по тъмно. В него няма да бъдат допускани пияни екипажи, та си направете сметка-дали искате да купонясвате, или да печелите точки за класиране.

          Как да познаете мястото:
          -За идващите от север(Шумен)-от Шумен се хваща пътя за Бургас/Карнобат, абе за ришкия проход. Минава се покрай село Дибич, после покрай село Радко Димитриево, след селото има мост(надлез над жп линия), и като се слезе от моста-там е мястото. Има разширения на асфалта отляво и отдясно, вие сте наляво, ама то щом слезете от моста и сте на място. Просто гледайте вляво.

          -За идващите от юг(Смядово, Веселиново, общо от ришкия проход) следете за бензиностанция Castrol, която ще ви се падне вляво. След около два километра вдясно ще ви се появи друга бензиностанция-Ал и Ко. Та след около 300 метра гледайте вдясно-там е мястото.
          На първата картинка, която изобщо съм пуснал в темата има координатите на мястото, ползвайте ги.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Благодарение на Благой(banjo) и на нашето състезание ще имаме купа "Сузуки".

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10410505_885729471442260_2611504653568189862_n.jpg
Прегледи:1
Размер:32.8 КБ
ID:5592815

            Снимката е малка, ама толкова, който иска да я види наживо-да дойде на място.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Ето и плаката за състезанието(подготвен познайте от кого), който така и не видя печат, ама много ангажименти и не сварих... Има схема на пътищата, има и координатите.
              Ако някой все още не е наясно как да стигне-да пита. Тук, или по телефона.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Poster rev1.jpg
Прегледи:1
Размер:107.1 КБ
ID:5592818
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                ААаа еи за такава награда си заслужава да се бори човека
                БРАВО
                Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                Коментар


                • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Аз не мога да разбера ......... тоя нама да идва , оня няма да идва, този се счупил , другия не можел ....... ала бала .
                  Всичките тези който се отказват , нито могат да пия , нито могат да ядат, още повече да карат ! За каде са се писалиииии един господ знай.

                  Ето ви за пример Жоро, от джипка на жаба стана , Мехата я целуна и пак в джипка се превръща.
                  Бат Деко оня ден попиля оранжевия и на деня докара друг УжАЗ, зелен.
                  Моята кочина от три месеца събира вода под ореха, децата скачали от горе и тавана на корито прилича.
                  Меха донеси рибата и един бързовар. Чаро ще свари рибена чорба направо на тавана, аз ще го играя на подвижна 4х4-тенджера.
                  Даже не знам дали ще запали, нооооо не се огказвам. Другата седмица имам състезание в основната ми сила АТВ-то, там ми предстоят над 700км за два дни,ама мога ли да не уважа труда и агнето на Кольо и компания !
                  За съжаление Събота имам служебен ангажимент в София. Това в никакъв случай не ми пречи да изпратя и моята Сузана още от Петък а аз ще доида Събота вечер.
                  Та ,както каза Кольо. Имали ли желание ...........
                  Хай съ здраве до състезанието.
                  Коле , дай ГПС кординати на лагера приятелю.
                  ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Малка промяна при мен спрямо списъка. Ще ми навигира Асенчо и машината е Самурай.

                    Стоян Францов / Асен Иванов - Сузуки Самурай

                    Коментар


                    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Малка промяна при мен спрямо списъка. Ще ми навигира Асенчо и машината е Самурай.

                      Стоян Францов / Асен Иванов - Сузуки Самурай
                      Това е дух!
                      Може в променен състав, ама няма отказване.

                      @Комаровски:
                      Абе Емо, ти не четеш ли? първо казах, че на първата картинка която съм пуснал ги има координатите, после и на плаката за състезанието ги има.
                      Отделно упътванията с думи.

                      Ама ето ги координатите, за който не му се рови:

                      N 43 09.592
                      E 27 01.137

                      Слагайте ги в ГПС-те и заповядайте.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Здравейте, може ли телефон във връзка с отразяването на вашето събитие?

                        Коментар


                        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Първоначално публикуван от Ramona Преглед на мнение
                          Здравейте, може ли телефон във връзка с отразяването на вашето събитие?
                          Кольо: 0898 942 541
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Ето и плаката за състезанието(подготвен познайте от кого), който така и не видя печат, ама много ангажименти и не сварих... Има схема на пътищата, има и координатите.
                            Ако някой все още не е наясно как да стигне-да пита. Тук, или по телефона.

                            [ATTACH=CONFIG]717835[/ATTACH]
                            Aми да беше казал да го напечатам, ако още искаш, звънни ми и съм готов да помогна (да спонсорирам естествено) 0878 88 64 20
                            Samurai Gemax

                            Коментар


                            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              А иначе да попитам - ще има ли дрегер преди нощния старт ?
                              Samurai Gemax

                              Коментар


                              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Събота се очертава интересна...
                                http://sinoptik.bg/shumen-bulgaria-100727233/weekend/2
                                Нищо не мога,и нищо не знам...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X