Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение
    Да предложа нещо и аз - нека желаещите да участват да потвърдят това с поставяне на максимум 3 снимки на автомобилите си ... И нека съгласно тях, първоначално организаторите да ги запишат в класа в който може би отговарят ...
    Така публиката като нас ще може да види кой ще участва, защото малко хора познаваме по имена екипажите, докато по-голяма част от хората ги познават само по автомобилите.
    Също така това ще помогне на останалите желаещи да могат да се ориентират по-лесно относно кой автомобил в кой клас е поставен ...
    Орга екипа, какво ще кажете ???
    Много добра идея .Няма причина да не се осъществи.
    rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
    0898 51 31 46

    Коментар


    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      По снимка не може да се определи кой за кой клас е.
      Това ще се прави на техническия преглед.
      Но няма никаква пречка желаещите да карат да си слагат и снимка на джипа, просто няма как да видим всичко което ни интересува на снимка.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        Спрете се бе.
        Както брата каза-ще се мерите след месец...

        Вече имаме и официално лого на състезанието:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Logo rev0.jpg
Прегледи:1
Размер:71.3 КБ
ID:5588049

        Стила на картинката, надписите, изобщо визията се превръщат в запазена марка в дизайна на състезанията в нашия регион.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Момчета,ако искате да направите едно добро мероприятие като "Чаро и приятели",да дойдем да покараме да се повеселим,не оставяйте изхода от надпреварата на случайностите или смяна на гума.Решили сте нещо,направете го.Няма да се бъркаме в организацията.Но елиминирайте всички фактори,които биха помрачили празника.Знаете,че съм добронамерен и никога не отправям крититични бележки към организатори и състезатели.Изразявам едно мнение,което от разговорите ми с останали приятели,се споделя напълно.Иначе съм приятно изненадан с организацията по онагледяване на мероприятието.Останалите трябва да се поучат от това.Имам голямото желание да присъствам,да покарам,да се повеселя и да си тръгна напълно доволен от Ивански.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Бат' Радо, класирането в никакъв случай няма да бъде оставено на случайността. Опасенията за много екипажи с еднакви точки идват от непознаване на трасетата ни. Изхождате от типа трасета който са на състезанията от веригата, там е напълно възможно екипажите да не могат да стигнат до финала в контролното време. Те са правени за да се покаже колко много може да е проходим един сериозно подготвен джип. И е добре де, на мен много ми харесват такива трасета, нищо, че нямам машина за тях.

            Докато при нас зоните са пдбрани така,ч е почти всички да могат да се минават ако не съвсем на ход-с някоя пътечка, или сравнително лесни лебедки. Е, ще си има и гадните места, все пак е траял. Но съм сигурен, че повечето джипове ще успеят да стигнат до финала в рамките на 15-те минути. Та класирането ще си бъде направено по точките които са спечелили от всяка зона. А точките са според времето което са показали за всяка една зона поотделно. Просто и елегантно.

            Това за гумата сме го предвидили при евененство в точките, но това само за местата до 3-то. По-надолу ще има по две четвърти или по две шести места. Но почти съм сигурен, че до състезание по смяна на гума няма да се стигне.
            А и да се стигне-пак класирането ще е според уменията на екипажа, а не оставено на случайността.

            А за тръгването доволен от Ивански-сигурен съм, че ще е така.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Коле,седя и си мисля ,че няма да е лошо и малко реклама по радиото да се направи за да знаят повече хора.
              Аи не е скъпо
              rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
              0898 51 31 46

              Коментар


              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                Реклама по радиото няма да има. Както и на други места. Не е заради пари, по други причини е, по същите няма да има и плакати. Не ме питай защо, няма да кажа.

                Вече имаме и схема на зона 5:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SS6.jpg
Прегледи:1
Размер:182.5 КБ
ID:5588205
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Добре де ... няма да те питаме
                  rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                  0898 51 31 46

                  Коментар


                  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Ето и схемата на зона 7:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SS7-13.jpg
Прегледи:1
Размер:63.3 КБ
ID:5588221
                    Благодарности на Косьо за труда който полага за да онагледи с картинки зоните.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      нещо не ми се получават нещатата с качването на клипове от мястото на събитието и сега ги качвам във Фейса и ще сложа линк
                      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                      0898 51 31 46

                      Коментар


                      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Бат' Радо, класирането в никакъв случай няма да бъде оставено на случайността. Опасенията за много екипажи с еднакви точки идват от непознаване на трасетата ни. Изхождате от типа трасета който са на състезанията от веригата, там е напълно възможно екипажите да не могат да стигнат до финала в контролното време. Те са правени за да се покаже колко много може да е проходим един сериозно подготвен джип. И е добре де, на мен много ми харесват такива трасета, нищо, че нямам машина за тях.

                        Докато при нас зоните са пдбрани така,ч е почти всички да могат да се минават ако не съвсем на ход-с някоя пътечка, или сравнително лесни лебедки. Е, ще си има и гадните места, все пак е траял. Но съм сигурен, че повечето джипове ще успеят да стигнат до финала в рамките на 15-те минути. Та класирането ще си бъде направено по точките които са спечелили от всяка зона. А точките са според времето което са показали за всяка една зона поотделно. Просто и елегантно.

                        Това за гумата сме го предвидили при евененство в точките, но това само за местата до 3-то. По-надолу ще има по две четвърти или по две шести места. Но почти съм сигурен, че до състезание по смяна на гума няма да се стигне.
                        А и да се стигне-пак класирането ще е според уменията на екипажа, а не оставено на случайността.

                        А за тръгването доволен от Ивански-сигурен съм, че ще е така.
                        Знам,че сте серизни и като се захването ще го направите както трябва.Както е казал онзи-аз отивам,бати на две.Така,че ще ви погостувам,независимо от крайния резултат.
                        п.п.Пък един къдрокос приятел от Варна ми е обещал да върне жеста от Ст.Загора и трябва да го уважа,все пак се е подготвил човека.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          https://www.facebook.com/groups/422066721153445/
                          rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                          0898 51 31 46

                          Коментар


                          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Какво ще става ... просто незнам .
                            От клипчетата мисля че се вижда добре че котвата не работи на този терен .
                            На Кольо леките трасенца ..
                            rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                            0898 51 31 46

                            Коментар


                            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                              Клипчетата ги виждат май само членовете на групата.

                              Коментар


                              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                                Клипчетата ги виждат май само членовете на групата.
                                https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
                                тук вижда ли се???
                                rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                                0898 51 31 46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X