Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Нещо не мога да кача поредната картинка...

    А, станало... Това е дизайна на номерата които ще се лепят по машините.
    Имаме го естествено пак благодарение на Косьо.
    Малииииии, Кольо . Да знаеш само заради ОРАНЖЕВИТЕ номера ще отида в МОД. Със това горско зелено на бялата витара .................. освен някоа крава да опасе вратата .
    В ПРОТО не става, няма каде да залепя номера освен на челото си . МИЯУУУУУУУУУ
    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      Ето и четвърта зона:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SS4.jpg
Прегледи:1
Размер:106.4 КБ
ID:5587945
      Имам клипове от някои места по зоните, след като успея да ги кача някъде щше ги пусна.
      Голям съм компютърен магьосник...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        Тези схеми ще ги има и на листи нали?
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Не сме мислили, но може, нищо не пречи.
          Само, че на картинка е едно, а като застанеш на терен-изглежда съвсем друго.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Ако не можем да стегнем джипа до вашето състезание,може да дойдем с Мехата като помощници,съдии или каквото кажете,пък ако ни дадете и джип ще се повозим по трасетата,без да обещаваме,че ще го върнем цял
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              пък ако ни дадете и джип
              То, ако ми дадете на мен-ще зарежа организацията, и аз ще се пусна да карам...

              Стягайте се, няма такъв вариант да не участвате. Имаш там разни самураи, Мехата има червено нещо което живее пред гаража му...
              Мерак трябва, другото идва само.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Значи-искам нашето състезание да е различно от досега провежданите в България. Затова и правилника е коренно различен.
                Цялата философия на правилника е "Влезеш ли в трасето-оправяш се с каквото си носиш в джипа. И това за 15 минути. Ако някой се обърне(за "прото" е възможно на няколко места)-да си търси начин за изправяне на джипа. Няма помощ от публика, или асистираща машина. Ако в рамките на 15 минути не успее да се добере до финала-получава "DNF", и взема максимум 30 точки. При положение, че е минал поне една врата. А вратите ще са така разположени, че винаги да имаш мината врата преди по-екстремните места. Е, може да направим и някоя по-така зона, ще видим.
                А дали е стигнал почти до финала, или е закъсал на втората или дори първата врата-получава си все 30 точки. Класирането е единствено по време, с извадени наказателни точки.

                Но с изключение на двете зони за неделя сутрин за "прото"-всички други сме ги мислили да могат да се минават. Т.е-не би трябвало да има много екипажи които не са успяли да финишират в контролното време.



                Няма такова положение-пропусната врата. Вратите се минават задължително по ред(първа, след нея задължително втора, след нея задължително трета, и така до финала), и задължително от правилната посока. Ако някой пропусне врата и влезе в следващата-DNF. Ако някой не може да премине някоя врата-прави опити докато я преодолее, или му свърши времето.

                Лека подсказка-за класове "модифициран" и "прото" си носете пътечки и котви за лебедките. Няма да има асистиращи машини, а някои препятствия са непреодолими без лебедка. И няма дърво, само пръст. Там сигурната котва е повече от задължителна. Махнахме ограничението котвата да може да се забива само в оградената с ленти зона, ще имате неограничена възможност да ги забивате където ви е удобно. Разбира се-скъсана лента или съборено колче ще бъдат наказвани.

                Изобщо-четете внимателно правилника. Както отдавна се знае-това което не е описано като забранено е разрешено.
                Разбира се-винаги може да изникне непредвиден казус, затова и сме си запазили правото да вземаме еднолични решения по заплетени въпроси.
                Можете да бъдете абсолютно сигурни, че ако се наложи да вземаме решение по въпроси неописани в правилника-ще бъдем напълно безпристрастни, и решението ще бъде максимално справедливо.
                Коле, аз много добре разбирам философията на правилника, но мисълта ми е друга. По този начин на оценяване( независимо колко врати си минал, ако не завършиш получаваш 30т.) ще имаш много екипажи с еднакъв резултат. Трябва по някакъв начин да ги разграничиш иначе ще имаш по двама- трима на едно и също място. И се почва:-" с тоя сме с равни точки, а той минава по една-две врати а аз по десет..." . У състезателите ще остане един горчив привкус и твърдото убеждение, че правилникът не е коректен....
                Пиша ти ги тези неща, защото съм го играл това хоро, ама ти си знаеш.
                Последно редактирано от Георги Василев; 16-05-14, 07:45.
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Моля публикувайте списък на участниците по класове.

                  Коментар


                  • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Коле,кво праим ако всички участници от един клас, във всички зони преминат първата врата,но не минат през финалната зона.Според правилника им даваш 30 т., а след това?Кой ще е победителя?Възможно е и това да се случи,малко вероятно,но знае ли се.Не трябва да се разчита на случайности.
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                      Коле,кво праим ако всички участници от един клас, във всички зони преминат първата врата,но не минат през финалната зона.Според правилника им даваш 30 т., а след това?Кой ще е победителя?Възможно е и това да се случи.
                      Изключително малко вероятно е. Ще сменят гума(предна лява) по правилник определен от организаторите - т8.8
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                        Изключително малко вероятно е. Ще сменят гума(предна лява) по правилник определен от организаторите - т8.8
                        Искам да сменям гума и противника ми да е с Патрул или Тойота а аз да съм със Самурая. Ще го бия с една гайка преднина.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          Искам да сменям гума и противника ми да е с Патрул или Тойота а аз да съм със Самурая. Ще го бия с една гайка преднина.
                          По други състезания мерят гуми, там е пак същата работа...
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Кольо,актуализирай списъка с участници по класове
                            rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                            0898 51 31 46

                            Коментар


                            • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              По класове е малко трудно, но ей сега ще се погрижа за актуализация на списъка.

                              А вие разгледайте SS5:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SS5.jpg
Прегледи:1
Размер:142.5 КБ
ID:5588027
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Да предложа нещо и аз - нека желаещите да участват да потвърдят това с поставяне на максимум 3 снимки на автомобилите си ... И нека съгласно тях, първоначално организаторите да ги запишат в класа в който може би отговарят ...
                                Така публиката като нас ще може да види кой ще участва, защото малко хора познаваме по имена екипажите, докато по-голяма част от хората ги познават само по автомобилите.
                                Също така това ще помогне на останалите желаещи да могат да се ориентират по-лесно относно кой автомобил в кой клас е поставен ...
                                Орга екипа, какво ще кажете ???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X