Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

    Маркане,колко са дълбоки гребените и змеиките

    Коментар


    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

      Първоначално публикуван от moni_ts Преглед на мнение
      Профи какво е от трофи ли идва или
      Току що се събра вярната комбинация Профи -трофи-триал ,при всички случаи ще е атракция голяма
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

        Първоначално публикуван от moni_ts Преглед на мнение
        Маркане,колко са дълбоки гребените и змеиките
        Няма да са за 44инчови гуми.
        Въпреки че се опитвам да дам максимално информация все пак нека има и изненади.
        Ама нали съм ви приятел ще има още един жокер след неделя(още нЕкоя снимка и край.)

        ПП. СмЕтам да копам докато спра да минавам и на лебедка.
        Ако не ви харесва сметайте го за майтап.

        Коментар


        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

          Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
          Няма да са за 44инчови гуми.
          Въпреки че се опитвам да дам максимално информация все пак нека има и изненади.
          Ама нали съм ви приятел ще има още един жокер след неделя(още нЕкоя снимка и край.)

          ПП. СмЕтам да копам докато спра да минавам и на лебедка.
          Ако не ви харесва сметайте го за майтап.
          Маркане не си прави маитап с хората ,ще ни отсвириат и ще требва да си караме ние . Нали се разбрахме . То маитап на г л г з си е 4исто е е .

          Коментар


          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

            От одавна ме мъчи един въпрос като наблюдавам напоследък състезанията,които са прекрасни , да не бъда погрешно разбран ,напротив колкото повече толкова ....повече

            Но нещо не ми е ясно.За истински траяли, каквито елементи вкарвате напоследък в затворените кръгове не би ли трябвало да участват машини,които в бг няма или почти няма, (прочетох гуми над 40 инча), а не стандартни автомобили наистина подготвени , но все пак стандартни?Не се ли смесват нещата, в България поне според мен има достатъчно пресечени местности с подобаващи странични наклони и всичко останало, та с две думи да не се копаят дупки в които си е чиста трошия без почти да има атракция и майсторство, а единствено машини с над 35ци и ходове +блокажи да се доказват или дупки колкото два джипа пълни с един метър вода и отсреща багер да вади 90% от джиповете,защото примерно е невъзможно да го минат, все пак има физика
            Та с две думи, защо трябва да има изкуствени препядствия?
            Е каква е разликата м-у 44-ките и 32-31-ниците.Според мене в дълбочината на препятствиятя.Според мене е лесно багера да подигне малко кофата.
            Писал си:
            35-ци;ходове и блокажи-Напълно вярно щом ще е ТРАЯЛ.
            Според мен догодина няма да има трасе с което да се справи джип с по-малки гуми от 34-35инча.Ако ще се прави траял де.Иначе е забавление.Който иска да кара на траял или си прави кола или кара като мене по деретата(зависи от кризата).Ама това е за догодина де.

            Коментар


            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

              Не всичко е до гумите колеги "Лудостта" коригира доста недостатъци
              sigpic

              Коментар


              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
                Не всичко е до гумите колеги "Лудостта" коригира доста недостатъци
                +1 това е стара истина
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                  Възможно ли е някой да посочи точното местоположение на мероприятието.
                  Предварително благодаря!
                  ________________________________________________________________________________________
                  Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                  HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                  Коментар


                  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                    Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                    Възможно ли е някой да посочи точното местоположение на мероприятието.
                    Предварително благодаря!
                    Да.В неделя или понеделник вечерта.

                    Коментар


                    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                      Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                      Възможно ли е някой да посочи точното местоположение на мероприятието.
                      Предварително благодаря!
                      Бе вече няколко пъти се каза в темата мястото- на няколкостотин метра от мотополигона "Ридо". За полигона има табели, а от полигона се вижда въпросното място...
                      Аз мисля да дойда, но съм малко зависим... от транспорт.
                      Очертава се добро трасе.
                      Да попитам-"подсказките" от Испания ще бъдат ли осъществени, или състезанието ще е на само обявените вече препятствия. Испанските трасета ми харесаха много...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                        маркане очертавасе интересно състезание Ке доеме за публика напалете скарата Поздрави
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Бе вече няколко пъти се каза в темата мястото- на няколкостотин метра от мотополигона "Ридо". За полигона има табели, а от полигона се вижда въпросното място...
                          Аз мисля да дойда, но съм малко зависим... от транспорт.
                          Очертава се добро трасе.
                          Да попитам-"подсказките" от Испания ще бъдат ли осъществени, или състезанието ще е на само обявените вече препятствия. Испанските трасета ми харесаха много...
                          Да да да

                          Коментар


                          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                            Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                            От одавна ме мъчи един въпрос като наблюдавам напоследък състезанията,които са прекрасни , да не бъда погрешно разбран ,напротив колкото повече толкова ....повече

                            Но нещо не ми е ясно.За истински траяли, каквито елементи вкарвате напоследък в затворените кръгове не би ли трябвало да участват машини,които в бг няма или почти няма, (прочетох гуми над 40 инча), а не стандартни автомобили наистина подготвени , но все пак стандартни?Не се ли смесват нещата, в България поне според мен има достатъчно пресечени местности с подобаващи странични наклони и всичко останало, та с две думи да не се копаят дупки в които си е чиста трошия без почти да има атракция и майсторство, а единствено машини с над 35ци и ходове +блокажи да се доказват или дупки колкото два джипа пълни с един метър вода и отсреща багер да вади 90% от джиповете,защото примерно е невъзможно да го минат, все пак има физика
                            Та с две думи, защо трябва да има изкуствени препядствия?

                            Може да е банално, но за пример давам състезанието през 2004г в дерето на Младост в София,прекрасно трасе за подготвени стандартни джипове + много майсторство

                            Пак казвам, споделям мнение,а иначе евала на хора като вас, които осъществяват на практика тези състезания ,защото от доста време не съм виждал хора така да се събират, да цари прекрасен дух и да участват всякакви екипажи
                            Според мен с всяко следващо състезание трасетата трябва да стават по трудни и сложни за да има развитие. По мой наблюдения преди всяко състезание има доста мнения че трасетата са много трудни а в последствие 80% го минават без проблем.Смятам че това е пътя .Единствено трябва да се обърне внимание на безопастността
                            SUZUKI SAMURAI
                            http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                            Коментар


                            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                              Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
                              Според мен с всяко следващо състезание трасетата трябва да стават по трудни и сложни за да има развитие. По мой наблюдения преди всяко състезание има доста мнения че трасетата са много трудни а в последствие 80% го минават без проблем.Смятам че това е пътя .Единствено трябва да се обърне внимание на безопастността
                              Така е, може би аз не съм фен на изкуствените препядствия, а то това е истинския траял от друга страна
                              sigpic УАЗ-452

                              Коментар


                              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                                Весело прекарване на всички.И аз за съжаление няма да мога да дойда даже и като публика.Поздрави и нека силата бъде с вас
                                ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X