Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Самоков 4Х4-информация

    Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
    Ето я колата:

    Ако ти кажа всичко ще ме дисквалифицират а пък Виктор нЕма да ми проговори.
    Ама гледам записани са и УАЗ-и и Самураи.Така че...... е па що му е на Паджерото.

    Коментар


    • #92
      До: Самоков 4Х4-информация

      Нали ще има трактор.
      IvoVarbanov.bg

      Коментар


      • #93
        До: Самоков 4Х4-информация

        Иве, луд си беше, луд ще си останеш... Сори, че спамя, ама не се сдържах.

        Коментар


        • #94
          До: Самоков 4Х4-информация

          Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
          Подавам предварителна заявка. В момента съм в преговори за автомобил под наем и ако всичко е наред ще пробваме, дали рали кола става за траял.
          Оправдания ли си търсиш?

          Коментар


          • #95
            До: Самоков 4Х4-информация

            Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
            Нали ще има трактор.
            Да. Навсякъде където сме преценили.

            Коментар


            • #96
              До: Самоков 4Х4-информация

              Маркане още малко и кран ще заискат . Ама ако требе

              Коментар


              • #97
                До: Самоков 4Х4-информация

                А пък аз мисля че няма проблем за Паджерото,поне за сега трасето не е много трудно и не виждам причина да не може да се представи добре.Една Витара,или текезесарка с какво са по-добри? Мисля че снищо,така че успех на колегата.

                Коментар


                • #98
                  До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                  ......
                  Последно редактирано от markan; 22-10-09, 08:14.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                    След като ще изравняваме правилниците, защо не и препятствията?
                    Ето някои идеи от мен( гепени са от траялите на Иво в Испания):
                    гребен:


                    змейка:


                    полумесец:


                    Ако решите направете ги, но съобразете дълбочината с масовите гуми 31-33 ки.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                      Да се запиша и аз , че като гледам колко мераклии има може да се свършат местата .
                      Имам и един въпрос : Понеже е масова практика на такива състезания да се кара един автомобил от няколко екипажа може ли един екипаж да кара с два различни автомобила
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                        Да се запиша и аз , че като гледам колко мераклии има може да се свършат местата .
                        Имам и един въпрос : Понеже е масова практика на такива състезания да се кара един автомобил от няколко екипажа може ли един екипаж да кара с два различни автомобила
                        Да ще може САМО АКО пилота на едната кола е навигатор в другата.
                        (Не мисля че друга схема ще е честна спрямо останалите участници.)
                        Последно редактирано от markan; 22-10-09, 11:05.

                        Коментар


                        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                          Ако някой от Шумен иска да наблюдава това (очертава се хубаво) състезание, нека да ми се обади, в бусчето има места .
                          Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                          Коментар


                          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                            А старта на съзтезанието неможе ли да се измести 1 час напред
                            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                            Коментар


                            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                              Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                              А старта на съзтезанието неможе ли да се измести 1 час напред
                              Зависи от броя на колите но сигурно нЕма да стане.

                              Коментар


                              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                                До Георги Василев. Жоро като гледам горните ти идеи доста ме саблазниават ,и сигорно ще им намериа миасто ниакаде по трасето . Само да ме светнеш тези на снимките за какав размер гуми са .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X