Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

    Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
    Браво на всички участници, а също и на организаторите!


    Е на това място където спуска Соти
    и последващото изкачване от другата страна
    ставаше с няколко маневри всичка правиха между 3-4 до 10тина маневри
    Но това момче с ГАЗката го взе от веднъж, без нито една маневра.
    Спусна плътно в ляво и се качи плътно от дясно, директно, без сантиметър назад. Снимката е от спускането му.
    Коментарите от негова страна към навигатора му също бяха доста интересни който ги е чул знае за какво говоря
    Жоро има много сърце за каране,а и си познава колата по добре от жена,така че не му се чудете.

    Коментар


    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

      Ето и някоя снимка от мен. Евала на организаторите.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от pepino2829; 31-10-09, 21:33.
      Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

      Коментар


      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

        ]Ето малко снимки и от мен (снимани са с телефона, за което се извинявам).
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от shlosera; 31-10-09, 22:30. Причина: Добавяне на снимки

        Коментар


        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          Защо беше нужно да има такива дупки от които никой да не излезе без багер.Можеше малце по наклонени.

          Това и аз не го разбирам, какъв е смисъла от препядствия които са 10000000% непреодолими
          След първата голяма дупка багера те вади,оттам на сляпо тръгваш с целата газ на стръмен наклон от място
          Като тук няма фактор индивидуално подхождане и водене на машината, ами схемичка, багера после зила вади ииии....

          А защо нямаше истински естествен страничен наклон

          Не е ли по красиво за окото по трасето да може да се кара по някакъв начин, а ние да се наслаждаваме на моженето на някои хора и машините им , а не да ги слагате на едно ниво,защото в случая еднакво не можеха всички, освен багерите

          Успех на екипажите утре
          sigpic УАЗ-452

          Коментар


          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

            Браво на Наско Делев - Rocky! И на навигатора Антон.
            Хора, вие тези ями за танкове ли сте ги приготвили?
            Просто се разваля кефа на публиката и да гледа навигатори пред инфаркт. Ама като има луди за връзване..
            Хайде успех на състезателите и на организаторите.
            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

            Коментар


            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

              клипче на паджерото със "ще минеме ли с броните"
              http://vbox7.com/play:3a5614db

              Коментар


              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                На мен най много ми харесаха УАЗ-ките,Паджерото и Патрола който приличаше на немска каска но прескочи трупите който е бил знае за какво говоря излетя от едната и кацна след другата като си остави и задния прозорец там де.Цецо успех утре.

                Коментар


                • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                  Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                  И аз съм на същото мнение!
                  Същото важи и за трупите и шахматните дупки.
                  Имам чувството , че целта на занятието е да се троши техниката , а не да се покаже майсторство на преодоляване на препятствията.

                  Това си е мое неангажиращо мнение, като страничен наблюдател от публиката.

                  Хвала на участниците и куража им!!!
                  `

                  Толко си можеме - така сме го направили. Ще се радвам да участваме на някое перфектно траял състезание дето да няма багери.
                  А и мисля че от догодина Самоковското състезание ще ви се струва разходка спрямо траялите дето очакват състезателите.
                  Късмет на състезателите утре.
                  От понеделник ще се радвам да има повече техни мнения от колкото на публиката.(не че я омаловажавам).

                  Коментар


                  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                    Абе вие угодия нямате -Шампионата не било оффроуд ами формула на черно и т.н.,тук дупките били много големи,що имало трупи.Е не мога да ви разбера.Като ви се гледа само едното друскане по една гола поляна ми правете си повече разходчици,хем и скаричка ще си направите.БРАВО на организаторите,от първия път сте направили супер интересно,трудно състезание.Точно това е пътя за развитие на машините и вдигане нивото на самите състезания,още веднъж браво и догодина живот и здраве пак. Да се допълня: състезанията се правят на първо място за кефа на самите състезатели,защото те дават собствените си пари за да карат.Ако пък има интерес към това какво аджеба правят ония там с джиповете и се събере публика-"берекят версин" както казват старите хора,кефа е за всички.Ако беше както едно време държавата да дава парите е тогава имаме право да даваме акъл какви състезания се организират и кой как кара на тях.
                    Последно редактирано от BulAf; 01-11-09, 03:52.

                    Коментар


                    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                      За мое огромно съжаление неможах да дойда да гледам. Няма да мога и утре . Но от снимките и материялите койото изгледах и трасето и самата организация много ми хареса. Евала на организаторите от тук само напред и нагоре !
                      п.с Отностно това че имало багери и че трасето било трудно колегата много точно каза "като ви е трудно правете си разходки по някои равни ливадки " . Още един път Браво . Късмет на всички състезатели утре и дано няма аварии
                      [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
                      [/SIZE][/FONT]

                      Коментар


                      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                        Трасето беше направено перфектно ,дори според мене лесно за преминаване с изключение на двете дупки и стръмния наклон.Другите препятствия се минаваха лесно.За днес дано има повече технични елементи.
                        ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                        Коментар


                        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                          Момчета,дупките,не бяха непреодолими ,просто дъждъ,ги направи такива.Всяко едно препядствие ,е минавано с джип,многото дъжд напълни дупките с много вода,и се наложи вечерта преди състезанието с един камион чакъл,но това явно попречи повече на преминаването.Колкото за баира,както се видя няколко машини го качиха успешно,просто на другите силата не им е там.На когото трасето му се вижда леко ,да дойде и да покара,щото такива хора като Явор Вромос,който казваше че такива състезания са"разходка по друсни полянка "сега ги няма да дойдат да ни покажат какво могат.Моите адмирации,към спонсора и организаторите,щото без тях,добро или лошо просто нямаше да го има това състезание.

                          Коментар


                          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                            Според мен трасето е доста атрактивно,но сигурно е било проблем за повечето джипки,които се ползуват за разходки.Но нали заради това е траял,нека да се опитат възможностите на машините,а и на екипажите.На мен ми хареса това,което видях по снимките,има доста интерестни препятствия.
                            Дано повече такива ЛЮБИТЕЛСКИ/подчертавам/ състезания да има във всички региони с такава организация, да могат да се забавляват както състезателите,така и публиката.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                              Я, веднага са се появили хора, които искат по-леко състезание...
                              Правилният път е не по-леко трасе, а по усъвършенствани машини и умения най-вече за шофьорите и навигаторите

                              Коментар


                              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                                Страхотно беше вчера. Стигането до пистата си беше доста екстремно и кално
                                По-късно ще кача снимките ми.

                                Искам да благодаря на номер 4 с УАЗ, който ми помогна и ме дръпна малко, защото джипа ми в влезе в един коловоз и опря на мостовете, като си тръгвах ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X