Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМОКОВ 4X4 -2011-

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: САМОКОВ 4X4 -2011-

    [QUOTE=k -2;1636134]Калин Митров-Владимир Велков-Самурай-Своге
    Георги Петров-Горян Минтов-УАЗ V8-Своге

    Коментар


    • #62
      От: САМОКОВ 4X4 -2011-

      Цветан Пешлеевски - Мартин Ралчовски - Уаз-Самоков
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #63
        От: САМОКОВ 4X4 -2011-

        http://www.youtube.com/watch?v=PSdzKJZ8dLc&NR=1
        http://www.youtube.com/watch?v=Z6eQZDdp8Eg&feature=related
        http://www.youtube.com/watch?v=IWOhtalzkU8&feature=related
        http://www.youtube.com/watch?v=Wtm5f...eature=related

        Коментар


        • #64
          От: САМОКОВ 4X4 -2011-

          Една седмица до състезанието ,а от два дни няма никакви вести . Знае ли се вече какво ще се кара двата дни ? Какви ще са точките / дали ще са еднакви / от двата старта ? Ако първия ден се кара трасето от клипчетата , след предстоящия дъжд и сняг как ще се избегнат тапите ? и тн. Успех в подготовката.
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • #65
            От: САМОКОВ 4X4 -2011-

            ]1 - Теодор Енев -Минчо Павлев - Дефендер -Троян
            2- Асен Иванов -Радан Кънчев -Сузуки Самурай-София
            3 - Матей Георгиев- Милен Милков -Нисан Патрол-Русе
            4 - Георги Стоянов-Антон Станчов -Нисан Патрол-Самоков
            5 - Александър Грозданов-................-Ураган-Самоков4x4 -2011-
            6- Димитър Дренски -.............................- Сузуки Витара -Самоков[/QUOTE] ..
            7- Петър Петров- Слави Славов-Ланд Ровър 75% -София
            8-Калин Митров-Владимир Велков-Самурай-Своге
            9-Георги Петров-Горян Минтов-УАЗ V8-Своге
            10-Цветан Пешлеевски - Мартин Ралчовски - Уаз-Самоков[/QUOTE] Записването продължава .
            11-Крум Алексиев -Станислав Велински- Уаз София
            12-Иво Гавазки - Велин Кюнчарски -Самурай- Сапарева Баня
            13-Радостин Кюнчарски -.......................Самурай Сапарева Баня
            Последно редактирано от rumenlibia; 09-10-11, 21:00. Причина: .....

            Коментар


            • #66
              От: САМОКОВ 4X4 -2011-

              Подготовката на състезанието върви добре , ще се постараем да няма тапи, трасето е перфектно и за сухо и за мокоро време . Моля ви като си резервирате места казвайте , че сте за състезанието в хотел Дивите Петли където ще е брифинга, цената е преференциялна .

              Коментар


              • #67
                От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                Румене,поздравления за инициативата,и успех в подготовката.Поздрави...

                Коментар


                • #68
                  От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                  Момчета радвайте се, че има кой да организира и да прави трасета и състезания, че как сме тръгнали май на хубаво не вървим. Евала Румене, че имаш този хъс и след всичките нападки и упреци. Някои хора маи искат състезанието да е от 3 екипа и никой друг, за да няма кой да им се пречка!!! Една от причините да не участват повечето екипи по други състезания е чисто и просто ФИНАНСОВА, защото знаете колко е скъпо това удоволствие, а ако някои хора карат джипките си само по състезания, то тук се използват и за работа, някои хора с тях си изкарват прехраната. А тук те участват за шоуто и нищо повече, А едно такова мероприятие ЗА НАКЪДЕ БЕЗ ШОУ???
                  Мисля че ще се получи доста качествено и атрактивно мероприятие. Успех и ще се видим там
                  http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                  Коментар


                  • #69
                    От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                    Първоначално публикуван от vankata__098 Преглед на мнение
                    Момчета радвайте се, че има кой да организира и да прави трасета и състезания, че как сме тръгнали май на хубаво не вървим. Евала Румене, че имаш този хъс и след всичките нападки и упреци. Някои хора маи искат състезанието да е от 3 екипа и никой друг, за да няма кой да им се пречка!!! Една от причините да не участват повечето екипи по други състезания е чисто и просто ФИНАНСОВА, защото знаете колко е скъпо това удоволствие, а ако някои хора карат джипките си само по състезания, то тук се използват и за работа, някои хора с тях си изкарват прехраната. А тук те участват за шоуто и нищо повече, А едно такова мероприятие ЗА НАКЪДЕ БЕЗ ШОУ???
                    Мисля че ще се получи доста качествено и атрактивно мероприятие. Успех и ще се видим там
                    Ванка , нападателите си ги местим от единият в другият джоб , тук знаеш , че винаги е било така . С подкрепата на момчетата от клуба и Рила мога да подместя . Ще дойдеш ли съдя .

                    Коментар


                    • #70
                      От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                      Първоначално публикуван от valentin46 Преглед на мнение
                      Румене,поздравления за инициативата,и успех в подготовката.Поздрави...
                      Мерси Валка да си жив и здрав . Поздрави и на вас . И да знаеш ,че имам четрима съдйи от Бистрица .

                      Коментар


                      • #71
                        От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                        Вярно че има още седмица но чакаме инфо къде точно ще се проведе някаква програма....Нали трябва и публика.

                        Коментар


                        • #72
                          От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                          Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
                          Вярно че има още седмица но чакаме инфо къде точно ще се проведе някаква програма....Нали трябва и публика.
                          Мястото е същото както миналата година ,на 15и 16 .10. 2011 г. Старт 9.30 ч. село Говеарци община Самоков област София . Програмата ще я пусна в понеделник .

                          Коментар


                          • #73
                            От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                            Момчета стягаите джипките!!!!!!
                            Досега бях в гората вали много мокър съм до кости......
                            Условията за състезанието ще са невероятни!!!!!!

                            Коментар


                            • #74
                              От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                              Румене записвай още един екипаж от Сапарева баня
                              Иво Гавазки-Велко Кюнчарски Сузуки самурай

                              Коментар


                              • #75
                                От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                                Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                                Ванка , нападателите си ги местим от единият в другият джоб , тук знаеш , че винаги е било така . С подкрепата на момчетата от клуба и Рила мога да подместя . Ще дойдеш ли съдя .
                                Не знам човече, че ми спряха отпуската и направо съм бесен На 15-ти съм дневна а на 16-ти нощна. Бях си пуснал отпуската така, че да съм свободен, но уви
                                http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X