Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

    Първоначално публикуван от vankata__098 Преглед на мнение
    Ей хора, тук в селото и по Самоков цяла седмица се говори за това състезание!!! Много е харесало на всички!
    Абе, и аз бях там за малко. И на мен ми хареса, ама чух и местни да казват: "Абе, хубаво е, ама дано някой да изчисти после..."
    Малко след това (тъкмо минаваха последните от втория ден), видях (и не повярвах на очите си) две млади девойчета събираха боклуци в найлонов плик. Дали бяха техни боклуците не знам. Та се чудя какъв е тоя народ, така да се "усира", с извинение, навсякъде?!
    И по снимките от предишните състезания, забележете какъв е фона. Особено ми се е набила в главата една снимка на "калната" яма от Тетевен. То да ти е неудобно и да я покажеш на някого (снимката). Представете си същата без боклуците...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:yama.jpg
Прегледи:2
Размер:489.1 КБ
ID:5224918
    Сега тия, дето хвърлят, ще кажат, че не е имало кошчета през две крачки. Ми като няма, ще носиш, докато намериш. Или си носи не кошче, а пликче. Никой не е длъжен да ходи по теб и да ти обира ла.ната! Мен колата ми е пълна с боклуци, щото постоянно хвърлям нещо в краката си, вместо през прозореца. Мине ден, два, седмица, па взема та ги събера и ги изхвърля, където трябва.

    И те така...
    Без блокажи си за никъде. :D
    Без лебедка, хептен...

    0887 731062 - Цецо

    Коментар


    • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

      Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
      Абе, и аз бях там за малко. И на мен ми хареса, ама чух и местни да казват: "Абе, хубаво е, ама дано някой да изчисти после..."
      Малко след това (тъкмо минаваха последните от втория ден), видях (и не повярвах на очите си) две млади девойчета събираха боклуци в найлонов плик. Дали бяха техни боклуците не знам. Та се чудя какъв е тоя народ, така да се "усира", с извинение, навсякъде?!
      Значи останахме 10 човека които до тъмно посъбрахме част от мърсотията и остатъците от ленти и колчета, а другата част от боклука беше събран на другия ден от хора организирани от кмета на селото
      http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

      Коментар


      • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

        браво на момчетата,който са останали и са помогнали

        Коментар


        • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

          Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
          Утре ще пусна още снимки от купона,ако някой се притеснява от тях да пише,че утре ще е късно
          Ех Влади ще ме разведеш с тия снимки!!!!!

          Коментар


          • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

            Първоначално публикуван от roskouaz Преглед на мнение
            Ех Влади ще ме разведеш с тия снимки!!!!!
            Росене, ти нещо си недоволен ли? Какво им е на снимките- всички купонясват, няма нищо нередно.
            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар


            • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

              Ето и два клипа от вечерта:http://www.vbox7.com/play:07d242f3
              http://www.vbox7.com/play:c3ef107b
              Със специялното участие на Гришата.
              Последно редактирано от Владимир Раденков(vladyas); 05-11-10, 20:22.
              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар


              • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                Абе, и аз бях там за малко. И на мен ми хареса, ама чух и местни да казват: "Абе, хубаво е, ама дано някой да изчисти после..."
                Малко след това (тъкмо минаваха последните от втория ден), видях (и не повярвах на очите си) две млади девойчета събираха боклуци в найлонов плик. Дали бяха техни боклуците не знам. Та се чудя какъв е тоя народ, така да се "усира", с извинение, навсякъде?!
                И по снимките от предишните състезания, забележете какъв е фона. Особено ми се е набила в главата една снимка на "калната" яма от Тетевен. То да ти е неудобно и да я покажеш на някого (снимката). Представете си същата без боклуците...
                Сега тия, дето хвърлят, ще кажат, че не е имало кошчета през две крачки. Ми като няма, ще носиш, докато намериш. Или си носи не кошче, а пликче. Никой не е длъжен да ходи по теб и да ти обира ла.ната! Мен колата ми е пълна с боклуци, щото постоянно хвърлям нещо в краката си, вместо през прозореца. Мине ден, два, седмица, па взема та ги събера и ги изхвърля, където трябва.

                И те така...
                Колега много си прав аз сам от Тетевен бях садия на нашто састезание и аз забелязах,но след састезанието всичко беше почистено Поздрави.

                Коментар


                • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                  Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                  Ето и два клипа от вечерта:http://www.vbox7.com/play:07d242f3
                  http://www.vbox7.com/play:c3ef107b
                  Със специялното участие на Гришата.
                  Влади,май прекаляваш вече.

                  Коментар


                  • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                    Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                    Влади,май прекаляваш вече.
                    Не се изчервявай !

                    Коментар


                    • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                      Първоначално публикуван от Николаи Руменов Преглед на мнение
                      ...но след састезанието всичко беше почистено Поздрави.
                      Е то е ясно, че хората наели се да организират състезание ще почистят след това, ама защо да се стига дотам... А и нали се сещаш, че тези които хвърлят на състезанието, хвърлят и когато не са на състезание, и тогава няма кой да им чисти. Това ме дразни, ама какво да се прави. Може би никога няма да заприличаме на Австрия примерно, или някоя друга чиста планинска държава, където просто да караш кола и да гледаш наляво надясно е голям кеф.
                      Без блокажи си за никъде. :D
                      Без лебедка, хептен...

                      0887 731062 - Цецо

                      Коментар


                      • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                        Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                        Влади,май прекаляваш вече.
                        Стига, Владиии
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                          Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                          Росене, ти нещо си недоволен ли? Какво им е на снимките- всички купонясват, няма нищо нередно.
                          Не снимките са нередни а жена ми щото не идва с мен и сега се ядосва.

                          Коментар


                          • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                            Е то е ясно, че хората наели се да организират състезание ще почистят след това, ама защо да се стига дотам... А и нали се сещаш, че тези които хвърлят на състезанието, хвърлят и когато не са на състезание, и тогава няма кой да им чисти. Това ме дразни, ама какво да се прави. Може би никога няма да заприличаме на Австрия примерно, или някоя друга чиста планинска държава, където просто да караш кола и да гледаш наляво надясно е голям кеф.

                            Много си прав с тези думи никога няма да заприличаме на Австрия и други държави България си е България.

                            Коментар


                            • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                              Много моля всеки който има снимки от Говедарци на синьото РОКИ да ми напише каде да си ги сваля,ако има такава възможност.Благодаря предварително!!!

                              Коментар


                              • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                                Мина доста време от състезанието и все чакаме и чакаме , вече изтича годината а състезанието обещано от колегата ( зил 131 ) все още не се е състояло . Поне да даде някякво становище , иначе ако бяхме разчитали на него сигурно щяхме да се състезаваме на .........................................

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X