Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

    колега кажи размера дане би дасати малки

    Коментар


    • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
      Прегледах темата до тук, но не открих програма на събитието (стартовете от колко до колко часа са, първият ден - втория ден, кога е награждаването и т.н.), ако съм я пропуснал моля дайте линк
      Пост номер 122 на 7-ма страница .

      Коментар


      • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

        виж на прозорец 122

        Коментар


        • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

          Румене кога ще качиш оште снимки от трасето Поздрави

          Коментар


          • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

            Малеее, много се извинявам, благодаря.

            А до колко предполагате че ще продъжи състезанието, в събота и в неделя

            Коментар


            • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

              Първоначално публикуван от Николаи Руменов Преглед на мнение
              Румене кога ще качиш оште снимки от трасето Поздрави
              Към края на седмицата .

              Коментар


              • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                Тедо , давам гаранция , че трасето не го е пробвал Сашо, а само го е видял и то не цялото .
                Румба, извинявам се, нямах впредвид пробвал, а видял, разгледал - така пише и Сашо в Рудоземската тема, че е много яко.
                Идеята ми е да се избазикам със Сашо, а не да го обвинявам.

                Коментар


                • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                  Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                  Румба, извинявам се, нямах впредвид пробвал, а видял, разгледал - така пише и Сашо в Рудоземската тема, че е много яко.
                  Идеята ми е да се избазикам със Сашо, а не да го обвинявам.
                  Ей и ти един път да се объркаш .. ха ха ха ,

                  Коментар


                  • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                    Тука ми мирише на корупция,ако не го познавах Сашо и пак вземе първото място щях да се зачудя.
                    Ама едно собщение към Сашо..... Аз Ванката и Венци ще сме там та да не се гласи много много.(колко скромно само)
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    3.0 v6 24

                    Коментар


                    • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                      Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                      Пост номер 122 на 7-ма страница .
                      Да ! За да се осведоми човек за павилника и програмата трябра да чете 1-ва страница и след общи приказки вкл. памперси и наакване да стигне до 7-ма . Нямам нищо против общите приказки ,но заглавието е официална тема . За да е по-подредено и афторитетно редно е да се направи отделна и зкл. тема с правилник ,програма ,записали се участкници и тн. и накрая да завърши с класиране и времена на всички .
                      Отностно правилника имам някои въпроси : С един автомобил могат ли да карат различни пилоти и ако да колко ? Какво означава " внесено от вън оборудване " ? И има ли ограничение в броя на участниците ?
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                        Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
                        Тедо , давам гаранция , че трасето не го е пробвал Сашо, а само го е видял и то не цялото .
                        Разглеждането как е било, че в неделя видях в района на Говедарци едно бяло Г на платформа?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                          Ей момчета вчера поогледах терена и има места дето ............. не си ли внимателен ще има ексцесии. Незнам дали оттам ще мине трасето, че нищо не е очертано, но си е доста трудоемко. За успокоение на всички от всички места е минавано, независимо дали са трудни или не - ПРОБВАНИ СА!!! Въпреки всичко трасето е на удобно място и може да се стигне и с 2010г кола, и съм 100% сигурен че на всички ще ви хареса!
                          http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                          Коментар


                          • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Разглеждането как е било, че в неделя видях в района на Говедарци едно бяло Г на платформа?
                            Да и аз го видях това Г. Но казаха запознати, че джипа не е регистриран и колегата си го пидвижва с платформа.
                            http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                            Коментар


                            • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Разглеждането как е било, че в неделя видях в района на Говедарци едно бяло Г на платформа?
                              Оппааа....Някои претенденти май са пренахъсани....
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • От: САМОКОВ 4X4 2010 официална тема

                                Момчета няма място в тази тема за глупости . Да в неделя наистина имаше бяло Г на говедарци , помолих Жоро да ми го докара да пробвам елементи от трасето с по голям джип , защото на последните две състезания имаше протести , че трасетата са тесни и направени само за Витари и Самураи . Да ви кажа ,че все още никой освен мен не знае каде точно ще върви трасето така че моля ви въздържайте се от безмислени коментари .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X