Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Тодор Христов беше писал някъде в темите (ще перефразирам) "За да няма недоволни наложи им висока такса".
    Имай в предвид ,че нямаш право на контестации срещу съдийско решение. Единствено можеш да имаш претенции срещу конкурентен състезател.
    Там обаче каква контестация може да имаш:
    -нерегламентиран двигател - тук не важи защото нама ограничения
    -нерегламентирани гуми- не важи
    - други подобни относно техническото предимство- не важи
    Единствено може да издадеш конкурента:
    -ако няма тежест на въжето
    - ако минават без джип през препятствието с GPS и записват маршрут.

    Като цяло няма срещу кого да риташ и заради това е такава таксата.
    Пак оригиналничиш и изкривяваш нещата, но явно главата ти ще уври, когато омекне камъка в тенджерата, заедно с нея...
    Знам, че си мислиш постоянно, но аз не се кефя от нездравия ти интерес да ходиш подире ми из форума..
    Благодаря за вниманието все пак
    .
    Таксата за контестация в състезанията от 2002 е била такава и е много малка в сравнение с нормално приетите в БФАС (справка "Наредбата за организиране на състезания 2012" ).
    Таксата е предвидена, за да не стане анархия и всеки да си пише каквото му скимне и да ангажира хората, занимаващи се с организацията.
    Ако протеста ти е основателен, парите се връщат и няма губещи, нито няко друг плаща (както беше попитал колегата по-горе)
    Протест може да се подаде и срещу съдийско решение, но на по-горна инстанция (в случая БФАС).
    В историята на състезанията в България като цяло е имало много малко контестации и не си спомням някой да е изгарял с парите толкова, че Организатора да си направи бизнес и състезанието да е "комерсиално: (както е писал колегата по-горе).
    Явно новата вълна в оффроуда има очакванията всичко да е без пари, а състезанието да е ниво, съответно Организаторите да изчезват като белите мечки...

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Тодоре,не мисли че хобито ми е да те преследвам и оплювам,не с така. В годините винаги се стремя да наблегна на грешновзетите решения от страна на някой хора като алтернативното състезание на Алексмоторс и компания,компания сега която дори не иска и да го чуе.
      За мен оффроуда е първо хоби а след това бизнес. Незнам защо като видите че пиша и все едно ви бъркам в г..а с боксова ръкавица. Дай ми пример през последните 5-6години където сме спорили нещо да не е станало и да не съм бил прав.

      За конкретния случай сме на едно и също мнение и смятам че ще има мир.. Приятен ден аз тръгвам към гората
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Явно новата вълна в оффроуда има очакванията всичко да е без пари, а състезанието да е ниво, съответно Организаторите да изчезват като белите мечки...
        Определили сте такси и ние сме ги платили. Не виждам основание за претенциите, които имате. Моите претенции бяха в съвсем друга посока.
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
          Това е зловеща дискриминация! Моля да му обърнете внимание! Ясно е, че мероприятието е комерсиално, но дайте справедливост и на бедните!
          И тогава разноските на "съда" ги поема ответника ли?
          Колега, това е нормална практика във почти всички спортове. Контестация (или както е написал Йосиф - протест) се подава срещу такса, определена от организатора. Всяка контестация отнема време за разглеждане, бави цялото мероприятие и е възможно да развали кефа не само на организатора, а и на всички участници.
          Важна в случая е думичката "основателен". Това означава че даже и да не бъде отменено съдийското решение, срещу което се протестира, щом организатора е решил че протеста трябва да се разгледа, таксата се връща.

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Имай в предвид ,че нямаш право на контестации срещу съдийско решение. Единствено можеш да имаш претенции срещу конкурентен състезател.
          Имай предвид че имаш право на контестация срещу съдийско решение.
          Нямаш
          право на контестация срещу решение на организатора.
          Поне така пише в регламента.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Благодаря! Това е друга бира
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Ето малко снимки от Тревненският клуб в подготовка на едната джипка
















              Това е да пожелаем на всички безаварийно състезание

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                Благодаря! Това е друга бира
                Аз да попитам - вие да карате ли ще ходите или да контестирате(протестирате) и да блокирате пътища, демек да правите тапи, а?

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                  Колеги този младеж е оганизирал във фейсбук движение против офроуд ТРЯВНА,изобщо за всякакъв офроудкакаво да прави момчето повярва си, че може да стане кмет


                  Както доста колеги вече споменаха този индивид явно много си повярва и може би се чуди какво да направи за да бъде забелязан.За малък град като Трявна подобно спортно мероприятие(най-голямо по мащаб за града)внася не малко свежи левчета както на общината така и на:хотелите,семейните къщи и вили за отдих,дребни и едри търговци,БЕЗПЛАТНО двудневно шоу за нас гражданите и гостите на града.То и без това в Трявна има само АЛКО-ТУРИЗЪМ при набедени и свидливи кръчмари!
                  Към този "ТРЕВИЧКО"(ОБЩИНСКИ БЕЗДЕЛНИК)съветът ми е:Като не искаш или не можеш да направиш нещо добро по-добре не пречи!!!

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    ГОСПОД Е ЗА ОФРОУДА

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                      Имай предвид че имаш право на контестация срещу съдийско решение.
                      Нямаш
                      право на контестация срещу решение на организатора.
                      Поне така пише в регламента.

                      Това е вярното!

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Днес в Лудогорието цял ден валя и в полето и гората е голямо мазало,дори и по обикновените утъпкани пътища,които,когато са сухи са като автомагистрали,а сега са много трудно проходими-днес имам поне 3-4 пируета,едно дърво и поне 100 кила кал по джипа.Като гледам синоптика и в Трявна е така,а от четвъртък до неделя прогнозата е за дъжд.Ако е така,се заформя голямо шоу...Стягайте гумите и лебедките-друго няма да трябва.Организаторите улучиха на време.
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Колеги цал ден в Трявна вали дъжд а отпреди 4ас започна да вали и сняг и то доста добре.

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Първоначално публикуван от kaloqn_ Преглед на мнение
                            Колеги цал ден в Трявна вали дъжд а отпреди 4ас започна да вали и сняг и то доста добре.
                            Красота !!!
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Относно контестациите. Какви контестации какви пет лева, това е любителско състезание в което участниците са любители карат за кеф и ако не им стане кеф повече не участват.
                              Хайде стягайте железата , че няма време.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                                Относно контестациите. Какви контестации какви пет лева, това е любителско състезание в което участниците са любители карат за кеф и ако не им стане кеф повече не участват.
                                Хайде стягайте железата , че няма време.
                                По-точно от това няма как да се каже.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X