Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

    Щото аз напоследък нямам нищо против.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

      Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
      Навигатора не е ли състезател?!
      Милен ,когато навигатора е до джипа с роудбук и опънат колан да не изтарве джипа /гледам го в траяла/ е спортист/ко пилот/ ,а като сложи коланите и захапи трип мастера е Навигатор от който зависи победата,ей за това е най важен човек .Аз така мисля.защото знам какво е да създадеш навигатор.А застраховките са важна част от играта
      Наско един брокер на место би помогнал.В офроада няма место за природномодефицирани.
      Последно редактирано от delfin; 31-05-17, 20:22.

      Коментар


      • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

        Кольо както винаги е недоволен и все мрънка.Не го слушайте!
        За Варна си направих такава застраховка за 20лв. но беше за цял месец, а Кузманов я беше намерил още по-евтина(около 9-10лв. за дните на състезанието) така,че не е толкова страшно!Просто трябва да се поразтърсят състезателите къде и на каква цена може да си я сключат.
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

          Той Колю, че е черната овца е вярно, ама благодарение на такива има развитие, а не всички да блеят в тон и такт с каквото им се подава.

          На въпроса за застраховките и разходите за състезанията.

          Не знам докъде ви стига паметта, но има едно състезание, което сложи граница между две епохи в българския състезателен офроуд.
          Първата Трявна, Март 2010.
          Имаше невиждано дотогава струпване на участници, от което състезание се излюпиха доста състезатели, за които това им беше дебюта.

          Сещате ли се защо по другите състезания имаше по 20-30 участници, а на Трявна бяхме нещо като 80. Не споря за цифрите, но беше доста над дотогавашния брой участници в други състезания.

          Извинявам се на Чаро, че оспамих темата за състезанието, но сега ми дойде.
          Ако иска-да трие. Или да преместят тази дискусия в по-общата тема.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Той Колю, че е черната овца е вярно, ама благодарение на такива има развитие, а не всички да блеят в тон и такт с каквото им се подава.

            На въпроса за застраховките и разходите за състезанията.

            Не знам докъде ви стига паметта, но има едно състезание, което сложи граница между две епохи в българския състезателен офроуд.
            Първата Трявна, Март 2010.
            Имаше невиждано дотогава струпване на участници, от което състезание се излюпиха доста състезатели, за които това им беше дебюта.

            Сещате ли се защо по другите състезания имаше по 20-30 участници, а на Трявна бяхме нещо като 80. Не споря за цифрите, но беше доста над дотогавашния брой участници в други състезания.

            Извинявам се на Чаро, че оспамих темата за състезанието, но сега ми дойде.
            Ако иска-да трие. Или да преместят тази дискусия в по-общата тема.
            Коле стига спами ...баси кой го казва.....Къто се видим на Нова Черна ще си поговорим.
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

              Мале ко напрайх с един добронамерен въпрос!Ми ако бях казал повече,какво ли щеше да стане.Май като се напия не знам кво правя....
              Нямам време да се разправям със застраховки-идвам да се повозя и да се покефя на трасето направено от организаторите,да потърся гъбки и те така....Не съм чел и правилника и нямам намерение да го правя.Последното ми участие беше точно преди 1 година на Варна,т.е. съм доста далече от материята(заблуден).Т.е. в кратце, мога да си платя спортната застраховка и на място?И за целта само трябва да си изпратя 3те имена и ЕГН на Чаро и Наско?
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                Мехмед Мехмедов и Мерлин Мехмедова вече имат спортна зазтраховка за трите дена.
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  Мехмед Мехмедов и Мерлин Мехмедова вече имат спортна зазтраховка за трите дена.

                  И каква е цената?

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                    Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                    И каква е цената?
                    Миииии интересен въпрос ....просто се обадих на агента и му казах че искам застраховки за мен и Мерито.и същия ме увери че ще ми ги направи.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                      Застраховки могат да се правят и на място. Организаторите имат грижата да осигурят агент, в случая събират данните предварително и ще се плаща на място.

                      Застраховките не са за да се товарят състезателите с едни пари, а за сигурност на състезателите и организаторите.

                      Спортната застраховка може да се направи и целогодишна и да се показва при записването.

                      Нищо сложно няма, нищо дето да води до излишни препирни.

                      Трявна 2010 си е за 2010, сега е 2017.

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                        Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                        Кольо както винаги е недоволен и все мрънка.Не го слушайте!
                        За Варна си направих такава застраховка за 20лв. но беше за цял месец, а Кузманов я беше намерил още по-евтина(около 9-10лв. за дните на състезанието) така,че не е толкова страшно!Просто трябва да се поразтърсят състезателите къде и на каква цена може да си я сключат.
                        Да,така е. И сега пак ще си направим сами.

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          Коле стига спами ...баси кой го казва.....Къто се видим на Нова Черна ще си поговорим.
                          Тоз ..... Кольооооо ..... пише/яде се .... ама ..... нали ще доиде да почерпи от неговата ракия ?!?
                          ...... от мен музиката / оркестърчето
                          Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                          Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                          Mercedes Benz ML55 AMG
                          Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                            Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                            ...... от мен музиката / оркестърчето
                            Ице,мен ме пиши в твоя лагер.Да забавляваме гостите цяла вечер
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                              Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                              Ице,мен ме пиши в твоя лагер.Да забавляваме гостите цяла вечер
                              Само една вечер ли ?!?! .....
                              Аз си мислех че, вечерта ще е ......."вечерта между Четвъртък и Понеделник" ...... поне ....така съм се подготвил......
                              .... само че, с едно условие ...... "Ще се отделим по настрани .... да не пречим на лагеруващите " ....... и да не ми се цупят и някои други хора .....от "високите етажи"....те си знаят
                              Последно редактирано от ico_net; 02-06-17, 03:36.
                              Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                              Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                              Mercedes Benz ML55 AMG
                              Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2017-Ладога 09-11.06.2017г.

                                Маниии, да вземем да се организираме купонджиите отделно, че онези дето ще карат.......оня ден с Комаровски го обсъждахме...събираме се ...
                                0897/833 689 - Николай Божков

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X