Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

    Бравос, яката работа щестане.
    Юнаци , дайте инфо за каручките. В кой клас ще караме, какви екстремчета ще има ?
    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #92
      От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

      Емо,оплакват се ,че нямат учасници а КАРУУУЦИТЕ не ги споменават.Явно ще наблягаме на масите,в което няма нищо лошо

      Коментар


      • #93
        От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

        Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
        Бравос, яката работа щестане.
        Юнаци , дайте инфо за каручките. В кой клас ще караме, какви екстремчета ще има ?
        Ще стартирате първи,ще карате в доста кал и локви.За вас може и да не са проблем,но ще се окаляте достатъчно.Трака на всички е еднакъв,затова давайте газ да не ви застигнат джиповете.Вторият ден повечко вода и финал на траялно трасе.
        Имате си отделно класиране,но масите задължително трябва да са общи.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • #94
          От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

          Чаро пиши и мене ако упея да се изплъзна от работа съм там
          Владимир Попов/............ Русе - Пух А1

          Коментар


          • #95
            От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

            В момента изпитвам чувство на гордост и чувство на благородна завист.
            Чувството на гордост е заради това,че наградният фонд набъбва с огромни крачки/....но никога не отказваме още награди/Щастлив съм,че имаме такива Спонсори,които помагат и ще направят така,че повече екипажи да запомнят "JULYROAD Нова Черна 2016 " Купите са поръчани,тениските са налице,а останалите награди/навигация за кола,радиостанции,соларна къмпинг система,видеорегистратори,караоке система,ъглошлайфи,дрелки,лед светлини и още много други/ са поръчани и през другата седмица ще ви ги представя със снимков материал.
            А чувството на благородна завист е за това,че този награден фонд ще го получат само тези,които карат.За момента има записани 16 екипажа и всеки ще получи подарък.
            Остават 21 дни до старта
            Днес ще се направи проверка на пътната книга,а утре продължаваме с трасето да неделния ден.
            Последно редактирано от чаро 4х4; 13-06-16, 12:21.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • #96
              От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              А чувството на благородна завис е за това,че този награден фонд ще го получат само тези,които карат.
              Чаро, а за тези дет ще окажем силна морална подкрепа, щот неможем да караме, може ли стимул по една тениска. Размера е като за 50 кила барабар с шината на кракът. А само ако знаеш колко съжалявам, че тази година няма да мога да дойда. Нова Черна е от любимите ми състезания, но и догодина ще има състезание.
              Успех няма да ви пожелавам, защото съм сигурна в него.

              Коментар


              • #97
                От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

                Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                Чаро, а за тези дет ще окажем силна морална подкрепа, щот неможем да караме, може ли стимул по една тениска. Размера е като за 50 кила барабар с шината на кракът.
                Веси, ако няма за теб ще ти подаря моята, таман няма да си купуваш рокля.
                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                0896 846 246

                Коментар


                • #98
                  От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

                  Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                  Веси, ако няма за теб ще ти подаря моята, таман няма да си купуваш рокля.
                  Благодаря чичо Митко, това се казва приятел! Тъкмо се чудех как ще сменям гардероба, че нещо са се поразширили дрехите и идва прекрасно предложение от жертвоготовен мъж.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

                    Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                    Благодаря чичо Митко, това се казва приятел! Тъкмо се чудех как ще сменям гардероба, че нещо са се поразширили дрехите и идва прекрасно предложение от жертвоготовен мъж.
                    Само дръж Колето на странир защото ако станем на кълбо заради теб ще паднем при миньорите.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

                      Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                      Чаро, а за тези дет ще окажем силна морална подкрепа, щот неможем да караме, може ли стимул по една тениска. Размера е като за 50 кила барабар с шината на кракът. А само ако знаеш колко съжалявам, че тази година няма да мога да дойда. Нова Черна е от любимите ми състезания, но и догодина ще има състезание.
                      Успех няма да ви пожелавам, защото съм сигурна в него.
                      За теб изобщо не ми е минавало и през ум,че няма да получиш тениска.Виж ,за "оня древния" може и да няма /ако не дойде/,но за теб специално ще я изпратя по Коко и Петя от Н.Пазар.Само да ми напомни,че.......деменцията....
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

                        Трасето за ден първи е проверено от !!!!!!БАЙ МАТЬО/ /и Петър Янков като навигатор.Преминато е за 3.5ч,като щетите са по вина на пилота-ляво огледало и предно стъкло/внезапно изкочил от гората клон над пътя/.
                        Всичко по пътната книга излиза,така че няма да приемам възражения за неточности в пътната книга!
                        Последно редактирано от чаро 4х4; 11-06-16, 15:40.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

                          Бай Матьо да не е излязъл от блатото?
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

                            Пътните книги на Наско са едни от най-приятните за каране, аз лично никога не съм имал забележки към книгите в Нова Черна.

                            За идването ми-стискам палци в нея събота да не работим, че много ще ми станат молбите за отпуск.
                            Иначе много ми се кара при вас, ама...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Трасето за ден първи е проверено от !!!!!!БАЙ МАТЬО/ /и Петър Янков като навигатор.Преминато е за 3.5ч,като щетите са по вина на пилота-ляво огледало и предно стъкло/внезапно изкочил от гората клон над пътя/.
                              Кой си е намразил толкова много джипа?

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2016, 2-ри. и 3-ти юли

                                Красимир Иванов/Добромир Маринов Сузуки Самурай клас хоби ТЕРМО КИНГ РЕЙСИНГ-РУСЕ
                                Калоян Христов/Бисер Христов Нисан Патрол клас хоби ТЕРМО КИНГ РЕЙСИНГ-РУСЕ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X