Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Леле,кaк мое дa имa хорa дето дa зaвиждaт нa оргaнизирaнето и провеждaнето нa тaкивa събития!Тоя нaрод откaчи !Успех в нaчинaнието и много късмет нa оргaнизaторите!Кризaтa си я знaеме все ни вкaрвaт в тaкaвa,незнaм не им ли омръзнaхa номерaтa!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #32
      От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
      Да не го правиш само по местата дето ходя за риба ...Абе Чаро на мен ще ми разрешиш ли да участвам...
      Ако ме подкупиш с някой сом ,може и да участваш.Той джипа ти така и така ще прави трасетата,може и да ги запомни./ще го проверя за скрити GPS-и/
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #33
        От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Леле,кaк мое дa имa хорa дето дa зaвиждaт нa оргaнизирaнето и провеждaнето нa тaкивa събития!Тоя нaрод откaчи !Успех в нaчинaнието и много късмет нa оргaнизaторите!Кризaтa си я знaеме все ни вкaрвaт в тaкaвa,незнaм не им ли омръзнaхa номерaтa!
        Може и още как?Дори искаха да ме накажат публично за това.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • #34
          От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          И как можа да го направиш една седмица преди Лясковец 4х4 Екстрийм.
          Сигурно за да не можем да дойдем?
          Но ние ще направим всичко възможно да те уважим.

          Коментар


          • #35
            От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
            И как можа да го направиш една седмица преди Лясковец 4х4 Екстрийм.
            Сигурно за да не можем да дойдем?
            Но ние ще направим всичко възможно да те уважим.
            Нали знаеш, че тогава има рожден ден и иска да почерпи.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • #36
              От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Аз ще помагам с каквото мога. Патрула ако не е продаден ще се дава под наем. Аз трофи няма да карам- не е моята дисциплина, досадно ми е.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #37
                От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                С всички условности /здраве, живот, здрава Витара, и т.н./ се записваме: Георги Донев, Емил Комаровски, Витара, А1.
                Георги Донев, 0889 437 687
                Nissan Patrol Y60

                Коментар


                • #38
                  От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Чаро, давам си заявка от сега за две места в крайпътното ви мотелче, иначе няма хронометри
                  Впрочем голям таралеж си вкарах в гащите като ти го обещах това
                  Но казана дума - хвърлен камък.. Стига да не е нагоре и да падне на моята глава де ...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    хм

                    Коментар


                    • #40
                      От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      Аз ще помагам с каквото мога. Патрула ако не е продаден ще се дава под наем. Аз трофи няма да карам- не е моята дисциплина, досадно ми е.
                      Ама каак въри ааа

                      Коментар


                      • #41
                        От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Аз и Неда много се радваме!!!Ако не продадем бойната машина до тогава сме в боя.В противен случай аз ще съм навигатор,а ако и това не стане,в трасето-помощник,кибик или каквото дойде.
                        Взимай Каьо за да може да си играят децата!
                        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                        Коментар


                        • #42
                          От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                          Класовете на автомобилите се делят на:
                          -А2 без клетка и лебедка.За тях преминаване през екстремите не се предвижда.
                          Чаро, може ли малко пояснение, какво точно, ще се минава за тоя клас? Каски, ще трябват ли? Дълго терано като моето може ли да премине трасето? Каква, ще е таксата за участие?
                          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                          Коментар


                          • #43
                            От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                            BJ42 04 1982
                            FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                            LZ 2 BHB

                            Коментар


                            • #44
                              От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                              Взимай Каьо за да може да си играят децата!
                              Ще го вземем,разбира се.Твоя Нисан е подготвен и ще мине от всякъде.Трябват само кални гуми.Хубавото в А2 е,че няма издевателства.Може да поодереш боята в клоните,ама ти на това си свикнал.
                              Чаро,и за нас една стая за 3 човека в мотела от сега.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • #45
                                От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Честита Нова година!
                                И ето и новото за нас.Днес се чухме и потвърдиха участие в състезанието кмета на гр.Тутракан Димитър Стефанов в екипаж с кмета на Каварна Цонко Цонков плюс Наско от БТР,като имаме обещание групата освен участие в надпреварата да вземат дейно участие и на купона .Искам да кажа,че ще има цял рок концерт,изнесен от БТР във ваша чест,господа и госпожи състезатели на сцена построена до палатковия лагер в съботната нощ.Който си мисли,че няма да успее да се наспи,може да си резервира хотел или най-отдалеченото място за палатка в лагера.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X