Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
    Аз единственно Благодаря на Миро от Разград,че доиде да ме извади от невъзможния екстрем за преминаване,след събореното дърво от Паоло и Таргата.
    А на мен,че те вземах бедстващ и те разхождах по екстремите не искаш да благодариш,а?Турист такъв,ненаходил се.Дори те заведох на баня на Дунав да се изкъпеш.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      https://youtu.be/9SNiHikj7cc
      Не убивайте пилота толкова може
      Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
      Калоян Кирилов
      LZ2ZGT

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Благодаря.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Таргаааа, две къдрици се подават изпод бонето, да си беше вързал косата на опашка ли?..

          Моето мнение-първия екстрем не беше толкова страшен колкото ни се описа на брифинга. Аз бях се подготвил за нещо ужасяващо, даже си мислех да го пропусна, ако ми се види много труден, а го минах много леко, благодарение на механичната лебедка. Е, не мина без да се окалям с черна кал де, ама то ако не се окаляш-на какъв офрод си бил, хеле пък на състезание...

          Нейсе, на третия(водния) екстрем калта се изпра, само миризмата на блато остана.
          И след изпирането на дрехите-миризмата на блато пак се прокрадва, макар и едва доловима. Ама който я е помирисал-ще я помни за цял живот.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Е ако беше се опитал отляво,то можеше и там да си останеш,въпреки,че на брифинга казаха,че можело по три машини едновременно да минат.

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Абе, че нямаше да остана-нямаше, ама е въпрос на избор откъде да минеш.
              Аз си избрах моето минаване, и минах.

              Ти докъде я докара, че когато влизаше-аз вече излизах?
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                И той като мен уцели бетона. Тоя дето не трябваше да е там. Та с механичната е сигурно , че щеше да приключиш още там.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Както казах-въпрос на избор откъде да минеш, тактика му викат. Дали да се набухаш в непознатото(като теб, браво за куража), или да загубиш няколко минути, и да изчакаш да се освободи коридора през който е видно, че се минава.
                  Моята тактика в случая беше по-добра, но във водния екстрем се удавихме...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Имам доста снимки и се надявам скоро да намеря малко време за да ги кача. Ще пусна само една тази вечер. Просто не мога да се удържа:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SG209195.jpg
Прегледи:1
Размер:147.1 КБ
ID:5666677
                    0878 706 714

                    WWW.OFFROADMASHINI.COM

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Don't drink and drive , smoke and fly !!
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                        Наско, бях останал с впечатление, че на италианското преследване времето на нашия екипаж е 4'38". В таблицата е записано 5'38". Дали аз не съм разбрал правилно, или имаме някакво наказание? Не, че има голямо значение. Ама цяла нощ спах с мисълта, че имаме еднакво време с Илиян Илиев! Да се равняваш с най-добрите е страхотно удовлетворение...
                        До преди малко...

                        Или щото аз те залях!!!
                        Понеже, не мога да си позволя да наруша душевния мир на другаря Донев, се заех веднага да изясня случая. Наистина има печатна грешка в официалното класиране. Това са резултатите, от работните листи втория ден, които бяха залепени на задното стъкло на джипа ми, непосредствено след гонките:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2978.jpg
Прегледи:1
Размер:189.8 КБ
ID:5666679Станало е неволно, защото, когато изнесох класирането, аз още не знаех, че ще ме залеете с вода, кал и конски ф....ии, както Вие сам отбелязахте. Оо, аз ако знаех....
                        Класирането ще бъде коригирано, но след като изясня и другия казус със скоростта.
                        Извинявам се за дискомфорта, който съм Ви създал. Надявам се в най- скоро време и сънят Ви да се възвърне.

                        Искрено Ваш, Атанас Арабаджиев
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
                          Имам доста снимки и се надявам скоро да намеря малко време за да ги кача. Ще пусна само една тази вечер. Просто не мога да се удържа:

                          [ATTACH=CONFIG]808121[/ATTACH]
                          Сега разбрах защо ме търсят полицаите МАЛИИ

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Големи благодарности и от нашия екипаж искаше ми се тия дни да не свърват браво на орга тима

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Първоначално публикуван от koki4a_84 Преглед на мнение
                              Сега разбрах защо ме търсят полицаите МАЛИИ

                              По-скоро психото....

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
                                Имам доста снимки и се надявам скоро да намеря малко време за да ги кача. Ще пусна само една тази вечер. Просто не мога да се удържа:

                                [ATTACH=CONFIG]808121[/ATTACH]
                                Аз се чудих, кой ми е окосил нивата!
                                Чаро, на следващото състезание, сваляйте им косачките от джипките бре!

                                Искам да искажа благодарности към екипа организирал състезанието.
                                Благодарности и към всички участници които дойдоха и уважиха труда на организаторите.
                                Р.П.(RFF) 0898677590
                                Пътна помощ
                                ДЕНОНОЩНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X