Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
    Ами ако някой тъкъв четирикрак ми блъсне джипа ....
    Поне се обади да го сложим и него да се пече на шиша.Само да не блъснеш горския.....
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      2008г. на Варненското състезание един участник имаше среща с горския
      0884 987 137
      В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
        Ами ако някой тъкъв четирикрак ми блъсне джипа ....
        Първо се обаждаш на мен аз имам опит !
        Николай Папазов

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Чаро как е положението с комарите? Излязоха ли или ни готвят изненада
          За съжаление единият изкуствен щъркел отива на ремонт и засега ще е само моя ...
          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
          Калоян Кирилов
          LZ2ZGT

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Ами ако някой тъкъв четирикрак ми блъсне джипа ....
            В условията на неизбежна самоотбрана ще се наложи да използваш остър нож , след това Чаро ти е обяснил процедурата
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
              Чаро как е положението с комарите? Излязоха ли или ни готвят изненада
              За съжаление единият изкуствен щъркел отива на ремонт и засега ще е само моя ...
              Комари все още няма.Учудващо,но тази година нямаме от тия гадини.Е,намира се някой ей така за да се почешеш,но не е като други години.
              А за щъркела,както си го написал :"засега ще е само моя......."с това многоточие,да не ти хвърлим една гора бой?
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Не надявам се в неделя да има още един... Моя ще бъде, като от Тутракан ще ми дадат още батерии да мога да снимам повече
                Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                Калоян Кирилов
                LZ2ZGT

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  "Автомобилите оборудвани с газови уредби, трябва да притежават валиден паспорт и технически преглед за годината, в която се
                  провежда състезанието."

                  Нали не сте забравили този цитат от правилника. Остават два дни за да го изпълните, иначе за да преминете технически преглед, трябва да демонтирате газовата бутилка от машината и карате на бензин. Ако, имате проблем с вървенето на бензин, ще ви бъдат предоставени координатите на екстремите и ставате зрители. Благодаря за разбирането.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    За състезателите:
                    Ако някой все още не си е закупил авариен нож за рязане на коланите ще може да си закупи на цена 5лв. при записването.Поръчал съм 20бр.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sda .jpg
Прегледи:1
Размер:57.7 КБ
ID:5665916Ето го:
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      1бр. за мен,че моя е много голям.

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        За мен 2 броя.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                          1бр. за мен,че моя е много голям.
                          Освен,че е голям е и с друго предназначение:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:м.jpg
Прегледи:2
Размер:63.7 КБ
ID:5665932

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Ха,намерих си и навигатор и даже не знае какво е пътна книга,да не говорим за азимут:

                            Младен Стоянов/Йордан Щерев-Дифендър,Разград,А2-таксата на място,барабар с глобата.
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Добричките медии не забравиха и това състезание. Линк
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                                Ха,намерих си и навигатор и даже не знае какво е пътна книга,да не говорим за азимут:

                                Младен Стоянов/Йордан Щерев-Дифендър,Разград,А2-таксата на място,барабар с глобата.

                                Е ти нали знаеш.Ще бъдеш две в едно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X