Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Ако не си бях обещал да не участвам на прецакващи състезания ,щеше да ми е интересно да се пробвам с теб в екипаж. Някой друг път.
    Нямам спомен да си участвал на наше състезание,така че моля те не използвай епитети,които не можеш да докажеш!
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      Нямам спомен да си участвал на наше състезание,така че моля те не използвай епитети,които не можеш да докажеш!
      Не ми се спори с теб. Само ще кажа че състезанието ти се провежда по правилник който не харесвам, а дори и да не е съвършен то ти сам декларира че ще нарушиш 5 /пет/ члена от правилника на Веригата. Това ми е достатъчно да твърдя че състезанието е "прецакващо". Това не омаловажава труда който си положил.
      Успокой се, не тая лоши чувства персонално към теб или който и да е организатор. Знаеш че съм се записвал в организираното от теб състезание няколко пъти. Шанс е че не съм участвал,Технически причини, Прекратено издание и т.н.. Ако състезанието ти беше самостоятелно извън Веригата с удоволствие щях да участвам в състезание от типа "Селска кушия" защото ще знам че там правилата нямат значение. За една верига състезания това е недопустимо.
      Приятен ден ти желая и успешно състезание в организационен план. Моята позиция е въпрос на чест.
      Последно редактирано от banjo; 28-05-15, 10:12. Причина: допълнение
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Не ми се спори с теб. Само ще кажа че състезанието ти се провежда по правилник който не харесвам, а дори и да не е съвършен то ти сам декларира че ще нарушиш 5 /пет/ члена от правилника на Веригата. Това ми е достатъчно да твърдя че състезанието е "прецакващо".
        Успокой се, не тая лоши чувства персонално към теб или който и да е организатор. Знаеш че съм се записвал в организираното от теб състезание няколко пъти. Шанс е че не съм участвал,Технически причини, Прекратено издание и т.н.. Ако състезанието ти беше самостоятелно извън Веригата с удоволствие щях да участвам в състезание от типа "Селска кушия" защото ще знам че там правилата нямат значение. За една верига състезания това е недопустимо.
        Приятен ден ти желая и успешно състезание в организационен план. Моята позиция е въпрос на чест.

        Силни фрази-"въпрос на чест","селска кушия" и т.н.......Но,говориш като онова циганче:"Много хубаво било мляко с ориз!А ти кога си ял?Не съм ял,ама бати гледал едни как ядат!"
        Ела,покарай,победи/ако можеш/ и тогава давай квалификации каквито прецениш.И наистина е обидно,повярвай.
        Не си спомням кой,но се носи приказка,че репатрираш на 20 Евра на километър?!И ремонтите,които правиш са "отбий номер"?Вярно ли е?
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Силни фрази-"въпрос на чест","селска кушия" и т.н.......Но,говориш като онова циганче:"Много хубаво било мляко с ориз!А ти кога си ял?Не съм ял,ама бати гледал едни как ядат!"
          Ела,покарай,победи/ако можеш/ и тогава давай квалификации каквито прецениш.И наистина е обидно,повярвай.
          Не си спомням кой,но се носи приказка,че репатрираш на 20 Евра на километър?!И ремонтите,които правиш са "отбий номер"?Вярно ли е?
          Разсмя ме Чаро ,сълзи ми капят от очите. Не знаех че си толкова злобен човек от контактите ми с теб . С това затвърди само позицията ми да не идвам дори като зяпач. Вземи пак прочети какво съм писал в предишния си пост осмисли го и тогава ще си говорим.
          P.S. За 20 евро на километър дай боже ама на дали. Ремонтите колкото мога, но оплаквания на място с доказателства в гаранционно време.
          P.S.2 Забравих, Не разказвай вицове, не го можеш.
          P.S.3 Решил си да действаш на пук и на въпреки-това си е твое решение
          Последно редактирано от banjo; 28-05-15, 09:30.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Разсмя ме Чаро ,сълзи ми капят от очите. Не знаех че си толкова злобен човек от контактите ми с теб . С това затвърди само позицията ми да не идвам дори като зяпач. Вземи пак прочети какво съм писал в предишния си пост осмисли го и тогава ще си говорим.
            P.S. За 20 евро на километър дай боже ама на дали. Ремонтите колкото мога, но оплаквания на място с доказателства в гаранционно време.
            P.S. Забравих, Не разказвай вицове, не го можеш.
            Имам идеяЗащо не си смениш името в профила на БИТАН?/ по аналогия на Витан/,от траялния шампионат.
            А ,това за злобата-каквото повикало,това се обадило.
            Я ми звънни или си дай тел.да се чуем и разберем.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Да се запишем и ние,Милен Минчев / Хюсеин Хюсеин NISSAN PATROL A2/хоби/ -Русе

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Банджо, ти си пич, но във всяка тема и за всяко състезание пишеш негативи. Така по този начин, караш хората да не участват в състезания и ги настройваш един към друг. Всеки си има право да избира и кара където поиска. Знаеш как се прави и организира състезание за толкоз много хора, и накрай някой се намери да пише, срещу тях. Моето мнение е, чети и си почивай, като не искаш да караш.
                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Тези подаръци +2лт.кайсиева днес ще пътуват към Пловдив:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0137.jpg
Прегледи:1
Размер:125.9 КБ
ID:5662694Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0136.jpg
Прегледи:1
Размер:71.4 КБ
ID:5662695
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Кажи някой друг тогава.
                    Мислех си за теб, ама знам и за въздържанието ти, та и затова не се обадих.

                    Ма накрая ще стартирам и сам в джипа. Не е като да не съм карал като сам си гледам пътната книга, и занулявам трипа.
                    Много си лаком,бе Коле.Искаш всички лампички само за теб.Има и за пилота и за навигатора,пък ти .....А,забравих имаш два джипа
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Николай Ненов / Тодор Тиролски А2 Витара Русе

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        За тези, които не са идвали на състезанието. това е бивака:
                        https://www.google.bg/maps/dir//43.9.../data=!3m1!1e3

                        А за тези, които са на хотел, това е хотела:
                        https://www.google.bg/maps/dir/44.00...e3!4m2!4m1!3e0
                        https://www.google.bg/maps/@44.00936...s1fxkkwigQ!2e0

                        Ето и принтскриин на бивака с координати:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bivak.jpg
Прегледи:1
Размер:141.7 КБ
ID:5662795
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Чаро, премести нашият отбор в лекия клас, такава ни беше заявката. Не сме доприготвили колата за другия, все още!
                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            [QUOTE=Георги Донев;2772043]Чаро, премести нашият отбор в лекия клас, такава ни беше заявката. Не сме доприготвили колата за другия, все още![/QUOTE

                            Добре сте си там.Клетка имате,лебедка имате,ти караш траял,пък Деян има доста състезания зад гърба си.Какво си се резмекнал!?
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Чарооооу, пак не си в час.
                              Витарата вче не е става за състезания(това според Жоро. Според мен има още много хляб в нея), та той говори за патрола.

                              Ма разбирам те де, главата ти пуши в момента...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Моля ви, не вкарвайте бръмбари в главата на Жоро за каране в клас А1. Не съм виждал Патрола, но една клетка не помага за в тежкият клас Очаквам го с нетърпение това състезание.

                                Поздрави!
                                TT-Tuning Team
                                АСК Добрич

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X