Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Първоначално публикуван от lubomir dimitrov Преглед на мнение
    Ваню Иванов / Любомир Димитров - NISSAN-PATROL /АСК Черно море-Варна/ клас А-1
    Бати Петър очаква да доведеш гостенин.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Ко се плашиш бре , остави гърците да се наиграят и след тях леко , без да бъркаш навигацията ще си първи . Само Пауло и Таргата са ти конкуренция ама ще ги почерпиш и те ще те пуснат напред
      Ти кога си виждал Кольо да черпи. Тоя е като мелез между евреин и арменец.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Румънците няма ли дойдат или им е далече? Та да имат адекватна конкуренция гърците. Шегата настрана, в Нова Черна конкретно мисля, че ще успеят да пробият наши екипажи.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          С гърците не мога да се боря. Много неравностойни са ни машините.
          Виж, с почти всеки български екипаж се наемам да се драчим по траповете, защото няма чак толкоа направени джипове, ама гръцките машини които бяха в Кърджали са няколко нива над Франко.
          Демек-не се наиграват толкова лесно, а и екипажите им не са вчерашни.

          Ма нищо де, за мен ще е кеф да се сравнявам с тях. Само навигатора да не ме лъже
          И тримата гърци със модифицирани машини , но с изключение на Хари другите не умеят да си пазят машините . Така че дори и с по слабата машина , с тактика можеш да ги победиш - най малкото не са свикнали да карат в такава вода каквото ще има на Нова Черна .
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            То пък голяма тактика и опит се иска да караш в половин метър вода.
            Ма ще видим де, наближава...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
              Румънците няма ли дойдат или им е далече? Та да имат адекватна конкуренция гърците. Шегата настрана, в Нова Черна конкретно мисля, че ще успеят да пробият наши екипажи.
              Ванка , изкарвате дявола по черен отколкото е - нито гърците , нито румънците са толкова страшни . Да , умеят да карат / между другото румънците са доста по добри от гърците - мое мнение / но всеки един български екипаж който знае как да борави с лебедките и да се оправя с навигацията и е с добре подготвена за тежко трофи машина , е реална конкуренция на чуждите екипажи .
              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              То пък голяма тактика и опит се иска да караш в половин метър вода.
              Ма ще видим де, наближава...
              А не бе , бухни джипа със всичката газ във водата без да знаеш какво има отдолу , и си готов наигран ...
              Последно редактирано от Бакалов; 21-05-15, 20:21.
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Няма да им се плашите. На Варна Ровъра дето стана първи, даже нямаше и блокажи. Не е само до машината.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                  Не се натискай за лампите, има си ред.
                  .........стана интересно.
                  Аз предлагам,другарят Русев да погледне отново в слада за още лампи зада няма сърдити участници.

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                    .........стана интересно.
                    Аз предлагам,другарят Русев да погледне отново в слада за още лампи зада няма сърдити участници.
                    Ааа, то така не е интересно.
                    Едно е да имаш ламБичка която да ти е подарък и спомен от състезанието, друго е да казваш с гордост-"А този ЛЕД бар го имам от първото място в Нова черна".

                    Просто стойностите са много различни.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Ванка , изкарвате дявола по черен отколкото е - нито гърците , нито румънците са толкова страшни . Да , умеят да карат / между другото румънците са доста по добри от гърците - мое мнение / но всеки един български екипаж който знае как да борави с лебедките и да се оправя с навигацията и е с добре подготвена за тежко трофи машина , е реална конкуренция на чуждите екипажи .
                      Много истини в един пост,другарю Бакалов ! Прав си.

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Няма да им се плашите. На Варна Ровъра дето стана първи, даже нямаше и блокажи. Не е само до машината.
                        Че и гумите му бяха доста изтрити , та се налагаше Педро да го чака на по по кофти местата , но въпреки това пича си кара
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Коле, нема да се пуашиш, метаме идин каиш отзад на Пауло и Таргата(те са наши хора, няма да забележат дори) и нека ни избягат.Пък, като се уморят преди финала, се откачаме и бегаме напред първи.
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Койо отказвам да го дърпам, щото или ми се кани, или се заяжда или налита да ме целува в устата или............. Точно зад мен не го искам.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Койо отказвам да го дърпам, щото или ми се кани, или се заяжда или налита да ме целува в устата или............. Точно зад мен не го искам.
                              Тарга, не бегай от късмета си.
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Баси късмета.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X