Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
    А кой клас ще може да КАРА в царството на водните лилии?
    Не четеш,приятелю.Пише си-за клас "хоби"
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Г-н ЧароДЕЕЦ,
      Моля за малко повече информация в клас АТВ.
      Вече не малко четири-колници съм уведомил за мероприятието, но информацията ми е оскъдна.
      Дата, място и настаняване.
      За останалото си ти.

      П.п. Запазил съм две стай в хотела, но от там ми казаха да дам пари на теб.......казаха : Рушветите, на организатора
      Ако не ти е късно, началото на идната седмица ще пътувам до Тутракан.
      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Деян Давидов - ............ - Нисан Патрол Off Road Team The Kids - АСК Добрич, клас А2
        TT-Tuning Team
        АСК Добрич

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Моята дисциплина е друга, но я някой да ме пише за навигатор, че много ме накефиха купите!
          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
            Моята дисциплина е друга, но я някой да ме пише за навигатор!
            Ти сега с лебетки ли ще се занимаваш?
            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
            АСК Ален Мак

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
              Ти сега с лебетки ли ще се занимаваш?
              Ми те нали не са задължителни, но знам ли, като нямам достатъчно опит, а и съм човек на възраст. Мога да пробвам какво е със 17км/ч, вместо със 170км/ч.
              P.S. Aко искаш да знаеш и на Варна 2015 дърпах лебедка, ама ML-a на Милен не помръдна от пясъка на Крапец. И след това дърпах втора, когато Галиано ни вади от една "локвичка".
              Последно редактирано от plrussev; 12-05-15, 20:04.
              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                Г-н ЧароДЕЕЦ,
                Моля за малко повече информация в клас АТВ.
                Вече не малко четири-колници съм уведомил за мероприятието, но информацията ми е оскъдна.
                Дата, място и настаняване.
                За останалото си ти.

                П.п. Запазил съм две стай в хотела, но от там ми казаха да дам пари на теб.......казаха : Рушветите, на организатора
                Ако не ти е късно, началото на идната седмица ще пътувам до Тутракан.
                Вие ще карате по трак,качен от Атанас Арабаджиев в петък вечер,след откриването.Дистанция 70-80км.Насаняване -палатки,каравани и който иска на хотел,мисля,че все още има стаи.Друг хотел наблизо има в Тутракан на 15км.от лагера/бивака/.
                Програмата е следната:
                Петък:
                до 18.00ч.настаняване,тех. и административен преглед на пристигналите.
                19.30-откриване на състезанието
                20.30.-концерт

                Събота:
                7.00-8.00 тех. и администр. преглед на пристигналите по-късно
                8.00-9.00-придвижване до старта с пилотна кола на РПУ-Тутракан/ще се кара и през града/.Дистанция от бивака до старта около 15км.На километър от старта има бензиностанция на ПЕТРОЛ,а и града не е далеко.
                9.00-старт на клас "хоби",след тях клас АТВ и последни стартират "Експерт"
                18.30-затваряне на етапа за деня.
                18.30-19.00-придвижване с пилотна кола на РПУ Тутракан от финала до бивака
                19.00-..........?купон,рибени чорби,печени меса,ракии ,след 20.30ч-концерт на БТР и т.н.


                Неделя:

                10.00-старт на затворено трасе,тип "италианско преследване " за клас "хоби" и клас"експерт.За клас"АТВ"-отделно трасе с брой обиколки за време.
                Около 15.00. официално закриване и награждаване в лагера/бивака/

                Запазваме си правото да внесем корекции в програмата ,ако се налага.
                Последно редактирано от чаро 4х4; 19-05-15, 18:39.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                  Моята дисциплина е друга, но я някой да ме пише за навигатор, че много ме накефиха купите!
                  Звъни на Николай Колев/рижавия/ или на Делфина-те не пропускат купона.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Да земе да се запишем и нашия екипаж.Пилот -Мерлин Мехмедова навигатор -Мехмед Мехмедов.Дайхатсу F20.И ако може различен клас от Свилен че много блъска отзад джиповете.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                      Не четеш,приятелю.Пише си-за клас "хоби"
                      Много добре чета аз. Пише, че клас хоби ще има "възможност да се запознаете с "царството на водните лилии",да си починете,да погледате и след това отново да си покарате до финала". Ама аз не ща нито да гледам, нито да си почивам. Искам да "СА НАБИЯ У КАЛТЯ И ДА МУАМ НА ГАЗТА И ДА КРИЩЪ ПО БЕДНИЯ НАВИГАТОР, ДОКАТ МУ ПЛЮЩЪТ КРАЧОЛИТИ У КЪЛТЪЪЪЪЪЪЪ". Прасе съм и това е. Какво да направя? Пробвах се да карам с красивите лебеди в клас рали, ама кат съм грозно пате, кво да се прави?

                      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                      И ако може различен клас от Свилен че много блъска отзад джиповете.
                      Меха, .... Щ+Щ ей!!!
                      Последно редактирано от tk3c-pyce; 12-05-15, 21:13.

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                        Много добре чета аз. Пише, че клас хоби ще има "възможност да се запознаете с "царството на водните лилии",да си починете,да погледате и след това отново да си покарате до финала". Ама аз не ща нито да гледам, нито да си почивам. Искам да "СА НАБИЯ У КАЛТЯ И ДА МУАМ НА ГАЗТА И ДА КРИЩЪ ПО БЕДНИЯ НАВИГАТОР, ДОКАТ МУ ПЛЮЩЪТ КРАЧОЛИТИ У КЪЛТЪЪЪЪЪЪЪ". Прасе съм и това е. Какво да направя? Пробвах се да карам с красивите лебеди в клас рали, ама кат съм грозно пате, кво да се прави?
                        Ти че ще бъдеш до уши в калта е сигурно,защото съм те записал в клас "ЕКСПЕРТ" и затова няма да почиваш,нито ще гледаш,а ще даваш газ по екстремите!А те ще бъдат 9 броя!!!.Само заради вашия екипаж сме намислили екстрем в Дунав.Тебе да благославят колегите.Царството на водните лилии ще го посетиш следващата неделя,барабар с цялото домучадие,на разходка по АСФАЛТ,разбира се ако държиш да видиш лилиите.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Чаро,да попитам.Как ще става крайното класиране от двата дена?Първия по пътна книга ,втория италианско преследване .

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            За наше най голямо съжаление нашият екипаж отпада от участие поради финансови и други причини . Наско , ако имаш нужда от помощ за техническата част от състезанието , мога да помогна , ако не ще люпя семки край екстремите .
                            Последно редактирано от Бакалов; 13-05-15, 08:01.
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              Да земе да се запишем и нашия екипаж.Пилот -Мерлин Мехмедова навигатор -Мехмед Мехмедов.Дайхатсу F20.И ако може различен клас от Свилен че много блъска отзад джиповете.
                              И от пред, и от пред. Още помним как згъна УАЗика на бат' Деко в Нови Пазар

                              Чаро, тук ли да ти обобщя заявките за клас АТВ до момента ?
                              За сега сме сигурни 5-тима.
                              Очаквам потвърждение и от други, поне още толкова.
                              Наско, имай предвид че повечето сме с Гармин ЗУМО. Което означава че обработката на трака е по-различен.
                              Това го казват по други състезания. Мисля че Събин ще ти даде най-правилния съвет, как да стане.
                              Последно редактирано от komarowski; 13-05-15, 07:59.
                              ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                И двете бяха нещастен случай! Невинен съм!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X