Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Само за миг си представете какво трофи за А1 щеше да стане при това ниво на Дунав,т.е.само 4дни по-рано ако беше дошла реката:

    833.60 Ново село 688 +10 19.2
    790.20 Видин 734 +10
    743.30 Лом 738 +9 19.4
    678.00 Оряхово 594 +13 19.8
    597.50 Никопол 614 +14
    554.30 Свищов 588 +24 19.6
    495.60 Русе 608 +27 20.2
    375.50 Силистра 573 +27 20.3
    Прогноза за водните нива за 20.6.2013 г.: Чужди станции
    Русе: покачване 32 cm, очаквано ниво 640 cm
    Силистра: покачване 50 cm, очаквано ниво 623 cm

    За ваша информация нивото беше под 550см.
    Още по готино щеше де стане.Щяхме да си плавааааме плааааваме......така до финала.
    Последно редактирано от чаро 4х4; 18-06-13, 13:47.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Още по готино щеше де стане.Щяхме да си плавааааме плааааваме......така до финала.

      Ама тогава финала щеше да бъде в Силистра,а до там са още 75 км. и щяхте да ревете,че трасето било много дълго.Пък и с 5-7км/ч скорост на течението финал след 10 часа плуване в Дунав,т.е.около 23.00ч
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        Още по готино щеше де стане.Щяхме да си плавааааме плааааваме......така до финала.

        Ама тогава финала щеше да бъде в Силистра,а до там са още 75 км. и щяхте да ревете,че трасето било много дълго.Пък и с 5-7км/ч скорост на течението финал след 10 часа плуване в Дунав,т.е.около 23.00ч
        Тогава нашия екипаж щеше да пита "КОЙ СЕГА Е №1" ПРИ ТОЛКОВА ТРЕНИНГ НИКОЙ НЯМАШЕ ШАНС !
        http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
          Тогава нашия екипаж щеше да пита "КОЙ СЕГА Е №1" ПРИ ТОЛКОВА ТРЕНИНГ НИКОЙ НЯМАШЕ ШАНС !

          Още ли си сигурен'.че никой няма да има шанс?
          ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
          Г 230Е
          Г 500 0887 390 703

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Страхотно състезание, разкошен купон, благодаря Чаро.
            Ако мога да обединя щенията на състезатели и публика в едно изречение, навярно би звучало така:
            Таз година малката Ладога, догодина - по-голямата Ладога

            Такааа, сещате се за какво иде реч, повечето от вас вече са видели голямата част снимки от сета ми във Фейсбук,

            цялата обаче я пускам тук и сега, КЛЮЦАЙ за многото снимка.

            Отново напомням, ползването на матриала за хаватари, пощенски картички, стенвестници "Наша гордост" и прочие, става след изричното съгласие на пилота И на джипа, както и след проливане на чужда бира.

            За онагледяване ще плясна тук 5-6 кадъра, че постинга да грабва погледа, не за друго:





























            А тази не е моя, но не можах да се въздържа да я открадна и да и побутна малко контраста.

            Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

            www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
              Благодаря,Радо!
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                Е Веско както винаги снимки убиец - просто за пореден път доказваш, че си страхотен фотограф !
                Хайде и аз да покажа нещо интересно - пълния фотограски ден събота - ТУК и няколко, за да както се казваше " заинтересувам публиката "





















                И да не забравя - страхотно състезание, както написах на едно друго място - поне за мен е едно от най интересните през годината, и най вече всеки сезон става все по - добро, с все повече и повече учасници.
                Благодаря Чаро, за това което правиш ти, Наско и вашите хора. Браво!

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  по е интересно как се прехвърли като светкавица на навигаторското място докато той откачи въжето
                  50 кг. се прехвърлят по-лесно от 100

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    Много се кефя на кадрите с миговете, които фотографите са замразили под формата на снимка! Но, знаете ли, кое ми прави впечетление от доста време насам? Ако не си с Тойота, Нисан, Митсубиши,Джиип или Мерцедес, то нямаш почти никакъв шанс да попаднеш в полезрението на фотографите! Моля, последните да не се обиждат, но Сузукита(с изключение на Кольо от Шумен и Коко от Нови Пазар, за което шапка им свалям),Дайхатсутата и други тем подобни малки джипчета нямат шанс - да се видим отстрани, да погледаме как минаваме препятствията, къде грешим, за да се поправим! Дано аз да не съм прав! Наистина, голямата маса от участници са с отлично подготвени автомобили, но все пак и ние участваме в надпреварите. Вярно, не сме атрактивни, но все пак всички стартираме наравно и наравно си трошим колите, заедно с батковците. Да не говорим, специално на това издание на Нова Черна, че старта на всички автомобили не е отразен никъде (моля за извинение, ако греша). Както знаете красивите думи не винаги са истина, а истината не винаги е красива, но държах да си го кажа! Моля ви още веднъж- не се обиждайте, просто споделям наблюдението си, без да ангажирам никого с мнението си. Ще се радвам, ако ми кажете: "Ей, таранкоулу, къде гледаш? Не виждаш ли пост еди-кой си, или страница еди-коя си?" А иначе страхотни снимки на всички оператори и фотографи! На това мога само да кажа "Браво, момчета и момичета, добре е, че ви има !", защото така или иначе и вие правите разходи, каляте се до забрава и лишавате семействата си от вашето присъствие заради нас и любовта си към спорта! Рискувам да си навлека гнева на някого или някои(може би всички фотографи), ама какво да се прави-такъв съм си!
                    Последно редактирано от IcoIliev; 18-06-13, 18:05. Причина: допълнение
                    Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                    0887 301 726

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Първоначално публикуван от IcoIliev Преглед на мнение
                      Много се кефя на кадрите с миговете, които фотографите са замразили под формата на снимка! Но, знаете ли, кое ми прави впечетление от доста време насам? Ако не си с Тойота, Нисан, Митсубиши,Джиип или Мерцедес, то нямаш почти никакъв шанс да попаднеш в полезрението на фотографите! Моля, последните да не се обиждат, но Сузукита(с изключение на Кольо от Шумен и Коко от Нови Пазар, за което шапка им свалям),Дайхатсутата и други тем подобни малки джипчета нямат шанс - да се видим отстрани, да погледаме как минаваме препятствията, къде грешим, за да се поправим! Дано аз да не съм прав! Наистина, голямата маса от участници са с отлично подготвени автомобили, но все пак и ние участваме в надпреварите. Вярно, не сме атрактивни, но все пак всички стартираме наравно и наравно си трошим колите, заедно с батковците. Да не говорим, специално на това издание на Нова Черна, че старта на всички автомобили не е отразен никъде (моля за извинение, ако греша). Както знаете красивите думи не винаги са истина, а истината не винаги е красива, но държах да си го кажа! Моля ви още веднъж- не се обиждайте, просто споделям наблюдението си, без да ангажирам никого с мнението си. Ще се радвам, ако ми кажете: "Ей, таранкоулу, къде гледаш? Не виждаш ли пост еди-кой си, или страница еди-коя си?" А иначе страхотни снимки на всички оператори и фотографи! На това мога само да кажа "Браво, момчета и момичета, добре е, че ви има !", защото така или иначе и вие правите разходи, каляте се до забрава и лишавате семействата си от вашето присъствие заради нас и любовта си към спорта! Рискувам да си навлека гнева на някого или някои(може би всички фотографи), ама какво да се прави-такъв съм си!
                      И аз имам такава забележка. На нашият екипаж намерих 5-6 снимки от всички които са качили или пуснали линк, а има над 500 снимки
                      TT-Tuning Team
                      АСК Добрич

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Сега трябва да се срамувам, че са ме снимали ли

                        Сега сериозно-момчета, разбирам ви напълно, и мен не са ме снимали в първите ми състезания, както и всеки нов състезател.
                        С течение на времето, като ви опознаят фотографите, като започнете да сте им "интересни" във фотографски аспект, когато сте и по-активни тук(то май мен за това ме снимат)-тогава ще се виждате и по-често по снимките.
                        Относно зачитането ви от страна на другите състезатели и организатори-на награждаването и двата екипажа отнесохте доста аплодисменти и ръкопляскания. Което е показател, че ви харесваме. Дерзайте, участвайте в повече състезания, бъдете активни, тренирайте уменията си, и резултатите няма да закъснеят.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Благодаря ти, Коле, олекна ми. Но нямам предвид, че се чувствам засегнат, хич даже! Не ходим по състезания заради снимките, апаратче имам и вкъщи. Говоря принципно- не че не съм се видял, не виждам и останалите като нас.
                          Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                          0887 301 726

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                            И аз имам такава забележка. На нашият екипаж намерих 5-6 снимки от всички които са качили или пуснали линк, а има над 500 снимки

                            Кольо е прав. Борко на първото си състезание нямаше нито ЕДНА снимка от някой фотограф. На второто беше една. Тъй че, 5-6 пак е нещо.

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              Първоначално публикуван от Борисова Преглед на мнение
                              Кольо е прав. Борко на първото си състезание нямаше нито ЕДНА снимка от някой фотограф.
                              То какво да му снимаха тогава-спуканата гума, и как нарича паджерото "кенеф" ли...

                              Странна случайност-първото му състезание пак беше на Нова Черна, на първото издание.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Първоначално публикуван от Борисова Преглед на мнение
                                Кольо е прав. Борко на първото си състезание нямаше нито ЕДНА снимка от някой фотограф. На второто беше една. Тъй че, 5-6 пак е нещо.

                                Предлагам Борко да "накаже" фотографа!Ама да снима и ние да видим,да не излъже,че го е наказал.В неговия случай май фотографа сам се е наказал с Борко,ама това е друга тема.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X