Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Малко прегря,сигурно ще се ходи в Сливен.

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Много се изкефихме беше супер и състезание,и купон. Евала на организаторите при толкова джипки се справиха перфектно.

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        И моето голямо БЛАГОДАРЯ на целия екип организирал състезанието. Всичко беше перфектно-и откъм организация, и откъм трасе, и всичко останало.
        Само с една лека забележчица-27 км трасе ни дойдоха твърде малко. Можеше да минем още веднъж по същото трасе, но каквото такова-може за кратко, но на мен ми беше много кеф.

        Молба към който е снимал в събота вечерта групата която свиреше здрав хеви метъл.
        Пуснете някой друг клип, всички които бяхме там се изкефихме на макс от музиката им. Страшно ми харесаха...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          Благодаря за прекрасно изкарания уикенд.Имахме двама дебютанти от Горна Оряховица които вече са зарибени/Иво даже се сдоби с трип/. Витарата я предаде съединителя и беше прибрана на буксир.
          Да благодаря и на трасе-координаторите за днес-те си знаят кои са/цял ден кроиха номерца /
          Последно редактирано от Пламен Исаев; 16-06-13, 23:16.

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

            Молба към който е снимал в събота вечерта групата която свиреше здрав хеви метъл.
            Пуснете някой друг клип, всички които бяхме там се изкефихме на макс от музиката им. Страшно ми харесаха...

            Имам клип на попа. Искаш ли го?

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
              Поздрави за оргатима и всички виновници да се случи това прекрасно състезание! Въпреки че в рамките на два състезателни дни успях да счупя три джипа ?
              за което съответно и грамота си имам се изкефих максимално. Видях се със много приятели и си прекарах чудесно!
              Бяхме на една бензиностанция,и те видяхме как караше Патрула към вторичните.

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                Снимки от ден 1
                https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=8b1e289e7f
                По технически причини ще пускам по-бавно снимки .... Само да питам кой е тоя лудия направил днес 8 gb снимки = 1300 броя. Диря си девойка да ги прегледа
                А и много работа и нета бавен някой доставчици да се замислят за по-скорошно разширяване в Силистра
                а и г-жа Борисова такива снимки е направила, че ме е срам.
                Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                Калоян Кирилов
                LZ2ZGT

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  Първоначално публикуван от Борисова Преглед на мнение
                  Имам клип на попа. Искаш ли го?
                  Тц, гледайте си го с водния след сеанс, да се успокоите малко
                  Аз си искам клип с онези младежи, много добре свирят, и се раздават здраво. Всички ги харесахме, и то много. Насъбралата се публика беше показател за качеството на изпълненията им. А можеше да има и още публика, но просто в другия край на лагера не се е чувало. Лично аз ги чух съвсем случайно, и се бих в главата проста, че не съм тръгнал на обиколка из лагера по-рано.

                  Моля, дайте някакъв клип...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    Заповядай:

                    www.facebook.com/photo.php?v=666792856682686&set=vb.100000559334455&type=2&theater


                    www.facebook.com/photo.php?v=667158783312760&set=vb.100000559334455&type=2&theater

                    .youtube.com/watch?v=TUWOzKPST5o
                    Последно редактирано от чаро 4х4; 17-06-13, 08:38.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Искам да изкажа адмирации на целия ОРГА тим за добрата организация. И специални лични благодарности към Чаро и Наско които ми бяха поели целия престой на тяхна издръжка. Още веднъж - Благодаря Ви приятели.

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Чудесен уикенд .За да не изреждам по отделно, ще кажа че от всичко имаше на корем.
                        Поздрави
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0282.jpg
Прегледи:1
Размер:134.6 КБ
ID:5493732Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0281.jpg
Прегледи:1
Размер:148.8 КБ
ID:5493733
                        GSM 0888 611 289; 0877 611 289

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Ето малко клипове от мен. В предния пост писах, но отново искам да изкажа благодарност на тези мъже, които правят всичко по силите си и то без пари и без грам възнаграждение. Ако ние, състезателите не им благодарим за това, което направиха за нас, те просто нямат причина да го правят.
                          Хора, разберете, че Чаро, Наско, чичо Митко и другите НЕ ПРАВЯТ ПАРИ от това състезание. Те го правят от любов и най-вече ЗА МАЛКО БЛАГОДАРНОСТ И ТОПЛИ ДУМИ.
                          Така че отново благодаря за хубвото преживяване! И се моля да сте живи и здрави и да ни обичате както сега



                          Тук забележете няколко култови реплики на екипажа:
                          - Пълним се!
                          - Би мааму!

                          <...и няколко десетки литра по-късно...>

                          - А как ще се отводним?
                          - Представа си нямам!





                          Последно редактирано от tk3c-pyce; 17-06-13, 09:42.

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Получи се страхотно състезание - напълно си заслужава името Малката Ладога, който го изпусна може само да съжалява.

                            Имам и две препоръки към организаторите, щеше да е още по-яко ако имаше още малко километри около Дунав-а, например още едни 10 - 20 километра(по скоро 20 ) завъртени из блатата първия ден, не че малко се окаляхме ама можеше и още - примерно времето за преминаване да беше към 4-5 часа за да се изкефим максимално. И втората е свързана с това, че не можахме да си тестваме котвата - щеше да стане много интересно без асистиращи машини по екстремите или поне на един два.

                            Намерих и страхотни нови приятели . Благодарности за помощта най-вече на Здравко, механика на Гюнайдин и на всички колеги да оправим Галопера и да можем да се затеглим обратно към София.

                            Догодина пак сме там и очакваме още по-водно и още по-кално и още по-дълго и с още повече екстреми трасе.

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              600 метра, 500 метра, "Виждаш ли нещо", "Нищо не виждам", 300 метра, 200 метра, "Пълним са!"

                              Евала. Отивам да се гмурна с таралясника в Искъра

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Смело мога да заявя че това състезание сътворено от Чаро и Наско е най-готиното което съм карал.Беще едно невероятно приоключение.Благодаря на всички виновници за тези незабравими емоции.Искам да похваля и пилота ми Борко водния че ме слушаше и не отпускаше газта нито за миг.Можи би препоръката е ми трасето да беше по дълго ама как да го кажа като машината ни предаде на 2км преди финала.
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X