Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от koki4a_84 Преглед на мнение
    Ти врабчетата остави ама дунава иде и ще трябва да вържем саловете така като гледам
    Стига сте се плашили от Дунава.Няма да ви вкарвам на вода над 80-90см.Трасето ще бъде проходимо,проверено в деня преди състезанието!!!!!
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Абе със две думи ако сте изтарвали трака и горивото ви привършва и влезете в безиностанция да зареждате и ви искат леи значи сте у РУМЪНИЯ.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        Първоначално публикуван от eddiesoft Преглед на мнение
        Трасето ще стане, но като гледам какви врабчета-кръвопийци има .... И като гледах клипчетата - само Чаро не го хапят.
        Останалите сме като болни от дребна шарка. А как сърби.... В наделята се намазахме с репелента на musovir и работи. Обаче от съботата съм като петниста хиена.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          Абе колкото и да ни плашите-ще дойдем, и ще караме!
          Пък ако ще и да има азимут на брега на Дунав с градуси 00.00, и дистанция 2 км. Влизам с Франко, и докъдето...


          Използвам темата за да изкажа благодарностите си към Чаро, и най-вече към Янислав.
          Благодарение на тях вече имам ТрипХ, монтиран е, изпробван, работи коректно, остава пробата в реални бойни действия.
          Задължение е на Чаро да осигури хладилник за бирата, че ще е грях да черпя Янислав с топла бира. Няколко пъти.

          Благодаря ви приятели, радвам се, че има и такива хора в България.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Абе колкото и да ни плашите-ще дойдем, и ще караме!
            Пък ако ще и да има азимут на брега на Дунав с градуси 00.00, и дистанция 2 км. Влизам с Франко, и докъдето...


            Използвам темата за да изкажа благодарностите си към Чаро, и най-вече към Янислав.
            Благодарение на тях вече имам ТрипХ, монтиран е, изпробван, работи коректно, остава пробата в реални бойни действия.
            Задължение е на Чаро да осигури хладилник за бирата, че ще е грях да черпя Янислав с топла бира. Няколко пъти.

            Благодаря ви приятели, радвам се, че има и такива хора в България.
            Да съм осигурял хладилник,че щял да черпи Яни... бира.Абе,таранкоолу,не знаеш ли,че с с Яни пием само уиски или кайсиева?
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Да съм осигурял хладилник,че щял да черпи Яни... бира.Абе,таранкоолу,не знаеш ли,че с с Яни пием само уиски или кайсиева?
              И все пак като е изтудена ракията по хубаво се пие......А уиски Чаро не пие...
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                И все пак като е изтудена ракията по хубаво се пие......А уиски Чаро не пие...
                Предател!А уж си ми навигаторВсички знаят,че пия кола в огромни количества,ама защо ме компрометираш така?
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                  Предател!А уж си ми навигаторВсички знаят,че пия кола в огромни количества,ама защо ме компрометираш така?
                  Ъъъъъъ между кола и уиски има разлика..... Вземам си думите назад-ЧАРО ПИЕ УИСКИ и КОКА-КОЛА
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    А с репелента на Мусовир откъде може да се сдобием?
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                      А с репелента на Мусовир откъде може да се сдобием?
                      Има тема:репелент,поръчваш си и идва па куриер.Ако все пак не успееш да си купиш,ще те черпя за състезанието ./аз съм си поръчал 5лт./
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Има тема:репелент,поръчваш си и идва па куриер.Ако все пак не успееш да си купиш,ще те черпя за състезанието ./аз съм си поръчал 5лт./
                        Ние репелент ще си намерим, ти по-добре ни почерпи с кайсиевата, дето ще я изстудявате

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                          Ние репелент ще си намерим, ти по-добре ни почерпи с кайсиевата, дето ще я изстудявате
                          Ти най-добре донеси един дрегер,защото :

                          Написано е в програмата на състезанието,че на 15./събота/ след финала на трофито за деня ще има концерт на самодейци,а след него масова почерпка за състезателите.Това включва рибена чорба,20лт.кайсиева ракия/мое производство/,две или три агънца на чеверме, 150 кебапчета+150 кюфтета,по около 2бири /Ариана или Загорка /на човек .Това всичко е за сметка на организаторите,а оттам нататък кой каквото си носи или хареса от кетъринга.
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Ние репелент ще си намерим, ти по-добре ни почерпи с кайсиевата, дето ще я изстудявате
                            Стояне, не подценявай нуждата от репелент! Там два комара отнасят мокра тениска от простора!
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Ти най-добре донеси един дрегер,защото :

                              Написано е в програмата на състезанието,че на 15./събота/ след финала на трофито за деня ще има концерт на самодейци,а след него масова почерпка за състезателите.Това включва рибена чорба,20лт.кайсиева ракия/мое производство/,две или три агънца на чеверме, 150 кебапчета+150 кюфтета,по около 2бири /Ариана или Загорка /на човек .Това всичко е за сметка на организаторите,а оттам нататък кой каквото си носи или хареса от кетъринга.
                              Остави, ще превъртим дерегера. А това в червеното си е мъжка дума

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Малий , тва всичкото ще трябва да се изпива и изяжда иначе 120 минути наказание за пропуснат екстрем ,щото това си е Супер специален етап !
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X