Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Наско довечера ще качи още,защото при мен много бавно се качват в youtube-то.

    Трасето на А1 е готово-само 30км.,но..........готини!Има 3 азимута и 6,7 екстрема.Днес го минахме цялото отново за около 3,5 часа с почивките,рязането на паднали дървета,похапване и други такива отклонения във времето.
    Новините гледа ли? Дунав е прелял в Австрия. За колко време ще дойде и колко ще качи нивото? Дали ще е проблем?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

      Като гледам какви хубави локви и кал ще има, не се сдържам и се кандидатирам за навигатор.

      Квалификациите ми са:

      - състезания - 0
      - опит с Трип - 0
      - Азимути - само на теория

      За сметка на горното, имам мозък и бързо схващам. И желание имам, и шкембе също, но развивам лебедки бързо. Не ме е шубе от кал, змии и прочие.

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

        Както каза Чаро, тези два дни отхвърлихме доста работа. Сглобихме трасето за А1, набелязахме всички екстреми и го проверихме цялото. Навигацията е лесна, азимутите доста интересни, а екстремите със средна трудност, зависеща от нивото на Дунава и валежите около 15- 16 юни. Лично на мен ми се спря тока, защото една трета от трасето я минах пеша пред джипа за да водя Чаро, защото на 6-7 места Дунава е взел пътя и трябваше да проправяме нов през непрогледни шубраци и коварни пънове. От клиповете ще добиете бегла представа за онова което ви очаква. Само че, за вас трасето вече е обезопасено, обозначено и изсечено. Дори май попрекалихме с улесняването, та да не се наложи да махаме някои от маркерите.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

          Ето част от разчистването на трасето. Смея да твърдя, че на част от пътеките, не само джип, ами и човешки крак не беше стъпвал тази година след оттеглянето на водите на Дунава. Ако не друго, то поне рибарите ще са ни благодарни, че разчистихме перфектно пътищата към и покрай реката.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

            Ето още малко от правенето на трасето за А1
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

              Зравейте!Наистина и аз следя с тревога ставащото с реките в Австрия,Чехия,Германия.Много е вероятно нивото на Дунав да се покачи дотолкова,че да се наложи да преправяме трасето на А1,но не е болка за умиране.Най-много да отпадне някой участък,но пък за сметка на него ще се появят нови екстреми.Така че състезание ще има.Гласете си шнорхели,котви,лебедки и друго оборудване/водолазни бутилки,плавници,весла за джиповете/
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                Зравейте!Наистина и аз следя с тревога ставащото с реките в Австрия,Чехия,Германия.Много е вероятно нивото на Дунав да се покачи дотолкова,че да се наложи да преправяме трасето на А1,но не е болка за умиране.Най-много да отпадне някой участък,но пък за сметка на него ще се появят нови екстреми.Така че състезание ще има.Гласете си шнорхели,котви,лебедки и друго оборудване/водолазни бутилки,плавници,весла за джиповете/
                Стига си ги плашил, че да не се откажат. Откакто на Варненското ми лепнаха червения кръст на джипа мога да го играя както първа така и бърза помощ.

                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=SSv7-_DHpAQ
                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                0896 846 246

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                  http://offnews.bg/index.php/202416/o...en-e-zhalt-kod

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                    Като нямаме възможност да караме на Ладога ще караме на Нова Черна
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                      Като нямаме възможност да караме на Ладога ще караме на Нова Черна
                      На там вървят нещата! Ако прогнозите се окажат верни, бих си позволил да посъветвам Чаро, да проиграе вариант за наемането (при нужда) на МТ-ЛБ от "Гражданска защита" или на нещо еквивалентно...

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                        Моето МТ-ЛБ също ще свърши работа,Чаро го е тествал.Телефона е 113....

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                          Още една заявка за А1 Драгослав Янев/Димитър Колев- Мерцедес G КарДраго Варна.

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                            Трасето ще стане, но като гледам какви врабчета-кръвопийци има .... И като гледах клипчетата - само Чаро не го хапят. Има нещо гнило в цялата организация

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                              Ти врабчетата остави ама Дунава иде и ще трябва да вържем саловете така като гледам

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

                                Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                                Стига си ги плашил, че да не се откажат. Откакто на Варненското ми лепнаха червения кръст на джипа мога да го играя както първа така и бърза помощ.

                                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=SSv7-_DHpAQ
                                Не аз ти ги плашиш с този клип.Да уточня,че това давене не е част от трасето!Опитите на Свилен да премине Дунава с джипа/G-то/ и да го направи/прекръсти/ ARO/ бяха неуспешни,но това беше пред зимата,не сега.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X