Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Ето дойде и моя ред да благодаря,на Чаро,за посрещането,за рибената чорба и за много добре прекарания уикенд.
    Благодарности на Доктора за отзивчивостта и помоща, която получи съпругата ми, след това яко слънце в събота.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5167.jpg
Прегледи:1
Размер:231.8 КБ
ID:5382914

    Благодарности и за Колето от Нова Черна за вниманието с което ни обгради и ни заведе на мястото за снимане.

    Знам че," благодарност " не се яде , нито пък пие ,но аз обичам да си връщам.
    Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Чаро, благодаря за плакета и за оказаното внимание. А таксите ще ги ползвам при всички положения, дори да ме изгонят от вкъщи /то момента май наближава/
      Земи ми пусни аванта,едната такса да не се набутвам за догодина, пък аз щети дам да покараш Арото на Чаро.
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
        Благодарим за поканата, малко далечко ни идва за обяд . Да сте живи и здрави .На Мен не ми трябва пътна книга , нали знаеш кой е най-добрия навигатор.
        Да ви е сладко и поздрави на всички.
        Ако искаш мога да те заместя , и със сигурност ще разберат,че имат гости
        ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
        Г 230Е
        Г 500 0887 390 703

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

          Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
          Ако искаш мога да те заместя , и със сигурност ще разберат,че имат гости
          Ходи им покажи как се пие .
          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
          тел. 0889 017703
          0897 516030

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

            Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
            Ходи им покажи как се пие .
            Нямаш грижи, ще проклинат мига в които са те поканили,но ще ми трябва нотариално заверено пълномощно,че без него може и да не ме пуснат на софрата.
            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
            Г 230Е
            Г 500 0887 390 703

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

              Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
              Нямаш грижи, ще проклинат мига в които са те поканили,но ще ми трябва нотариално заверено пълномощно,че без него може и да не ме пуснат на софрата.
              Чаро никога няма да те върне . После ще разказваш .
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
                Земи ми пусни аванта,едната такса да не се набутвам за догодина, пък аз щети дам да покараш Арото на Чаро.
                Грешка,"шъ ми струши жипъ","ни му гу давай!" Край на цитата.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                  Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
                  Ето дойде и моя ред да благодаря,на Чаро,за посрещането,за рибената чорба и за много добре прекарания уикенд.
                  Благодарности на Доктора за отзивчивостта и помоща, която получи съпругата ми, след това яко слънце в събота.

                  [ATTACH=CONFIG]461719[/ATTACH]

                  Благодарности и за Колето от Нова Черна за вниманието с което ни обгради и ни заведе на мястото за снимане.

                  Знам че," благодарност " не се яде , нито пък пие ,но аз обичам да си връщам.
                  Я стига си благодарил,ами качвай снимките,....благодарител такъв
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                    Искам да благодаря на всички от Орга тима за перфектното организирано и проведено състезание , също така на всички колеги без които нямаше да се случи този празник на офроуда .
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Искам да благодаря на всички от Орга тима за перфектното организирано и проведено състезание , също така на всички колеги без които нямаше да се случи този празник на офроуда .
                      И НИЕ ТИ БЛАГОДАРИМ

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                        Чаро никога няма да те върне . После ще разказваш .
                        Ще дойдем на Стара Загора и ще ви донесем агнешка Новочерненска ПАЧА. Спрете да ядете./.
                        ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                        Г 230Е
                        Г 500 0887 390 703

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                          Благодарности и от Екипаж №121 за едно от най-приятните състезания....

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                            [QUOTE=Пламен Исаев;1871488]Ако на някой му се гледа,това са клипчета от нашата камера.
                            Забравих да я уплътня към кутията и ужасно трака,за което се извинявам.

                            Момчета Благодаря... пред Вас - зад Вас, беше удоволствие да се кара.Респект...
                            Съжелявам ,че Ви забавихме в екстрем 2, но мисля че не беше с много..
                            Последно редактирано от Zahari; 11-06-12, 23:31.
                            Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                            "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                              Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
                              Благодарности и от екипаж 129 с АРО:Вече изтрезняхме и благодарим на; Чаро;Наско;и на всички които организираха и помагаха иии готвиха рибената чорба.Изкарахме си добре и се видяхме с приятели.Състезанието беше перфектно с малки забележки ( относно слабия материал на дърветата на които вързвахме лебедките )но беше голям кеф.Оше веднъж Благодарско;шапка няма да ви свалям.и догодина живот и здраве пак.
                              Как не те е срам бе! Да ми наричаш джипа дърво,че и от слаб материал....
                              15 мин изгубих да се връзваш за мен

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                                Как не те е срам бе! Да ми наричаш джипа дърво,че и от слаб материал....
                                15 мин изгубих да се връзваш за мен
                                Добре де, виновен. На другото състезание ще карам само след теб, и ще ти върна 15-те минути.Дллъжник съм ти.
                                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                                Г 230Е
                                Г 500 0887 390 703

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X