Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Брейй,позната картинка,дано сте го угасили навреме.
    Миля ,че ДА ,освен това сме със шнорхел ,който не се вижда на снимката дано ни е спасил утрешния ден ще покаже като извадим свещите !
    http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

      Съжалявам за джипа на Ники. Яд ме е когато се объркват така нещата и го разбирам, щото съм го изпитвал на гърба си. Ето състезанието от нашата гледна точка:





      Изказвам благодарности към всички колеги, които спряха и ни оказаха помощ или поне попитаха "можем ли да помогнем". Смея да твърдя, че бяха повече от половината от джиповете, които минаха покрай нас. Чувството, че си между приятели е неописуемо. Затова и аз винаги спирам и питам дали да помогна. Момчета, шапка ви свалям!
      Благодаря и на колегите, които ни пускаха спортсменски да ги изпреварим, когато ги застигахме. Не знам дали само на мен ми се струва или наистина е така, но нивото на спортсменството в офроуда се е вдигнало значително. Радвам се изключително много и Ви благодаря!
      Последно редактирано от tk3c-pyce; 10-06-12, 18:15.

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

        Чавдаре, благодаря за грамотата "За най-удавен джип " ! Чудя се Младен в Разград защо не му се откъсна от душата такава за НАЙ-КРАТКО ДВИЖИЛ СЕ ДЖИП около 15 мин. с мотането накъде да тръгнем още на старта ,просто феродовия диск си замина дори без да ми благодари за приятните мигове ,които сме имали заедно ! На Трявна можеха да ни наградят с грамота за най-зачервени амортесьори ,но поне финиширахме ! Ей тази 2012г................. ИЗЕДИ МА ОТВЪТРЕ !
        http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

          Много е добро състезанието, браво на организаторите !!!

          Тази година ми се стори далече а и уаз-а е разглобен, но догодина няма да направя грешка да не уачствам

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

            Малко снимки и през моя обектив.
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

              Искам да благодаря на организаторите за перфектното състезание, което се получи.Специални благодарности за Тишо и Цецо /бялото пажеро от Нова Черна/ че помогнаха да залепим радиатора в събота и в неделя бях на линия.
              Аз лично си прекарах добре-починахме си и разпуснахме, въпреки че се повредих и двата дни- явно и патрула не може да ми устиска
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2012































                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                  Да кажа и аз моите впечатления.

                  Трофито, ако не бяха екстремите си беше чисто рали. Малко калчица имаше в гората, но организаторите нямат никаква вина за липсата на дъжд. Като се оплаках на Чаро вчера вечерта-той се оправда, че трасето е правено в дъждовно време, и тогава е било доста по-различно. Разбира се, че е така, та екстремите измиха лицето на състезанието-да бъде трофи. Не, че по онзи край няма в изобилие блата и калища, но те са за екстреми. За трофи трябват места трудни за преминаване, но все пак сравнително лесно преодолими. За да се карат някакъв брой километри, и да има удоволствие от карането на джип. Ама за следващата година ще си знаят...

                  Днешния траял си беше повече от перфектен. В началото като видях откъде иска да ни прекара си помислих дали не е добра идея да се съберем всички състезатели, и да хвърлим на Чаро един пердах, ама като преминах трасето, на финала имаше само адреналин и кеф. Та ми мина де...
                  Сравнително труден терен(за големия клас), но не невъзможен за преминаване-това което аз харесвам най-много.
                  За малкия клас(да е малък-колко да е малък...)-пак интересен маршрут, който в 90% повтаря трасето на големия, но без по-сериозните места, като някои джипове го прелетяха, а други видяха доста зор-значи показва степента на подготвеност и моженето на екипажа.

                  Вечерите бяха супер, видяхме се и си казахме наздраве с доста приятели, имаше си сянка, вода, кебапчийници(така едно време му викахме на кетъринга), и всичко си беше добре и приятно.

                  Чаро, не се отказвай за догодина, ако има някакви трудности-ще помагаме, но нека да го има това състезание-от година на година става по-добро.
                  Имам една претенция към теб, ама на лични, че да не разваляме хубавата тема. Утре, като си починем...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                    Да благодаря на всички за двата чудесни дни... Досега не съм бил на такова състезание и мога да кажа само едно РЕСПЕКТ
                    А преди да отделя ставащите снимки от мен една малка гатанка
                    Каква е разликата във двете снимки по автомобила отговора ще е утре
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1720869.jpg
Прегледи:1
Размер:353.5 КБ
ID:5382687Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1720877.jpg
Прегледи:1
Размер:361.9 КБ
ID:5382688
                    а през това време да не кажете че навигаторки не могат да сменят гуми
                    http://vbox7.com/play:1f9a168d6d
                    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                    Калоян Кирилов
                    LZ2ZGT

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                      Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                      Да благодаря на всички за двата чудесни дни... Досега не съм бил на такова състезание и мога да кажа само едно РЕСПЕКТ
                      А преди да отделя ставащите снимки от мен една малка гатанка
                      Каква е разликата във двете снимки по автомобила отговора ще е утре
                      [ATTACH=CONFIG]461315[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]461316[/ATTACH]
                      а през това време да не кажете че навигаторки не могат да сменят гуми
                      http://vbox7.com/play:1f9a168d6d
                      На едната снимка има номер а на другата не!!!
                      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                      "Mud Angels" Stara Zagora

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                        А ето така се търси изгубения номер:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6090031 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:118.2 КБ
ID:5382689
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                          Аз какво ли се опитвам да Ви тормозя
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:aP1720870.jpg
Прегледи:1
Размер:666.8 КБ
ID:5382690Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1720883.jpg
Прегледи:1
Размер:291.0 КБ
ID:5382691
                          А за мен това е един от примерите за взаимопомощта
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1730150.jpg
Прегледи:1
Размер:297.2 КБ
ID:5382692
                          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                          Калоян Кирилов
                          LZ2ZGT

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                            http://www.vbox7.com/play:mb9765afe6

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                              И аз искам да благодаря на Чаро за прекрасното състезание. Много ми харесаха специалните участъци и траяла .
                              п.п. Чаро прати ни два буркана курбан от агънцето по Еконт .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                                Класиране 09.06.2012 събота трофи
                                КЛАСИРАНЕ А1.docКЛАСИРАНЕ А2.doc
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X