Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Ехх,, мъка, мъка, защо не мога и аз да участвам. Пуста му работа. Все пак привет от Геноа и успех на всички участници желая!
    Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

    0888 20 93 63

    Коментар


    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

      Шишчета от комари ще има ли?
      Питам,защото нали са колкото врабчета големи.
      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

      Коментар


      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

        Трасето се преминава без екстремите за около 3ч.45мин.спокойно каране,т.е.не в състезателно темпо.Има си своите "скрити лимонки","полегнали полицаи"/да ме прощават/,а също и "вкопани в земята такива".
        Вътрешна гума при правилен монтаж може да се използва за "преплуване" на даден участък.За целта Коле вкарваш гумата като пояс около Витарата и като видиш вода я надуваш.После е лесно -къде с гребла,къде с ръце, мерак като има,намира се и решение/нещо такова ли беше?/
        Молете се /всички от А1/ Дунава да се смили и смали ,защото ще се затрие една от най-интересните части на трасето за вас.В момента нивото продължава да пада и това е добре.Само още около метър и всичко ще е ОК!
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

          Ето за какво ви говори Чаро. Момчета, това не е екстрем, това е основен път от трасето близо до екстрема.



          На Чаро и на Самурая тази година им върви само по вода.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

            Ми дайте условие, че състезанието е само за дизелови джипове-те поне не се боят от водата

            Сериозен въпрос-ако по време на състезанието някой джип угасне(и няма палене заради водата)-ще има ли асистираща машина за да го извади и да се освободи пътя? Или да заобикаляме откъдето намерим за добре?
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

              Не се плашете от водата.Това е преминаването с най-дълбоката вода.Всички останали са с вода максимум до коляно.А за асистираща машина-да ще има трактор с двойно и адекватни съдии.
              След като поисушихме "Трифун" продължихме по трасето без проблеми .
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Ми дайте условие, че състезанието е само за дизелови джипове-те поне не се боят от водата

                Сериозен въпрос-ако по време на състезанието някой джип угасне(и няма палене заради водата)-ще има ли асистираща машина за да го извади и да се освободи пътя? Или да заобикаляме откъдето намерим за добре?
                Коле, ако е толкова много водата, няма да ви пуснем оттам. Целта не е да удавим всички машини. Самурая беше пълен до стъклата с вода. Подгизнаха ни задниците до края на трсето, а това се случи на 10- тия километър. Иначе асистиращи машини ще има на трудните места.
                А и си отвисхме един час докато дойде помощ.

                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                  Еееееееех това наистина взе да прилича на надпревара с лодки и джетове ! Ще си ги носим какво да се прави ! Не че нямам опит в това да ги правя подводници тези джипове !????
                  Последно редактирано от 4nikix4; 04-06-12, 10:31. Причина: доп.
                  http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                  Коментар


                  • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                    И все пак аз да се подготвя .....и мачта с платна планирам в случай че ми свърши тока в акумулатора.....
                    Прикачени файлове
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Ми дайте условие, че състезанието е само за дизелови джипове-те поне не се боят от водата

                      Сериозен въпрос-ако по време на състезанието някой джип угасне(и няма палене заради водата)-ще има ли асистираща машина за да го извади и да се освободи пътя? Или да заобикаляме откъдето намерим за добре?
                      Ти да не вземеш да се уплашиш.......носи си здрав колан да може да вържеш джипа за някоя топола и кат падне водата ще додиш да си прибереш джипа.....така бяха вързали един трактор....виж си подписа........
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                        Ааа, аз лесно се не плаша, ама нали сме на състезание-ако не класиране-поне завършване гоним... Ако в делкото има риба-какво правим а?

                        Пък ти с тез танкови шнорхели недей да се ежиш... Знаем на каква височина е делкото на дайхатсуто

                        Наско ме успокои-нямало да има изпитание за подводници. Това не отменя ангажимента му да почерпи де...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                          Само от ИАРА да не видят клипа, че ще дойдат да ви проверяват за риболовни билети
                          Аз се запасявам с водоустойчевият калъф на лумикса /според производителя до 5 метра/, и резервен апарат за снимки на 3 метра под вода
                          А за времето дано синоптика и http://www.accuweather.com да познаят, че в неделя не искам да вали...

                          Ето и за района на Тутракан:http://sinoptik.bg/tutrakan-bulgaria-100726141/10-days
                          Последно редактирано от чаро 4х4; 04-06-12, 18:33.
                          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                          Калоян Кирилов
                          LZ2ZGT

                          Коментар


                          • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                            Понеже,както ми се струва/дано да греша/ се плашите от водата,ами нека ви покажа как се прави:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:521383_296467593773888_107544209332895_649827_911957673_n.jpg
Прегледи:1
Размер:88.0 КБ
ID:5380823Ако някой желае,мога да го запозная с пилота,преминал безпроблемно въпросната "страшна"локва!
                            Ето и идея за нощуване:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:547905_417408568299206_470448840_n.jpg
Прегледи:1
Размер:59.9 КБ
ID:5380824
                            А ето и попълнението на наградният фонд:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04062012008.jpg
Прегледи:1
Размер:63.5 КБ
ID:5380825Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04062012007.jpg
Прегледи:1
Размер:53.0 КБ
ID:5380826
                            Отново към наградният фонд:За първите в двата класа,за двата дена има осигурени по 20лт.гориво,осигурени от ЕКОПЕТРОЛ
                            Последно редактирано от чаро 4х4; 04-06-12, 17:57.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                              Чаро знаеш че пред нищо няма да се спрем -защо предизвикваш съдбата....знаеш че съм готов за всичко във офроуда.Купона е важен.Важно е да ни е кеф.......на всички участници.Не можеш да ни уплашиш със екстреми -само още повече ни нахъсваш за това невероятно състезание.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • От: НОВА ЧЕРНА 2012

                                Записване и за Любомир Димитров ,трофи ,А 1,Нисан Патрол, Варна
                                GSM 0888 611 289; 0877 611 289

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X