Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Ааа, аз лесно се не плаша, ама нали сме на състезание-ако не класиране-поне завършване гоним... Ако в делкото има риба-какво правим а?

    Пък ти с тез танкови шнорхели недей да се ежиш... Знаем на каква височина е делкото на дайхатсуто

    Наско ме успокои-нямало да има изпитание за подводници. Това не отменя ангажимента му да почерпи де...

    Остави коментар:


  • meha1971
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Ми дайте условие, че състезанието е само за дизелови джипове-те поне не се боят от водата

    Сериозен въпрос-ако по време на състезанието някой джип угасне(и няма палене заради водата)-ще има ли асистираща машина за да го извади и да се освободи пътя? Или да заобикаляме откъдето намерим за добре?
    Ти да не вземеш да се уплашиш.......носи си здрав колан да може да вържеш джипа за някоя топола и кат падне водата ще додиш да си прибереш джипа.....така бяха вързали един трактор....виж си подписа........

    Остави коментар:


  • meha1971
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    И все пак аз да се подготвя .....и мачта с платна планирам в случай че ми свърши тока в акумулатора.....
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • 4nikix4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Еееееееех това наистина взе да прилича на надпревара с лодки и джетове ! Ще си ги носим какво да се прави ! Не че нямам опит в това да ги правя подводници тези джипове !????
    Последно редактирано от 4nikix4; 04-06-12, 10:31. Причина: доп.

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Ми дайте условие, че състезанието е само за дизелови джипове-те поне не се боят от водата

    Сериозен въпрос-ако по време на състезанието някой джип угасне(и няма палене заради водата)-ще има ли асистираща машина за да го извади и да се освободи пътя? Или да заобикаляме откъдето намерим за добре?
    Коле, ако е толкова много водата, няма да ви пуснем оттам. Целта не е да удавим всички машини. Самурая беше пълен до стъклата с вода. Подгизнаха ни задниците до края на трсето, а това се случи на 10- тия километър. Иначе асистиращи машини ще има на трудните места.
    А и си отвисхме един час докато дойде помощ.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Не се плашете от водата.Това е преминаването с най-дълбоката вода.Всички останали са с вода максимум до коляно.А за асистираща машина-да ще има трактор с двойно и адекватни съдии.
    След като поисушихме "Трифун" продължихме по трасето без проблеми .

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Ми дайте условие, че състезанието е само за дизелови джипове-те поне не се боят от водата

    Сериозен въпрос-ако по време на състезанието някой джип угасне(и няма палене заради водата)-ще има ли асистираща машина за да го извади и да се освободи пътя? Или да заобикаляме откъдето намерим за добре?

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Ето за какво ви говори Чаро. Момчета, това не е екстрем, това е основен път от трасето близо до екстрема.



    На Чаро и на Самурая тази година им върви само по вода.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Трасето се преминава без екстремите за около 3ч.45мин.спокойно каране,т.е.не в състезателно темпо.Има си своите "скрити лимонки","полегнали полицаи"/да ме прощават/,а също и "вкопани в земята такива".
    Вътрешна гума при правилен монтаж може да се използва за "преплуване" на даден участък.За целта Коле вкарваш гумата като пояс около Витарата и като видиш вода я надуваш.После е лесно -къде с гребла,къде с ръце, мерак като има,намира се и решение/нещо такова ли беше?/
    Молете се /всички от А1/ Дунава да се смили и смали ,защото ще се затрие една от най-интересните части на трасето за вас.В момента нивото продължава да пада и това е добре.Само още около метър и всичко ще е ОК!

    Остави коментар:


  • Тодор Тодоров (Тошко)
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Шишчета от комари ще има ли?
    Питам,защото нали са колкото врабчета големи.

    Остави коментар:


  • SEA_WOLF
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Ехх,, мъка, мъка, защо не мога и аз да участвам. Пуста му работа. Все пак привет от Геноа и успех на всички участници желая!

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Аз имам вътрешна от ЮМЗ-то... Ще събере три екипажа.

    Гадняр...

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Или вътрешна гума 16ка

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Чаро,спасителна лодка да си носим ли,или само пояси...

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2012

    Такааааа,ТРАСЕТО НА ТРОФИТО Е НА 100% ПРОВЕРЕНО И ЗАВЪРШЕНО!Наско ще даде указания на брифинга в петък вечер/20.00ч/и по-кратък такъв в събота сутрин от 9.30-9.45ч.

    Приятели,колеги,МОЛЯ,РЕШЕТЕ СИ В КОЙ КЛАС ЩЕ КАРАТЕ,ЗАЩОТО, КЛАС А2 НЯМА ДА ИМАТ БОНУСИ,НЯМА ДА ИМАТ И ПРАВО ДА ВЛИЗАТ В ЕКСТРЕМИТЕ,НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ИМАТ ЛЕБЕДКА ИЛИ НЕ! ПРИ ТЕГЛЕНЕ НА СТАРТОВ НОМЕР ТРЯБВА ДА ЗАЯВИТЕ ОКОНЧАТЕЛНО В КОЙ КЛАС ЩЕ КАРАТЕ.ЗА КЛАС А1 ЕКСТРЕМИТЕ СА ОПИСАНИ В ПЪТНАТА КНИГА,А ДАЛИ ЩЕ ВЛИЗАТ ТЕ СИ РЕШАВАТ.НАКАЗАНИЯТА СИ ОСТАВАТ,КАКТО СА ЗАПИСАНИ В ПРАВИЛНИКА.
    ЗА КЛАС А1,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ШНОРХЕЛ,ЗАЩОТО.........НЕКА НАСКО ВИ ОБЯСНИ С ВИДЕО!
    Последно редактирано от чаро 4х4; 03-06-12, 20:30.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X