Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KRISTO-SVISHTOV
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Айде бе Чаро от кога те чакам да направиш това съобщение!!!!!

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Здравейте приятели!
    С голямо удоволствие искам да ви съобщя,че традиционото състезание в Нова Черна тази година ще се проведе на 09. и 10.06.2012г.
    Състезението ще бъде двудневно,като първият ден ще бъде трофи с няколко екстрема за бонуси,а вторият ден ще бъде траял на ново трасе,в близост до старото.
    Предвижда се за трофито трасе по пътна книга около 50-60км.,като ще има блата,гора,рекичка/не Дунава/ и черни пътища за свързване до екстремите.
    Традиционо ще има палатков лагер,хотел "Роял" също е на разположение.
    Нека мине Трявна ,пък тогава ще почнем да правим и записването и ще напиша подробен регламент.
    За въпроси и контакти-Чавдар Владимиров,тел.0887/912 075

    Моля модераторите да го включат в официалният календар. Нова Черна 09.-10.06.2012г.

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

    А къде си тръгнал на офроуд с дълги вентили бе? Виж на някоя витара, ама с оригинални джанти къде са завряни вентилите. Почти е невъзможно да ги скъсаш...
    Все пак ми е първо състезание- учим се в движение
    Поздрави

    Остави коментар:


  • ваньо василев
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Здравейте колеги,
    поздравявам всички Ви,за ентусиазма с който подготвяте машините си и се хвърляте в състезанието.
    Не мога да разбера защо редите така произволно класирането ?
    Малко хронология - по желание на екипаж 18 и със съгласието на останалите засегнати,старта му е изместен с две места напред/Нарушавам правилата,тъй като не уведомявам за това главния съдя ? Впредвид състоянието на трасето,преценявам,че това няма да облагодетелствува екипажа и вземам решение на момента и самостоятелно./
    Стартирам екипажа.който се препъва на първия десен завой и при подготовката за втория си,вече успешен опит неволно напуска трасето/това се вижда от всички участници на старта,колко са тези които са забелязали аз не мога да отговоря?
    В духа на феърплея,налагам 10 минути наказание.
    Малко са тези които познавам, но бай Матьо нама как да не го зная.Непосредственно след финала го информирам за евентуални контестации,на което той естественно,благородно,както подобава на голям състезател само се усмихва и кимва разбирателно ! Следва протест от навигатора след награждаването,но контестация липсва ???
    Преминаването на екстрем 3 , за екипаж 18 и екипаж 19 , според колегата е еднотипно,с тази разлика,че екипаж 18 лееко е подръпнат от машината ?!?/ Бонусите и за двата екипажа са зачетени ???/
    Това е хронологията на събитията около този екипаж 18,от гледна точка на формиране,на общото време !
    Никакво намерение намам да Ви ощетявам,старая се да съм безпистрастен въпреки,че сред вас е моят голям приятел Свилен Максимов,който все оше не е ставал първи,когато съм имал щастието да съм сред ВАС ?!
    Лично за мен това състезание безапелационно бе спечелено от екипаж 22,не зная какво харакири е направено на този дракстер,но времето му е фантастично,а скоростта му по пред финалната дига бе като на пистово трасе !
    Никога не съм си позволявал да засегна състезател - колега на трасето,ако съм го направил сега моля да ме извините.
    Можете да си правите вариации на три числа от трети род,но както се казва - каквото е това е !

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    Момчето не е виновно- просто никой не искаше да се вози при мен Като се има предвид че досега не се е возил в джип даже по ''разходки'' нормално е да се притеснява. Все пак се справи добре- не скочи в движение Благодаря му, че ме изтърпя и благодаря на Краси, че ми предостави камерата
    Ако не ми се караше така неистово-мога да се возя при теб, ама пусто ми се кара. Но пък и в навигацията си има голяма доза удоволствие, ако си намериш точния навигатор може да имате успехи.

    А къде си тръгнал на офроуд с дълги вентили бе? Виж на някоя витара, ама с оригинални джанти къде са завряни вентилите. Почти е невъзможно да ги скъсаш...

    Остави коментар:


  • meha33
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
    Къде видя вода в калта
    Даде сори в калта.Имаше всепак и малко водичка.Както и дае беше супер това е важното.Прекарахмеси направо супер.

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    А ве, Борко, къв тоя навигатор бе? Ако преброя колко пъти казва "леко, леко бе"... Всъщност не мога да броя дотолкова...
    Момчето не е виновно- просто никой не искаше да се вози при мен Като се има предвид че досега не се е возил в джип даже по ''разходки'' нормално е да се притеснява. Все пак се справи добре- не скочи в движение Благодаря му, че ме изтърпя и благодаря на Краси, че ми предостави камерата

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
    пък ако не изтраеш, още тази.
    Пиши ме отсега

    Остави коментар:


  • Лъчезар
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Браво Чаро, много готино състезание си спретнал!
    Догодина ти пожелавам още по-добро да направиш, пък ако не изтраеш, още тази.

    Остави коментар:


  • kokoff
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
    Предполагам говориш за хвърлянето на Чавдар във водата Или е друго
    Къде видя вода в калта

    Остави коментар:


  • meha33
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
    Това беше най-готиното ми преживяване на състезанията.....
    Предполагам говориш за хвърлянето на Чавдар във водата Или е друго

    Остави коментар:


  • meha1971
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
    Ето и втория клип:

    Това беше най-готиното ми преживяване на състезанията.....

    Остави коментар:


  • Black_Devil
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Чаро искам да те попитам къде ще е следващото състезание в Силистренска или Русенска област?

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Имам питане.
    Като разглеждахме карнетите на снимките ни направи впечатление, че има бонуси от по 6; 8 минути. Даже и по една минута.
    Откъде идват тези нестандартни времена, при положение, че бонусите са по 20, 10 и 5 минути?

    Искам да подчертая, че не се съмнявам в почтеността и добрите намерения на Чаро. Но тези времена ме смущават...

    Тези бонуси от 1....2.....6мин. са от чакането на тапи по траяла.Мисля,че вече е ясно.

    Остави коментар:


  • Тодор Тодоров (Тошко)
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Ето и втория клип:

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X