Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

    Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
    Миналогодишното издание го пропуснах заради скъсано шаси на Витарата и липса на време да го оправя. То сега положението не е много по-цветущо - дреболии за правене много а време никак, на всичкото отгоре и парно нямам още, но не ми се изтърва купона, така че Ице пиши в списъка:
    Николай Динков / (не знам кой), Сузуки Витара, приключенци, + двойна стая за 2 нощувки;
    Коко, аз съм минал по тоа път миналата година.
    Бат Деко беше шунтирал парното и го играхме този филм . Вземи един литър антифриз във пулвелизатор и пръскай предния джам от въгре да не замръзва. Останалото е купон.......... (rock)
    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #62
      От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

      Нещо слаба ми се струва Шуменската агитка и по този повод да запиша още един турист:
      Бехчет Кочан / ........ Тойота (лъскава ) - две нощувки ( в двойна стая ) + такса утре по Еконта
      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
      0898 51 31 46

      Коментар


      • #63
        От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

        Приемате ли туристи от гр.Лом?
        Елвис Мартинов/Анета Димитрова-Щаер Пух 300-две нощувки (двойна стая)+веселата част
        +такса по сметката

        Коментар


        • #64
          От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

          За да бъде Шуменската група най-голяма, в клас турист да се запишем и ние:
          Венелин Бояджиев / Урал Абил гр. Шумен -Suzuki SAMURAI
          Такса турист
          Двойна стая една нощувка за 31.01
          Два куверта за веселата час
          Общо 130 лв утре с банков превод

          Коментар


          • #65
            От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            Давам шампионски Патрул под наем...
            Шампионски, ама Патрул, иначе казано голямо и тежко желязо!
            Не се обиждай, ама предпочитам да карам леки джипки, а Витарата все ще я "стъкмя" колкото да се позабавляваме.
            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
            0899 00 2221 Николай Динков
            skype: kokonp

            Коментар


            • #66
              От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

              Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
              Шампионски, ама Патрул, иначе казано голямо и тежко желязо!
              Не се обиждай, ама предпочитам да карам леки джипки, а Витарата все ще я "стъкмя" колкото да се позабавляваме.
              Отделно, че Витарата е по-шампионска, особено в конкретното състезание.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #67
                От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                Да го отпишем тогава,няма да ни го докара!
                Той Борко нали тенекеджия(бояджия), ще си го оправи...

                Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                Коко, аз съм минал по тоа път миналата година.
                Бат Деко беше шунтирал парното и го играхме този филм . Вземи един литър антифриз във пулвелизатор и пръскай предния джам от вътре да не замръзва. Останалото е купон.......... (rock)
                То и ние с Иван Жоров сме го играли - Шумен 2013 го карахме без парно Там от многото лебедки не ни остана време да мислим за парно!
                Последно редактирано от koko_np; 12-01-15, 12:56.
                Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                0899 00 2221 Николай Динков
                skype: kokonp

                Коментар


                • #68
                  От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                  Да добавим:
                  Кристиян Кирилов,Бисер Кулинов-2 стаи за 2 нощувки/2х60 и 2х60/+ такса старт/60/ -300лв.Превод извършен!
                  Забравил съм таксата за веселата част но ще я платим на място.

                  Коментар


                  • #69
                    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                    И тъй като не пропускам участие всяка година в това забавно мероприятие за тази се записвам в клас турист/мисля да го карам по лежерно, но знае ли се/ с още два екипажа както следва:
                    1. Ивайло Василев/Дора Василева - TLC 70
                    2. Борислав Бонев/Даниела Бонева - Мицубиши Паджеро
                    3. Пламен Василев/Татяна Маринова TLC 78
                    Таксите за участие и нощувки в три двойни стаи за двете вечери са преведени вече. За веселата част на място.

                    Коментар


                    • #70
                      От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                      Първоначално публикуван от Иво Василев Преглед на мнение
                      И тъй като не пропускам участие всяка година в това забавно мероприятие за тази се записвам в клас турист/мисля да го карам по лежерно, но знае ли се/ ...
                      Иво, то и аз не мисля да си давам много зор, ще ходим както винаги да се забавляваме, но все пак съм "приключенец"
                      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                      0899 00 2221 Николай Динков
                      skype: kokonp

                      Коментар


                      • #71
                        От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                        На вниманието на Г-н Панов: В стартовия списък нашият отбор е записан "Лудогорски Тикви", което е леко неправилно. Това име е собственост на бат Деко и Емо Комаровски, докато бягаха с оранжеревата Уазка, и спираха дъха на всички състезатели и зрители с /без/УМНОТО си каране. На колене съм пред идола ми бат Деко: "Дръж лоста, че първа изключва! То туй масло е от двигателя, нямаше време да го оправям, бях за дърва. Ама няма да се запали, то сега е студено... Дръж вратата, че не се затваря!" Тези Декови думи са от една тренировка за "Изгубени".
                        Да , ама Деко избяга в Шумен, моя Андро стана софиянец, и съдбата ме събра с Емо Комаровски. И от остатъците от двата отбора - "Лудогорски Тикви" и "Сортови Семена", се сформира нов отбор, може би със затихващи функции: "Сортови Тикви". Докато затихвахме, станахме най-добре класиралия се български отбор на "Шумен" миналата година.
                        Моля името на отбора да бъде променено в протокола.
                        Наздраве на всички, и съм много радостен, че Коко от Нови Пазар също ще кара! Аз от него се уча, стига е съдийствал! /То и фамилия Мехови идват, и те са страхотна конкуренция, ама нали сме от Кубрат, ще си помагаме!!!/
                        Георги Донев, 0889 437 687
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • #72
                          От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                          Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                          На вниманието на Г-н Панов: В стартовия списък нашият отбор е записан "Лудогорски Тикви", което е леко неправилно. Това име е собственост на бат Деко и Емо Комаровски, докато бягаха с оранжеревата Уазка, и спираха дъха на всички състезатели и зрители с /без/УМНОТО си каране. На колене съм пред идола ми бат Деко: "Дръж лоста, че първа изключва! То туй масло е от двигателя, нямаше време да го оправям, бях за дърва. Ама няма да се запали, то сега е студено... Дръж вратата, че не се затваря!" Тези Декови думи са от една тренировка за "Изгубени".
                          Да , ама Деко избяга в Шумен, моя Андро стана софиянец, и съдбата ме събра с Емо Комаровски. И от остатъците от двата отбора - "Лудогорски Тикви" и "Сортови Семена", се сформира нов отбор, може би със затихващи функции: "Сортови Тикви". Докато затихвахме, станахме най-добре класиралия се български отбор на "Шумен" миналата година.
                          Моля името на отбора да бъде променено в протокола.
                          Наздраве на всички, и съм много радостен, че Коко от Нови Пазар също ще кара! Аз от него се уча, стига е съдийствал! /То и фамилия Мехови идват, и те са страхотна конкуренция, ама нали сме от Кубрат, ще си помагаме!!!/
                          Променено !
                          Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                          Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                          Mercedes Benz ML55 AMG
                          Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                          Коментар


                          • #73
                            От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Кога е бил шампионски,че нещо нямам спомен?
                            Даже не помпя да има завършено състезание.
                            Не помниш, щото си древен, ама ние, по-младите помним...
                            Прикачени файлове
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #74
                              От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                              Не помниш, щото си древен, ама ние, по-младите помним...
                              То на местна почва не се брои.

                              Коментар


                              • #75
                                От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                                То на местна почва не се брои.
                                Ти даже на местна почва се трошиш...
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X