Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кольо
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
    Ако четеш внимателно ще видиш,че преминаването на екстремите не е задължително,не са последователни и можеш да минеш през толкова и такива екстреми,колкото жената дава.
    Да бе, те не са задължителни, ама може ли да има екстрем, и да не се набухам в него... Лошото е, че ще трябва сам да си опъвам лебедката.

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    Имаш време да сложиш още една седалка за сина.
    Няма място вече бе... Отзад всичко е пълно с гуми, джекове, котви...

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Почна да се оправдаваш предварително. Ми се струва.
    Пилците се броят в неделя.
    Ако с навигатор жената ви бия кво пИчеля... С тази тежка гега ще затънете в дълбоката лудогорска кал, а аз ще правя кръгчета покрай вас и ще ви свиря с бибитката.

    Остави коментар:


  • Младен Стоянов
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Не е честно.
    Допреди малко си мислех, че идваме на сравнително леко състезание, с главна цел удоволствие и тазпускане. Сега става сериозен офф, и тези които сме с неподготвени навигатори сме с намалени шансове за добро представяне.

    Ама нейсе, и така е добре, ще караме докато жената не започне да заплашва с развод...
    Или пък именно тогава ще ми дойде музата за каране
    Няма грешка.Мероприятието е основно за удоволствие.Състезателния елемент не е задължителен.Просто тази година решихме да вкараме нов елемент за по-голямо забавление-азимутите-само те са последователни,щото няма как иначе.Ако четеш внимателно ще видиш,че преминаването на екстремите не е задължително,не са последователни и можеш да минеш през толкова и такива екстреми,колкото жената дава.

    Остави коментар:


  • ico_net
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от icofen Преглед на мнение
    Може ли координати на хотел Тифани.Как се стига до там по пътя за Попово или за Лозница.
    В първия пост има кординати
    Първоначално публикуван от ico_net
    .............
    ВАЖНО !
    Поради запълване на хотелската част в СПА комплекс "Островче",
    нощувките на новозаписалите се от този момент нататък ще бъдат
    пренасочени към хотел "Тифани" -
    http://hoteliinfo.com/hotel-tifaniс GPS координати N 43 ̊ 27.780 E 26 ̊ 28.694
    Договорена цена на нощувка за двойна стая - 40лв

    Има подсигурен транспорт между двата хотела /2.9км/
    .............

    Остави коментар:


  • icofen
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
    ТИ чети втория ден какви екстреми кви чудесий са ти приготвили пък аз гледай какви координати бия само колегата icofen да не ме бие утре
    Благодаря! Записах си ги и утре вечер ще се разбере

    Остави коментар:


  • andirz
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
    3.5.Първите 2 контроли трябва да се вземат до 11ч.След този час,на точките няма да има контроли и няма да бъдат поставяни печати в контролните талони. А СТАРТА НЕ Е ЛИ В 11 часа ВТОРИЯ ДЕН
    Андро,прав си.Не сме променили програмата за старта на втория ден.Ще има кратък брифинг в 9.45 и в 10ще бъде даден старта.Това ще бъде променено и ще си получите точната програма на брифинга.
    Даскале нали рече да четем и аз чета...................

    Остави коментар:


  • targa
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Не е честно.
    Ако знаех, че ще има екстреми за преминаване, задължение за последователност на преминаване през точките нямаше да взема жената за навигатор, а някой който е в час с джипове и офроуд. Допреди малко си мислех, че идваме на сравнително леко състезание, с главна цел удоволствие и тазпускане. Сега става сериозен офф, и тези които сме с неподготвени навигатори сме с намалени шансове за добро представяне.

    Ама нейсе, и така е добре, ще караме докато жената не започне да заплашва с развод...
    Или пък именно тогава ще ми дойде музата за каране
    Почна да се оправдаваш предварително. Ми се струва.

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Не е честно.
    Ако знаех, че ще има екстреми за преминаване, задължение за последователност на преминаване през точките нямаше да взема жената за навигатор, а някой който е в час с джипове и офроуд. Допреди малко си мислех, че идваме на сравнително леко състезание, с главна цел удоволствие и тазпускане. Сега става сериозен офф, и тези които сме с неподготвени навигатори сме с намалени шансове за добро представяне.

    Ама нейсе, и така е добре, ще караме докато жената не започне да заплашва с развод...
    Или пък именно тогава ще ми дойде музата за каране
    Имаш време да сложиш още една седалка за сина.

    Остави коментар:


  • Младен Стоянов
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    3.5.Първите 2 контроли трябва да се вземат до 11ч.След този час,на точките няма да има контроли и няма да бъдат поставяни печати в контролните талони. А СТАРТА НЕ Е ЛИ В 11 часа ВТОРИЯ ДЕН
    Андро,прав си.Не сме променили програмата за старта на втория ден.Ще има кратък брифинг в 9.45 и в 10ще бъде даден старта.Това ще бъде променено и ще си получите точната програма на брифинга.

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
    Четете последните промени на правилника в първия пост.
    Не е честно.
    Ако знаех, че ще има екстреми за преминаване, задължение за последователност на преминаване през точките нямаше да взема жената за навигатор, а някой който е в час с джипове и офроуд. Допреди малко си мислех, че идваме на сравнително леко състезание, с главна цел удоволствие и тазпускане. Сега става сериозен офф, и тези които сме с неподготвени навигатори сме с намалени шансове за добро представяне.

    Ама нейсе, и така е добре, ще караме докато жената не започне да заплашва с развод...
    Или пък именно тогава ще ми дойде музата за каране

    Остави коментар:


  • Йордан Йорданов
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    За формат Lat/Lon hddd mm.mmm координатите на Тифани са N43 27.787 E26 28.695 (има го на картата на ГПС-а)

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Ще ги скъсаме нали....по танци

    Остави коментар:


  • andirz
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
    Андро при вас вали ли,ще бъде голяма киша носи си водолазния костюм.
    ТИ чети втория ден какви екстреми кви чудесий са ти приготвили пък аз гледай какви координати бия само колегата icofen да не ме бие утре

    Остави коментар:


  • andirz
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Първоначално публикуван от icofen Преглед на мнение
    Може ли координати на хотел Тифани.Как се стига до там по пътя за Попово или за Лозница.
    координати х-л тифани N43 27 800 E 26 28 677

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2013

    Андро при вас вали ли,ще бъде голяма киша носи си водолазния костюм.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X