Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    Пак за различни неща говорим, ама нейсе. Каквото дадете като регламент-по това ще караме. Просто се мъчех да дам малко справедливост в класирането, ама както казах-каквото дадете-това ще е.

    Като гледам снимките отсега се моля да няма сняг...

    Друго въпросче:
    Колко долу-горе ще са точките? И колко километра долу-горе ще трябва да се навъртят за да се вземат. Знам, че е силно разтегливо-зависи коя точка след коя ще се взема, но все пак може да се направи някакъв ориентировъчен километраж.
    Да си направим сметка за горивото. То си има и буксуване, и други неща, ама все пак... Аз повече от 120-130 километра по черно не се наемам да мина. Особено ако е съчетано с доста кал и буксуване...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #62
      От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Пак за различни неща говорим, ама нейсе. Каквото дадете като регламент-по това ще караме. Просто се мъчех да дам малко справедливост в класирането, ама както казах-каквото дадете-това ще е.

      Като гледам снимките отсега се моля да няма сняг...

      Друго въпросче:
      Колко долу-горе ще са точките? И колко километра долу-горе ще трябва да се навъртят за да се вземат. Знам, че е силно разтегливо-зависи коя точка след коя ще се взема, но все пак може да се направи някакъв ориентировъчен километраж.
      Да си направим сметка за горивото. То си има и буксуване, и други неща, ама все пак... Аз повече от 120-130 километра по черно не се наемам да мина. Особено ако е съчетано с доста кал и буксуване...
      Най- краткия вариянт между точките е между 30-35 км и в този сняг които валя миналата седмица се минава за около 2 часа до 3 ... с дърпането с лебедка
      Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
      Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
      Mercedes Benz ML55 AMG
      Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

      Коментар


      • #63
        От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Еее, супер, поне за гориво няма да мисля...

        С губенето и буксуването да ги направя 100 пак е приемливо.
        А и лебедката е отремонтирана и само чака по-сериозен баир за тестване.

        Ако не ми мине котка път-там съм.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #64
          От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
          А кой ще организира в Ст.Загора - а бе Белята си е беля.
          Тедо Белята си търси повод да е далеч от комбинация - жена ми с Витарата до неговото ТойоСан . Бяга като дявол от тамян. Като старши трябваше да изкажеш по-конкретно мнение , ама си извинен - ще го караме на принципа " не питай Старио - питай патило " . Та идеята за такова състезание е преди " съкровището " и то беше организирано от братя Петрови - собственици на нашия форум. То беше в Старопланинския масив над Бухово и Кремиковци и бяха раздадени на старта фотоапарати "еднодневки" с лента - значи е било отдавна , няма да цитирам година за да не сбъркам. Идеята наистина е добра за приключенско мероприятие, Без състезателен характер. Смея да го твърдя като участник и очевидец на такъв вид мероприятия , че Идеята и Всичко хубаво приключва когато се даде старт за време и награди. Дори и наградите да са символични . При такива състезания след старта настъпва Голям ХАУС и срещи от третия вид са неизбежни . Ако промените регламента за първия ден може и да се замисля . Втория ден е супер - да не си помисли Колето , че съм се притеснил . Успех с начинанието и приятно посрещане на 2012 г.
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • #65
            Re: От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
            Тедо Белята си търси повод да е далеч от комбинация - жена ми с Витарата до неговото ТойоСан . Бяга като дявол от тамян. Като старши трябваше да изкажеш по-конкретно мнение , ама си извинен - ще го караме на принципа " не питай Старио - питай патило " . Та идеята за такова състезание е преди " съкровището " и то беше организирано от братя Петрови - собственици на нашия форум. То беше в Старопланинския масив над Бухово и Кремиковци и бяха раздадени на старта фотоапарати "еднодневки" с лента - значи е било отдавна , няма да цитирам година за да не сбъркам. Идеята наистина е добра за приключенско мероприятие, Без състезателен характер. Смея да го твърдя като участник и очевидец на такъв вид мероприятия , че Идеята и Всичко хубаво приключва когато се даде старт за време и награди. Дори и наградите да са символични . При такива състезания след старта настъпва Голям ХАУС и срещи от третия вид са неизбежни . Ако промените регламента за първия ден може и да се замисля . Втория ден е супер - да не си помисли Колето , че съм се притеснил . Успех с начинанието и приятно посрещане на 2012 г.
            Айде сега регламента крив,стига се оправдава на свой ред,ами ела да участваш в "Изгубени Витари в Лудогорието" .Весело Посрещане на Нова Година.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #66
              От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Ако сколасам до 8 Януари да боцна новата моторетка идвам и аз да видим тия Витари губят ли се из лудогорието
              Лудак

              Коментар


              • #67
                От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                Втория ден е супер - да не си помисли Колето , че съм се притеснил
                Какво да се притеснявам... Аз си знам, че те е страх да караш траял.

                Наздраве Иване
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #68
                  От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА ! Наздраве !!!
                  Последно редактирано от ico_net; 31-12-11, 23:44.
                  Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                  Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                  Mercedes Benz ML55 AMG
                  Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                  Коментар


                  • #69
                    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Честита на всички.Наздраве

                    Коментар


                    • #70
                      От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Чудничко ....Честита Нова Година на всички ..Да сте живи и здрави Вие и ЖЕЛЕЗАТА,които карате.
                      Да се запишем за ПРИКЛЮЧЕНИЕТО и НИЕ :
                      Захари Захариев Атанас Арабаджиев Нетуоркс-Рейсинг УАЗ "ВАСИЛИЙ"
                      Свилен Максимов Пламен Генчев Нетуоркс-Рейсинг Джиип Чероки
                      Последно редактирано от Zahari; 01-01-12, 18:15.
                      Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                      "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                      Коментар


                      • #71
                        От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        ...Zahari
                        Да се запишем за ПРИКЛЮЧЕНИЕТО и НИЕ :
                        Захари Захариев Атанас Арабаджиев Нетуоркс-Рейсинг УАЗ "ВАСИЛИЙ"
                        Свилен Максимов Пламен Генчев Нетуоркс-Рейсинг Джиип Чероки[/QUOTE]

                        Честита Нова Година и от мен!Вече си мислех,че не сте видели темата!Ааа,и честито ви именник!Някое руско чудо сте подготвили май!

                        Коментар


                        • #72
                          От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Честита Нова Година,да сте живи,да сте здрави и бай Матьо все да ви вади от калта...ха,ха,ха...

                          Коментар


                          • #73
                            От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            Не е "ЧУДО"... ТОЙ е възрастен и добър даже бих казал МЪДЪР..и да,има имен ден.. да ми е жив и здрав...
                            Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                            "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                            Коментар


                            • #74
                              От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                              Чудничко ....Честита Нова Година на всички ..Да сте живи и здрави Вие и ЖЕЛЕЗАТА,които карате.
                              Да се запишем за ПРИКЛЮЧЕНИЕТО и НИЕ :
                              Захари Захариев Атанас Арабаджиев Нетуоркс-Рейсинг УАЗ "ВАСИЛИЙ"
                              Свилен Максимов Пламен Генчев Нетуоркс-Рейсинг Джиип Чероки
                              От кога УАЗА се включи в Неторкс-рейсинкЗначи ли това че другите джипове са в бокса и пускате последна възможност.Ха наздраве и честита нова година.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • #75
                                От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Честита Нова Година и от мен!!Безаварийно каране през 2012

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X