Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    За първия ден се стараем умишлено да избягваме такива участъци,но някои точки са достъпни от повече от една посока и възможните комбинации между точките са мнооого и зависи само от вас от къде ще подходите.
    За втория ден има странични наклони-вижда се на видеото,но там най-много да се полегне на страни(освен,ако не правите глупости)-няма на къде да се търкаляте.Пък и не знам Божков и Гецата какво ще ви забъркат до тогава.
    Все пак целта ни е да е безопасно и в същото време да се забавлявате.
    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

    Коментар


    • #47
      От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
      ......Аз пък почвам да се плаша
      Нема се пУашиш.....И нали мрънкаше,че не те каня да караш с нас.Е,сега си официално поканен,а аз ще се погрижа да имаш видео и интервю ще ти взема даже....
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • #48
        От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
        Нема се пУашиш.....И нали мрънкаше,че не те каня да караш с нас.Е,сега си официално поканен,а аз ще се погрижа да имаш видео и интервю ще ти взема даже....
        много съм срамежлив за интервюта!Но навигатора ми е мн.отворен!
        Ще обмислим поканата/за която благодаря/ но ние немоЙМ да си го мерим с батковците с гУлемите жИпки!Признавам си че сме по скоро от типа"полянкаджии" и си оДим на баррбекУто с джиПо.....бе разходкаджии а туй състезанието цццц сИрИозна раБта!
        най много да се изложим -- но това го умеем най добре


        Весело посрещане на новата година!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #49
          От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          За втория ден Гошо и Никито си знаят работата и да не им се меси никой със даване на съвети.

          Коментар


          • #50
            От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            Виждам нещо ново и интересно,напомня ми на "Съкровището на Т-Макс",но пък със Събор,при това здраво каране два дена,не е за изпускане,ако има възможност ще дойда да се позабавлявам и аз.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #51
              От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
              Виждам нещо ново и интересно,напомня ми на "Съкровището на Т-Макс",но пък със Събор,при това здраво каране два дена,не е за изпускане,ако има възможност ще дойда да се позабавлявам и аз.
              А кой ще организира в Ст.Загора - а бе Белята си е беля.

              Коментар


              • #52
                От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                А кой ще организира в Ст.Загора - а бе Белята си е беля.
                Тази отговорна задача вече е приоритет на други ,аз ще се забавлявам в Лудогорието
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #53
                  От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                  За втория ден Гошо и Никито си знаят работата и да не им се меси никой със даване на съвети.
                  Изрових няколко снимки от архива , направени на мястото където ще се кара втория ден -траяла :
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG4835.jpg
Прегледи:2
Размер:170.4 КБ
ID:5331102Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG4837.jpg
Прегледи:1
Размер:155.4 КБ
ID:5331103Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG4838.jpg
Прегледи:1
Размер:138.8 КБ
ID:5331104 , ако и това не привлече вниманието...
                  0897/833 689 - Николай Божков

                  Коментар


                  • #54
                    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Точно такива препядствия трябва да има за втория ден,супер е...

                    Коментар


                    • #55
                      От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Въпросче към организаторите:

                      Ако вечерта на първия ден се окаже, че има два екипажа с еднакъв брой посетени точки, но точките не са едни и същи как ще се класират?
                      В смисъл-единия "комплект" точки може да е много по-лесен за вземане от другия, и така единия екипаж ще му е било по-лесно.
                      Но поради спукана гума например(или някаква друга нелепост) този който е направил по-добро каране и се е справил с по-гадните точки се е добрал до финала втори. Няма да е справедливо да е класиран на второ място. Добре е да се помисли за степенуване на точките по трудност, като този критерий се взема под внимание единствено при определяне на класирането при равен брой "взети" точки. Инак класирането нека да си е по критерия за най-голям брой заснимани точки.

                      Малко неясно стана, но ако трябва ще се опитам да го обясня по-разбрано.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #56
                        От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        Май ще трябва да форсирам работата по клетката.

                        Коментар


                        • #57
                          От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Коле напълно си прав,трябва да се има под внимание-сложност,дължина и време и съответно точки за всеки .

                          Коментар


                          • #58
                            От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Въпросче към организаторите: Ако вечерта на първия ден се окаже, че има два екипажа с еднакъв брой посетени точки, но точките не са едни и същи как ще се класират? В смисъл-единия "комплект" точки може да е много по-лесен за вземане от другия, и така единия екипаж ще му е било по-лесно. Но поради спукана гума например(или някаква друга нелепост) този който е направил по-добро каране и се е справил с по-гадните точки се е добрал до финала втори. Няма да е справедливо да е класиран на второ място. Добре е да се помисли за степенуване на точките по трудност, като този критерий се взема под внимание единствено при определяне на класирането при равен брой "взети" точки. Инак класирането нека да си е по критерия за най-голям брой заснимани точки. Малко неясно стана, но ако трябва ще се опитам да го обясня по-разбрано.
                            ... по принцип идеята е да има две отделни класирания и сътветно за единия ден 1,2, и 3 място и за другия 1,2 и 3 място и едно 1-во място за двата дена. .... а ето и от мен малко снимки от маркирането на точките ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4857.JPG
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:5331131Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4798.JPG
Прегледи:1
Размер:120.7 КБ
ID:5331128Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4861.JPG
Прегледи:1
Размер:93.6 КБ
ID:5331125Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4805.JPG
Прегледи:1
Размер:116.6 КБ
ID:5331129Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4713.JPG
Прегледи:1
Размер:78.2 КБ
ID:5331126Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4813.JPG
Прегледи:1
Размер:153.4 КБ
ID:5331130Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4714.JPG
Прегледи:1
Размер:120.7 КБ
ID:5331127
                            Последно редактирано от ico_net; 30-12-11, 19:21.
                            Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                            Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                            Mercedes Benz ML55 AMG
                            Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                            Коментар


                            • #59
                              От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              А бе това е ясно. Нека да има класиране за всеки отделен ден, и накрая-генерално.

                              Моето писание беше само за първия ден, и за разликата между преминаването на различни по трудност точки.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #60
                                От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                А бе това е ясно. Нека да има класиране за всеки отделен ден, и накрая-генерално.

                                Моето писание беше само за първия ден, и за разликата между преминаването на различни по трудност точки.
                                С две думи ще има седем награди .... три за единия ден ...три за втория и една за най- добрия "Приключенец" от двата дена
                                Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                                Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                                Mercedes Benz ML55 AMG
                                Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X