Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
    Действително следите в снега помагат, но от друга страна снега скрива черните пътища, които не са обозначени на картата. Предлагам някоя неделя през март-април да си донамерим точките!
    Това със донамирането на точките и аз искам да го направя.Но ще гледам да няма сняг.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      Следите и помагат и пречат. По-голямата част от километрите минахме по места без следи и ако на някои места някой е тръгнал по следите ни сигурно доста ни е псувал защото водеха на много интересни и недостъпни места.
      Има една история за млад състезател на картинг: Застанали състезателите на пистата ,дали им сигнал за старт и всички се изстреляли на пред но единия останал на място. Коментатора и публиката помислили че младия състезател има дефект в карта но не било така. Състезателя оставил другите да направят преднина от два-три завоя и тогава потеглил. Обиколка след обиколка младежа скъсявал дистанцията , изпреварвал конкурентите си и накрая спечелил състезанието.
      Извода е : Едно е да гониш друго е да те гонят,като гониш виждаш грешките на състезателите пред теб и си правиш своя стратегия.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        като гониш виждаш грешките на състезателите пред теб
        Ъхъ, като видиш в снега как дирите стигат до никъде и се отказваш да продължаваш по тях. Щото е ясно, че е дърво. Това поне за малките джипове. Друго е байМатьовия звяр...
        Ма и гегата на Свилен не можала да пробие към едната точка. Та карането по следи определено е плюс. Само трябва да си даваме сметка, че оставилия следите може и да не е знаел къде отива.

        От друга страна, ако няма сняг за мен е по-добре да няма следи, така не се подвеждам, и сам си правя плана откъде и как да мина.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Има една история за млад състезател на картинг: Застанали състезателите на пистата ,дали им сигнал за старт и всички се изстреляли на пред но единия останал на място. Коментатора и публиката помислили че младия състезател има дефект в карта но не било така. Състезателя оставил другите да направят преднина от два-три завоя и тогава потеглил. Обиколка след обиколка младежа скъсявал дистанцията , изпреварвал конкурентите си и накрая спечелил състезанието.
          Извода е : Едно е да гониш друго е да те гонят,като гониш виждаш грешките на състезателите пред теб и си правиш своя стратегия.
          Че помагат следите помагат, но не трябва да се кара само по следи, че стават грешки, питайте изпатилите в Трявна на точката с фургона(аз не съм от изпатилите). На подобно състезание не трябва да те е страх да тръгнеш по маршрут по който не е минавано. Например на 28 точка русенската група направиха час и половина преминаване през гората а ние след като се снимахме без джипа заобиколихме няколко км. и се озовахме от другата страна на хижата за 15минути.
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            Ето малко видео за тези които не са присъствали.По хронолигичен ред малко по малко.
            Награждаването от Губенето в събота
            Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

            Коментар


            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Ето едно видео още:

              Всичко е изиграно от артисти!
              Всяка прилика с лица и събития е случайна.
              Ако някой познае някои лица,значи артистите са си изиграли добре ролята.

              Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

              Коментар


              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                ЕВАЛА ТОШКО !!!!!
                Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                Mercedes Benz ML55 AMG
                Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                Коментар


                • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  Тъй като гледам май ще трябва да отидем още веднъж до Островче... Да намерим другите точки които не можахме да стигнем в снега. А аз да си намеря и калника...
                  И вечерта пак на купон в ресторанта...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Много мераклии за донамиране на точките,хм....?!Ама да ви кажа на мен в снега ми беше по-интересно и приятно,отколкото в калта-хем е трудничко,хем е чистичко-супер!
                    Моля,не се стеснявайте и качвайте снимките,които сте си направили.Една от идеите на формата беше всеки екипаж да има много снимки за спомен.И ние видяхме,че има страхотни снимки!Не бъдете толкова скромни и качвайте!
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Б Л А Г О Д А Р Я
                      Н А
                      В С И Ч К И
                      З А
                      Д О Б Р И Т Е
                      Д У М И
                      !!!
                      Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                      Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                      Mercedes Benz ML55 AMG
                      Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                      Коментар


                      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        След като главния организатор благодари,време и аз да споделя моите впечатления от мероприятието.
                        1.Имах опасение,че на старта ще ви е скучно,докато въведете точките,но наблюдавахме стартова треска и кроене на стратегии.
                        2.Направи ми много добро впечатление колегиалното отношение на приключенците-нямаше никакви препирни и спорове.На трудните точки(поне където успях да бъда),където имаше тапи всеки чинно си чакаше и после нямаше никакво мрънкане.Имаше прекрасни примери на взаимопомощ и работа в екип.
                        3.Дисциплината на участниците и изпълнението на правилника и инструкциите ме впечатли.
                        4.Очаквах да ходим по горите и да търсим "изгубени" до късна доба,но това не се случи.Браво!
                        5.Най-голямо удоволствие ми достави да гледам усмивките на снимките ви,както и когато финиширахте-сигурен знак,че се забавлявахте!
                        6.Не можах да присъствам до края на купона,но има доказателства,че вие харесал.

                        И аз благодаря на всички участници и гости!Без вас това събитие нямаше да се случи по този начин и с този дух!Вие,с Вашето участие дадохте живот на една добра идея и спомогнахте за сбъдването на една моя мечта!Благодаря!
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          ....КОГАТО ПРИКЛЮЧЕНЦИТЕ ГОВОРЯТ-ОРГАНИЗАТОРИТЕ МЪЛЧАТ.....
                          ФОРМАТЪТ Е УСПЕШЕН...
                          ЩОМ ВИЕ СТЕ ДОВОЛНИ,ЦЕЛИТЕ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ СА ПОСТИГНАТИ...
                          ПИЛЦИТЕ СЕ БРОЯТ НА ЕСЕН,А ТОЧКИТЕ И ПО ГЕРГЬОВДЕН......
                          БЛАГОДАРЯ....
                          На бой отиват само старците!

                          Коментар


                          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            Малко снимки и от нашия екип:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010065.JPG
Прегледи:1
Размер:385.4 КБ
ID:5342583Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02547.jpg
Прегледи:1
Размер:81.4 КБ
ID:5342577Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02553.jpg
Прегледи:1
Размер:80.3 КБ
ID:5342578Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02557.jpg
Прегледи:1
Размер:97.7 КБ
ID:5342579Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02576.jpg
Прегледи:1
Размер:76.2 КБ
ID:5342580Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02578.jpg
Прегледи:1
Размер:111.5 КБ
ID:5342581Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02580.jpg
Прегледи:1
Размер:78.2 КБ
ID:5342582
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              А аз да си намеря и калника...
                              Нека съдиите да проверят снимките на Кольо, които са с автомобила, да не би нарочно да си е скъсал калника и да се снима с него, все едно че е с колата до точката.
                              Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                              Коментар


                              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Браво момчета, направили сте наистина страхотно състезание-пожелавам и за напред да го правите и да стане традиция!
                                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X