Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    Първоначално публикуван от KRISTO-SVISHTOV Преглед на мнение
    Кристиян Кирилов-за двете вечери вариант "А".
    Моля, заявките на е-маила !
    Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
    Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
    Mercedes Benz ML55 AMG
    Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

    Коментар


    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Eй, това кръчмарите по вашия край нещо се излагат като видят малко повече клиенти на куп. През 2008 в "Кованлък" оставиха участниците в "Адвенчър България 2008" гладни в буквалния смисъл на думата.
      Ами именно това е идеята ! .... да няма издънки ...но..... като гледам има не повече от 10-12 заявки..... такаче маи ще има гладни
      Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
      Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
      Mercedes Benz ML55 AMG
      Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

      Коментар


      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Здравейте, имам питане за първия ден. Както се разбра метео обстановката ще е доста сложна- студ и снеговалеж, което предполага още по трудно намиране на път под снежната покривка. Има ли опция точките, които са маркирани на дървета или стълбове и има няколко начина за достигане до тях, да се направят видими от всички посоки. Например да са опасани с лента, за да не се лутаме излишно между дърветата в търсене на номера, защото ние никога няма да сме сигурни за правилния път и посока. А ако има и странични навявания много от корите на дърветата ще са заснежени и номерата на точките по трудно видими.
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Важно !!!

          Всekи който не си e дал заявка за менюто ... - МОЛЯ, да си носи суха храна за 3 дни !
          Последно редактирано от ico_net; 23-01-12, 12:41.
          Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
          Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
          Mercedes Benz ML55 AMG
          Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

          Коментар


          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
            Здравейте, имам питане за първия ден. Както се разбра метео обстановката ще е доста сложна- студ и снеговалеж, което предполага още по трудно намиране на път под снежната покривка. Има ли опция точките, които са маркирани на дървета или стълбове и има няколко начина за достигане до тях, да се направят видими от всички посоки. Например да са опасани с лента, за да не се лутаме излишно между дърветата в търсене на номера, защото ние никога няма да сме сигурни за правилния път и посока. А ако има и странични навявания много от корите на дърветата ще са заснежени и номерата на точките по трудно видими.
            Да ще има ....но повече инфо на брифинга.
            Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
            Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
            Mercedes Benz ML55 AMG
            Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

            Коментар


            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Моля, заявките на е-маила !
              Нестава нещо на е-мейла.Немога да го стартирам.

              Коментар


              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                Важно !!!

                Всekи който не си e дал заявка за менюто ... - МОЛЯ, да си носи суха храна за 3 дни !
                А пък аз си мислех, че ще бъдем в гората само един ден.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                  Здравейте, имам питане за първия ден. Както се разбра метео обстановката ще е доста сложна- студ и снеговалеж, което предполага още по трудно намиране на път под снежната покривка. Има ли опция точките, които са маркирани на дървета или стълбове и има няколко начина за достигане до тях, да се направят видими от всички посоки. Например да са опасани с лента, за да не се лутаме излишно между дърветата в търсене на номера, защото ние никога няма да сме сигурни за правилния път и посока. А ако има и странични навявания много от корите на дърветата ще са заснежени и номерата на точките по трудно видими.
                  Наско е прав. Вчера на лова, като гледах дърветата как бяха покрити със сняг почти до половината от обиколката им, точно за точките си помислих, че ако са от същата страна посмъртно не можеш да ги намериш.

                  Коментар


                  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Първоначално публикуван от Иво Василев Преглед на мнение
                    Раздаване на точките, съответно с техните координати си мисля,че трябва да стане в петък вечерта /на брифинга/ , а не на следващия ден точно преди старта, тъй като самото им въвеждане отнема време и е добре това да стане предварително.
                    Петък вечер ? после кой ще ходи да дири бай Матей из горите през ноща .

                    Коментар


                    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                      Петък вечер ? после кой ще ходи да дири бай Матей из горите през ноща .
                      А и предлагам той да е от първите старирали че хем по -малко цигари ще изпуши хем партина ще прави в снега

                      Коментар


                      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        Андро аз не мога да карам през ноща,пък и къде ли да ходя,нали все се губя.Дано на другия ден да бъде интересно.

                        Коментар


                        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Заявка за менюто за 118 и 218 стая(Кирил Петков).За 2-та дни по 3 менюта А и 3 менюта B.

                          Коментар


                          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            ПРИМЕРНИ МЕНЮТА ЗА 27.01.2012г.
                            ВАРИАНТ „А” – 18.20лв.:
                            1. Салата „Овчарска” – 5.50лв.; 2. Предястие „Хрупкави сиренца” – 3.30лв.; 3. Свинска вратна пържола на скара с гарнитура зеле с моркови и ризото с гъби – 8.90лв. 4. Питка /земелка/ - 1бр. – 0.50лв.
                            ВАРИАНТ „Б” – 18.40лв.: 1. Салата „Шопска” – 4.50лв.; 2. Предястие „Пушено сирене с бекон на шиш” – 4.40лв.; 3. Пилешки руладини с моцарела и босилек с картофено пюре – 9.00лв. 4. Питка /земелка/ - 1бр. – 0.50лв.
                            ПРИМЕРНИ МЕНЮТА ЗА 28.01.2012г.
                            ВАРИАНТ „А” – 16.30лв.: 1. Лятна салата /домати, лук, пипер, патладжан, сирене/ – 4.30лв.; 2. Мариновано свежо сирене /мащерка, чубрица, чесън на прах, риган/ 100гр. – 2.00лв.; 3. Рулца от свинско контра филе с бекон и топено сирене с картофено пюре – 9.50лв. 4. Питка /земелка/ - 1бр. – 0.50лв.
                            ВАРИАНТ „Б” – 16.40лв.: 1. Зелена салата – 5.00лв.; 2. Разядка от патладжан /патладжан, домати, сирене, чесън/ - 2.00лв. 3. Пилешка мешана скара /пържола, бут, филе, маринова крилца/ - 8.90лв. 4. Питка /земелка/ - 1бр. – 0.50лв.
                            В допълнение на предложените менюта, за тази вечер ще има кулинарна изненада от домакините.

                            Предвид евентуално по-късното прибиране в хотела на 28.01.2012г., за бързина и удобство предлагаме и обедно меню. Желаещите могат да заявят предварително своите предпочитания:
                            ВАРИАНТ „А”:


                            1. Пилешка супа, руло „Стефани”, две филии хляб, баклава – 8.00лв.
                            ВАРИАНТ „Б”:
                            2. Гъбена супа /манатарки/, пилешко с ориз, две филии хляб, бисквитена торта – 8.50лв.
                            МОЛИМ ДА ЗАЯВИТЕ СВОИТЕ ПРЕДПОЧИТАНИЯ НАЙ-КЪСНО ДО 23.01.2012г., ЗА ДА СИ ОСИГУРИМ БЪРЗО И СПОКОЙНО ОБСЛУЖВАНЕ В РЕСТОРАНТА НА ХОТЕЛА.
                            За 27ми заявката ми е 2 пъти вариант А и 1 порция Б. За 28ми- 2 пъти вариант А и едно обедно меню вариант Б. Благодаря.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Не обичам някой да ми налага какво да ям...
                              Та ще си поръчвам на място каквото и колкото ми хареса, а ако не искат да ни сервират(баси и ресторантьорите)-за всеки случай ще си носим кроасани и салам... Имам и ракия и вино... Макар и не в ресторанта-пак ще си направим купона...
                              Ама що да е тъй?..
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Не обичам някой да ми налага какво да ям...
                                Та ще си поръчвам на място каквото и колкото ми хареса, а ако не искат да ни сервират(баси и ресторантьорите)
                                ... Ама що да е тъй? ...
                                Щото най-вероятно кухнята им няма достатъчно персонал и не е в състояние да се оправи с много поръчки наведнъж.
                                И аз не обичам да ми налагат, ама един път подобни ресторантьори ни оставиха гладни, пък наблизо не виждам да има други кръчми ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X