Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    Имам ВЪПРОС...
    Ако към подхода за една точка или нейде из трасето сме се устремили няколко коли от различна посока към някаква цел, ако се срещнем едни срещу други, КОЙ точно трябва да даде път, ососбенно в път-тесен и със страничен наклон?
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
      Честно да си кажем на повечето състезания по интересен за гледане(ако си намериш интересна точка) е първия ден.На много от състезанията втория ден са едни кръгчета на затворено трасе, в които няма особена емоция.Лично аз си купих джип, след като присъствах на едно състезание в Трявна и бях попаднал на интересна точка за гледане в гората.Емоцията беше незабравима за мен и в пъти повече от тази на затвореното трасе на другия ден.Е, точно тогава се запалих по офроуда и до ден днешен винаги ми е по интересно да гледам първия ден из горите.От известно време и като участник(навигатор) в състезания пак по се кефя на трофито.Мислех да се вдигна от Враца и да дойда да гледам,но само за затворения кръг на втория ден не ми се бие толкоз път.Поздрави на всички участници!
      Не знам защо, но си мисля, че траяла е есенцията на офроуда. Там е концентрирана всичката емоция на едно място. И публиката ще може да се наслади на всичко , без пропуски.
      Samurai Gemax

      Коментар


      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Е ако предницата или страничната врата е явно до точката, за кво да слизам? Не гледате ли къв студ е?
        На мен пък ми се откача вратата от пантите, имам и калник за части, на снимката ако няма трите елемента не се зачита точката. В правилата трябва да е упоменато дори "Да се вижда състезателния или регистрационния номер" и " човек с каска " ако изобщо ще ползваме такива.Момчета , какво сте измислили за награда, не че ще я печеля(ще карам само първия ден)но не сте загатнали нищо. За празника на гр.Разград интересно какво ще е. Замислих се как нищо не знам за региона ви и с какво е известен, почвам да ровя из нета да се образовам
        Последно редактирано от banjo; 19-01-12, 03:42.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          На мен пък ми се откача вратата от пантите, имам и калник за части, на снимката ако няма трите елемента не се зачита точката. В правилата трябва да е упоменато дори "Да се вижда състезателния или регистрационния номер" и " човек с каска " ако изобщо ще ползваме такива.Момчета , какво сте измислили за награда, не че ще я печеля(ще карам само първия ден)но не сте загатнали нищо. За празника на гр.Разград интересно какво ще е. Замислих се как нищо не знам за региона ви и с какво е известен, почвам да ровя из нета да се образовам
          Със сигурност ще има антибиотици!/ракия,вина......./Какво значение има наградният фонд-точно никакво на фона на положителните емоции и срещата на добри познати и приятели.Все пак това е първото за тази година състезание.Нека да си се разходим из гората,да няма аварии,пък другото ...."каквото е дал Господ "/ако не знаеш вица ,като се видим ще ти го кажа./
          Имам резервен кардан /за точките де/,ама на Самурая е много малък,та ще търся от Камаз и ще го влача
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            Разбира се че няма никакво значение каква е наградата, дали ще е ламаринена купа или коч но трябва да има интрига. За мен предизвикателството и наградата е да карам един нов формат състезание с приятна компания.
            Идеята ми бе да уважим спонсорите които са помогнали да се осъществи надпреварата. Май пак не се изразих правилно ама ме мързи да пиша вече така че спирам.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              Имам ВЪПРОС...
              Ако към подхода за една точка или нейде из трасето сме се устремили няколко коли от различна посока към някаква цел, ако се срещнем едни срещу други, КОЙ точно трябва да даде път, ососбенно в път-тесен и със страничен наклон?
              И аз си го мислих, но вярвам, че организаторите са помислили. И все пак, ако ние не се пазим, не виждам кой ще успее да ни опази.

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              На мен пък ми се откача вратата от пантите, имам и калник за части, на снимката ако няма трите елемента не се зачита точката. В правилата трябва да е упоменато дори "Да се вижда състезателния или регистрационния номер" и " човек с каска " ако изобщо ще ползваме такива.Момчета , какво сте измислили за награда, не че ще я печеля(ще карам само първия ден)но не сте загатнали нищо. За празника на гр.Разград интересно какво ще е. Замислих се как нищо не знам за региона ви и с какво е известен, почвам да ровя из нета да се образовам
              Надуваш се защото ти е лесно с обикновения колан. Знаеш ли къв зор е да слезеш и да се качиш в онова недоразумение?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Утре е последния срок за записване. Дай поне заявка и ще си 40 в началния списък. За недуразумения ли ще си говорим нали знаеш в какво недоразумение се возя.
                Последно редактирано от banjo; 19-01-12, 08:52.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  Първоначално публикуван от Конов Преглед на мнение
                  ....Благо,отговарям на тебе,
                  защото съм сигурен ,че така всички ще го прочетат......
                  Обявено е от организаторите,че фотографи,отразяващи приключението ЩЕ ИМА...
                  Това са:
                  1.Тодор Тодоров/ТОШКО/...
                  2.Иван Иванов/ИТИ/
                  3.Стоян Драев-ако има практическа възможност....
                  Какво по хубаво от това,че към тези 40 снимащи фотоапарата,можем да добавим още поне 2 професионални...
                  За да разсея в теб,всякаква надежда,че фотографи няма да бъдат допускани,ще добавя,че ще има такива от всички местни медии,
                  24 часа,а по всяка вероятност и Телевизионен канал....
                  Трасето,местността,където ще се губите,/на много малко места има сигнал за мобилните оператори/,НЯМА ДА БЪДЕ ОТЦЕПЕНА....
                  Нали ти е ясно,че с екипажите,които участвуват,идват било то като техническа асистенция или близки поне по 3 души на екипаж...
                  Тези хора със сигурност ще гледат и ще подкрепят своите представители....
                  Така, че фотографите в трасето,ще са ти най-малкия проблем...
                  Фотографите,НЯМА да имат координати на нито една точка....
                  Ще снимат ,където сметнат за добре,достатъчно е да не пречат-на всички състезания е така...
                  Правилникът за приключението,важи с еднаква сила,за всички участващи...
                  В трасето непредвидени срещи,ще имат всички екипажи...,ДАНО ДА СА ЗДРАВОСЛОВНИ...
                  Доказал си се,като ЗДРАВОМИСЛЕЩ СЪСТЕЗАТЕЛ и на нито едно състезание, в което ти си участвал и лично аз съм наблюдавал,не съм видял да размахваш лопата,освен по предназначението и...
                  Убеден съм,че и на Разградското приключение,няма да я използуваш за друго...
                  Високата скорост,НЕ Е гаранция,за покоряване на по-вече точки....
                  Напротив,откриването на местонахождението на дадена точка,е свързано с избора на най-подходящия път до нея..,а навързването на няколко последователно е правилната стратегия.
                  Колкото,до броя на точките,и разположението им,мога да УВЕРЯ ВСИЧКИ УЧАСТВАЩИ,
                  че на практика е невъзможно изтичането на информация.
                  Има маркирани МНОГО точки,а кои ще бъдат предпочетени ще се реши буквално в последния момент,в зависимост най-вече от метео условията и действителния брой на участващите...
                  Вие/участващите/ще ги научите ,като брой и координати , СЛЕД СТАРТА....
                  Колкото до това,дали ще участва екипажът Ви,решението е единствено Ваше...
                  Определено сте претенденти за призово класиране....
                  Не се притеснявайте от наличието на много фотографи;Същия уекенд има спортни събития в града и повечето журналисти с фотоапарати ще са там.Пък и повечето преставители на местните медии не са свикнали да си цапат обувките с горска кал.

                  Коментар


                  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                    Извинявам се много на организаторите,за предложението за промяна на началния час на брифинга,ако може да бъде изтеглен за по- късен час.Тъй като не само ние , но може би и други колеги ,няма да могат да се класират до 19.00 часа,свързано е с часа за приключване на работния ден.БЛАГОДАРЯ ЗА РАЗБИРАНЕТО.
                    Не е лошо наистина да се помисли за по-късен час на брифинга. За тези, които сме по-отдалеч ще е невъзможно да се домъкнем за 19 часа. Това за сутринта не е решение, тъй като ще ни чакат ред други задачи. Поздрави и успех с организацията.

                    Коментар


                    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Имам ВЪПРОС...
                      Ако към подхода за една точка или нейде из трасето сме се устремили няколко коли от различна посока към някаква цел, ако се срещнем едни срещу други, КОЙ точно трябва да даде път, ососбенно в път-тесен и със страничен наклон?
                      Е как кой?!? То си има утвърдено правило: Предимство има по-големият!
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        По закон правилото е на дясно стоящия,но по закона на джунглата на нахалника и силния.Така,че въоръжете се братя за да се отбранявате.

                        Коментар


                        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                          По закон правилото е на дясно стоящия,но по закона на джунглата на нахалника и силния.Така,че въоръжете се братя за да се отбранявате.
                          Освен организаторите да наслагат знаци "Стоп", "Пропусни" и "Път с предимство" на точки с няколко подстъпа друг начин за регламентиране не виждам.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            Ето и плаката.

                            Ако някой иска, да си даде адреса да изпратя бройки по Еконт
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от ico_net; 20-01-12, 09:26.
                            Samurai Gemax

                            Коментар


                            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Супер е,прати ми няколко да ги залепя по кафетата.

                              Коментар


                              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Имам ВЪПРОС...
                                Ако към подхода за една точка или нейде из трасето сме се устремили няколко коли от различна посока към някаква цел, ако се срещнем едни срещу други, КОЙ точно трябва да даде път, ососбенно в път-тесен и със страничен наклон?
                                Когато има няколко подхода и възможност за маневриране-тогава е по лесно.По трудното ще бъде,когато до точката има само един подход и няма почти никакво място за маневриране-тогава ще трябва да се изчаквате-като на екстремите на трофитата.Такива точки не са много и разчитаме на колегиалното Ви отношение.Все пак не се събираме да се трепем един друг.

                                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                                Момчета , какво сте измислили за награда, не че ще я печеля(ще карам само първия ден)но не сте загатнали нищо. За празника на гр.Разград интересно какво ще е. Замислих се как нищо не знам за региона ви и с какво е известен, почвам да ровя из нета да се образовам
                                Наградите са много красиви и тематични,но ще ги запазим в тайна.Сигурен съм,че всички ще завиждат на победителите за тях.Класирането ще бъде по отделно за двата дена и ще има 2 комплекта награди,така че ,всеки който участва дори в 1 ден ще има шанс да се сдобие с някоя от тях.
                                Последно редактирано от Младен Стоянов; 19-01-12, 19:39.
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X