Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
    За хора отразяващи събитието забрана не би трябвало да има,а специално за Тошко изобщо.Без него няма да има смисъл самото състезание.Аз моля колегите който са съгласни да пишат мнението си.
    За хора като Тошко съм с две ръце ЗА да присъстват с цялата необходима информация за трасето.
    С цялото ми уважение към определени хора от форума и темата мисля че събитието е по скоро за забавление, а не да се вземаме прекалено насериозно и да доказваме професионализъм. Има си състезния от шампионати разни където който е решил може да се пробва.
    TG

    Коментар


    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
      За хора като Тошко съм с две ръце ЗА да присъстват с цялата необходима информация за трасето.
      С цялото ми уважение към определени хора от форума и темата мисля че събитието е по скоро за забавление, а не да се вземаме прекалено насериозно и да доказваме професионализъм. Има си състезния от шампионати разни където който е решил може да се пробва.
      +10 .

      Коментар


      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
        Извинявам се много на организаторите,за предложението за промяна на началния час на брифинга,ако може да бъде изтеглен за по- късен час.Тъй като не само ние , но може би и други колеги ,няма да могат да се класират до 19.00 часа,свързано е с часа за приключване на работния ден.БЛАГОДАРЯ ЗА РАЗБИРАНЕТО.
        Г-н Лагадов,
        Предвидили сме за окъснелите на 28/01 сутринта в 9ч.да има кратък брифинг.Напрвили сме го с идеята да не раздигаме тези,които вече са заседнали на маса.Помислили сме,че ще има закъснели и за това ще повторим брифинга и сутринта преди старта.Надявам се това да удовлетворява всички.

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Не искам да влизам в спор с теб, казал съм си мнението с цел безопастност. Единавтомобил вече съм хвърлил на боклука не искам и втори. Тоест може, но публиката да събере гаранционен фонд, лопатата във врата е гарантирана.
        Сигурен съм,че това с лопатите е шега?Нека всички се уважаваме.Ние ценим както състезателите,така и публиката и снимащите-всички сме част от едно общо занимание-Оффроуда!!!!Формата обаче е такъв,че няма как да дадем GPS координати,и ни е много трудно да определим кои ще са интересните точки и дали въобще някой от състезателите ще достигне до тях.Със сигурност никой състезател няма да може да достигне до всички точки.Аз обещавам да помислим и да определим места,от където предполагаме,че ще минат най-много състезатели,а вие гледащите и снимащите трябва да ни обещаете,че като ви заведем до там ще бъдете дисциплинирани и няма да мърдате безразборно и ще ни слушате!Обещавате ли?

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Като казах да играем честно чух че вече се раздават къде са точкит. До организаторите- Колко човека правите точките и има ли изтичане на информация? Ако има такова нещо да не си правя труда да идвам.
        Искам честна игра.
        Точките ги правим 3ма човека и никой от нас тримата не ги знае всичките.Все още не сме ги събрали всичките заедно и не сме решили кои точно ще Ви бъдат дадени.Никой от нас няма как да даде точките на някой,защото това директно означава провал на състезанието.Заложили сме си имената в това мероприятие и влагаме много труд и желание в него,за да го окепазим.Не за това се трудим толкова,за да дадем точките на някой.Сигурен съм,че някой те е подпалил,като знае че палиш от четвърт.

        МИР И СПОКОЙСТВИЕ моля!Искрено вярвам,че трудът ни ще се отблагодари с много доволни участници и зрители и много нови приятли,както и новозапалени участници в нашата обща страст Офроуда!
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Мир и любов ще има винаги.В неделя къде да дойдем.На Пчелина или на Островче

          Коментар


          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            За лопатата наистина се шегувам,не съм биткаджия. Дисциплинираната публика като в Русе е злато но като в Шумен е кошмар. Нека в Разград се гордеем с вас. Организатора ще измисли нещо за вас ако слушкате.
            Наздраве на всички
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
              Типично по Варненски.
              После на кривата ракета,космоса й пречел.

              Гледайте си сами състезанието.
              Убеден съм, че се изказа доста неподготвен и с много излишна емоция. Никой за нищо не ти е виновен.
              Смекчи тона!
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                За лопатата наистина се шегувам,не съм биткаджия. Дисциплинираната публика като в Русе е злато но като в Шумен е кошмар. Нека в Разград се гордеем с вас. Организатора ще измисли нещо за вас ако слушкате.
                Наздраве на всички


                Туй с лопатата изплаши много добри и хрисими хорица!
                А иначе...наистина дано се получи добро състезание!Какви са прогнозите за времето?
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Хора пак нищо не сте разбрали. Да предположим че има набелязани 50 точки в гората, коя от всичките е интересна, колко автомобила ще стигна Да дам един пример: Янчо Терзиев каза навремето"Като видя фотографи намалявам защото там ще има изненада". Нали се сещате ако видя някъде в гората фотографи никога няма да опитам да превзема точката а ще отивам на другата. 80 човека с 40 фотоапарата ще отразят много добре състезанието.
                  Нека се опитаме да играем честно без да има кой да се пречка.
                  Като казах да играем честно чух че вече се раздават къде са точкит. До организаторите- Колко човека правите точките и има ли изтичане на информация? Ако има такова нещо да не си правя труда да идвам.
                  Искам честна игра.
                  ....Благо,отговарям на тебе,
                  защото съм сигурен ,че така всички ще го прочетат......
                  Обявено е от организаторите,че фотографи,отразяващи приключението ЩЕ ИМА...
                  Това са:
                  1.Тодор Тодоров/ТОШКО/...
                  2.Иван Иванов/ИТИ/
                  3.Стоян Драев-ако има практическа възможност....
                  Какво по хубаво от това,че към тези 40 снимащи фотоапарата,можем да добавим още поне 2 професионални...
                  За да разсея в теб,всякаква надежда,че фотографи няма да бъдат допускани,ще добавя,че ще има такива от всички местни медии,
                  24 часа,а по всяка вероятност и Телевизионен канал....
                  Трасето,местността,където ще се губите,/на много малко места има сигнал за мобилните оператори/,НЯМА ДА БЪДЕ ОТЦЕПЕНА....
                  Нали ти е ясно,че с екипажите,които участвуват,идват било то като техническа асистенция или близки поне по 3 души на екипаж...
                  Тези хора със сигурност ще гледат и ще подкрепят своите представители....
                  Така, че фотографите в трасето,ще са ти най-малкия проблем...
                  Фотографите,НЯМА да имат координати на нито една точка....
                  Ще снимат ,където сметнат за добре,достатъчно е да не пречат-на всички състезания е така...
                  Правилникът за приключението,важи с еднаква сила,за всички участващи...
                  В трасето непредвидени срещи,ще имат всички екипажи...,ДАНО ДА СА ЗДРАВОСЛОВНИ...
                  Доказал си се,като ЗДРАВОМИСЛЕЩ СЪСТЕЗАТЕЛ и на нито едно състезание, в което ти си участвал и лично аз съм наблюдавал,не съм видял да размахваш лопата,освен по предназначението и...
                  Убеден съм,че и на Разградското приключение,няма да я използуваш за друго...
                  Високата скорост,НЕ Е гаранция,за покоряване на по-вече точки....
                  Напротив,откриването на местонахождението на дадена точка,е свързано с избора на най-подходящия път до нея..,а навързването на няколко последователно е правилната стратегия.
                  Колкото,до броя на точките,и разположението им,мога да УВЕРЯ ВСИЧКИ УЧАСТВАЩИ,
                  че на практика е невъзможно изтичането на информация.
                  Има маркирани МНОГО точки,а кои ще бъдат предпочетени ще се реши буквално в последния момент,в зависимост най-вече от метео условията и действителния брой на участващите...
                  Вие/участващите/ще ги научите ,като брой и координати , СЛЕД СТАРТА....
                  Колкото до това,дали ще участва екипажът Ви,решението е единствено Ваше...
                  Определено сте претенденти за призово класиране....
                  На бой отиват само старците!

                  Коментар


                  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                    Запишете ни и нас, нямам опит в губенето та да понатрупам:

                    Николай Динков / Иван Калайджиев - Сузуки Витара
                    Че то като ще губим, да не ходим изобщо...!
                    Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                    0899 00 2221 Николай Динков
                    skype: kokonp

                    Коментар


                    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                      Мир и любов ще има винаги.В неделя къде да дойдем.На Пчелина или на Островче
                      Ееее,защо така?Не е толкова страшно ориентирането по GPS!В Неделя сутринта елате на Островче преди 9.Ще има организиран преход по черно до траяла,който също е интересен.

                      Моля участващите в първия ден да обърнат внимание на една съществена промяна в правилника,отразена в червено в първия пост на темата:
                      При положение че точката е достигната с МПС-то +"1" точка бонус при класирането.За достигната с МПС точка се признава снимка,на която 1 член от екипажа е докоснал едновременно номера на точката и автомобила.

                      Примери:Снимките в пост номер 189

                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        Е ако предницата или страничната врата е явно до точката, за кво да слизам? Не гледате ли къв студ е?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Честно да си кажем на повечето състезания по интересен за гледане(ако си намериш интересна точка) е първия ден.На много от състезанията втория ден са едни кръгчета на затворено трасе, в които няма особена емоция.Лично аз си купих джип, след като присъствах на едно състезание в Трявна и бях попаднал на интересна точка за гледане в гората.Емоцията беше незабравима за мен и в пъти повече от тази на затвореното трасе на другия ден.Е, точно тогава се запалих по офроуда и до ден днешен винаги ми е по интересно да гледам първия ден из горите.От известно време и като участник(навигатор) в състезания пак по се кефя на трофито.Мислех да се вдигна от Враца и да дойда да гледам,но само за затворения кръг на втория ден не ми се бие толкоз път.Поздрави на всички участници!
                          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                          Враца

                          Коментар


                          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                            От известно време и като участник(навигатор) в състезания пак по се кефя на трофито.
                            Този формат не е Трофи а GPS ориентиране



                            Първоначално публикуван от Конов Преглед на мнение
                            ....Благо,отговарям на тебе,
                            защото съм сигурен ,че така всички ще го прочетат......
                            На брифинга има да коментираме всичко на дълго и широко, нека не товарим темата.
                            Имаше предложение от Лагадов, ще има ли промяна? За мен не е проблем часа но е добре всички да сме на линия за брифинга
                            Последно редактирано от banjo; 18-01-12, 21:57.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Е ако предницата или страничната врата е явно до точката, за кво да слизам? Не гледате ли къв студ е?
                              Още помня как на финала в Трявна слезе с чисти бели маратонки,без грам калчица.Че това офроуд ли е
                              Сега сериозно на въпроса-за да няма излишни спорове-правилата са прости и ясни и важат за всички.Няма такава снимка-няма зачетена точка.

                              Напомям на всички:

                              Краен срок за записване => 24ч. на 20.01.2012 !!!

                              След този срок прекратяваме записването и на място ще се приемат документите само на записаните до този момент!
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                                Този формат не е Трофи а GPS ориентиране
                                Не виждам особена разлика,особено за смисъла на поста ми,но както и да е.
                                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                                Враца

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X